Přejít na obsah


Fotka

Opakované návštěvy TB v jedné keši


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 20:44

Teď se mi stala - myslím že poprvé - zajímavá věc, do své cache jsem dal na začátku července coin, který pak spokojeně odcestoval 80 km až někam k hranicím. A včera ho zase někdo vložil do té mé cache :) Je to belgický coin [tb]TB141NR[/tb]. Stává se to běžně, nebo je to velká náhoda ? A koukáte při ukládání coinu, když se s ním třeba chystáte na konkrétní cache, zda už tam nebyl /já ne :) /?
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 21:58

Asi to může být statistická náhoda, proč ne... Když mám čas, tak se dívám, ale většinou ne. Pokud má nějaký obecný cíl, pak to asi nevadí, pokud se dostane na místo kde má větší možnost splnit svůj úkol znovu... Já měl trochu jiný případ, kdy jsem z Pardubic přivezl do Prahy jeden TB, vložil do kešky a po nějaké době mi ho jeden kačer vrazil při jednom FTF do ruky, jestli bych ho nemohl někde upíchnout :D
  • 0

#3 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 8:04

stává se to, osobně koukám, když na to je čas, zda tam už nebyl... jinak já takhle potkal nedávno po půl roce hnedka 2 coiny, které jsem už našel... jen to bylo na druhé straně republiky...
  • 0

#4 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 13:28

Me nekdo muj vlastni coin vlozil do kesky, kterou mam 200m od prace a jeste jsem ji nemel ulovenou - trochu zapeklita mysterka. Aspon me to donutilo ji rozlousknout a jit se na minci podivat. A o 14 dni pozdeji jsem ji potkal na jednom eventu :) Svet je proste maly a kulaty...
  • 0

#5 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 10:33

Ha ! Tak koukám, že se můj coin, který byl 90 km daleko objevil kilometr od baráku v mé první nalezené keši :D [tb]TB1TQ4G[/tb]
  • 0

#6 Thovt

Thovt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 10:35

Dávám na to pozor . Hlavně když je trackable někde u hranic - vždy mrknu, z které země přicestoval, abych ho zbytečně netahal zpět do vnitrozemí, kde už byl
  • 0

#7 jfvachovi

jfvachovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2009 - 22:02

My se taky většinou díváme odkud coin/TB přicestoval a kam se chystá. Co nám ale vadí je umisťování coinů/TB do velmi blízkých keší (někdo ho vyzvedne a uloží o kilometr dál ve stejném městě). Možná by měla být stanovena nějaká minimální vzdálenost, o kterou se musí posunout.
  • 0

#8 Tuvixos

Tuvixos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 11:19

jfvachovi napsal/a:
...někdo ho vyzvedne a uloží o kilometr dál ve stejném městě...

Proč ne, když ho třeba z mysterky, která má návštěvu jednu za čtrnáct dní šoupne do tradiční, kde je každou chvíli někdo.
Pak bych odpoustila i kdyby to bylo jen 200m ;)
  • 0

#9 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 16:51

Nam se to stalo taky http://www.geocachin...aspx?id=2115197, diky Ojinovi doslo k prolomeni kolecka po Praze.
  • 0

#10 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 17:46

Někdy je to drama. A je zajímavý jak se některý GC v té naší zemičce zauzlujou. Že by jsme neuměli číst?:o Někteří asi ano.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama