Přejít na obsah


Fotka

Umístění cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2005 - 19:07

Žádám tímto ctěné ukladače keší, aby je laskavě neukládali do míst v jejichž okolí se nacházejí borůvky, ostružiny, houby a další lesní pochutiny, nebo aby to laskavě dali jasně najevo v popisu. Poněvadž jsem se právě vrátil z lovu Horse Head, a kvůli borůvkám (všimněte si datum, a přesto jich tam je a jakých) a ostružinám jsme nestihli všechny pro dnešek naplánované. Ještě horší to bylo před 14ti dny na Meluzíně.

;o))

howgh Peta
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2005 - 20:03

Žádám tímto ctěné ukladače keší, aby je laskavě neukládali do míst v jejichž okolí se nacházejí borůvky, ostružiny, houby a další lesní pochutiny, nebo aby to laskavě dali jasně najevo v popisu. Poněvadž jsem se právě vrátil z lovu Horse Head, a kvůli borůvkám (všimněte si datum, a přesto jich tam je a jakých) a ostružinám jsme nestihli všechny pro dnešek naplánované. Ještě horší to bylo před 14ti dny na Meluzíně.

;o))

howgh Peta

Ufff! Už jsem si myslel: "Sakra, další prudič! Zakazuje kešky u borůvek, za chvíli nám zakáže kešky v lese..." A on se z toho vyklubal takový milý, neškodný příspěveček! :-) Díky za důvod usmát se po dlouhé době na pracovní monitor!! :-) Who
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2005 - 9:46

... okolí se nacházejí borůvky, ostružiny, houby a další lesní pochutiny ...

Taky se primlouvam, ve zralem boruvci se moje rychlost snizuje na cca 20m / 15minut, loveni cache jde na vedlejsi kolej a nejsem schopen drzet smer ktery mi ukazuje GPS :-))))) .

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2005 - 10:03

Jsem zasadne proti navrhovanym opatrenim. Umisteni kese v boruvci ci na louce plne hribku vitam, protoze to je jedna z mala moznosti, jak zamestnat deti a manzelku. Pak mohu alespon chvili hledat kes ja, jinak mi ji vyfouknou pred nosem.
Cim vic atraktivnich lakadel pro deti a manzelku v okoli kese (nejlepsi je, kdyz je lakadla odvedou od kese co nejdal-putujici lakadla jako treba kotatko a pod. jsou nejlepsi) tim lepe.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2005 - 11:22

Taky se primlouvam, ve zralem boruvci se moje rychlost snizuje na cca 20m / 15minut, loveni cache jde na vedlejsi kolej a nejsem schopen drzet smer ktery mi ukazuje GPS :-))))) .


Tož moja rychlost je furt sténá, akorát ta moja se pase a já na ňu musím čekat :-(
Takže naprostý souhlas!

Zato jsem pro umísťování do kopřiv, to je žůžo na moje revma!!!
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2005 - 10:34

Ano, nektere pasti jsou velice zaludne. U trojboke kaple jsem se precpal ne zcela zralymi hruskami, jindy na geopresunu prez sidliste v Kamyk spendliky - (nevim, jak se rika takovym tem planym zlutym rynglim v Praze - v brne to byly vzdy spendliky). Takto aplikovany geodoping vedl zvdy k nedodrzeni casoveho harmonogramu vypravy. adp. (vladimir)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama