Přejít na obsah


Fotka

Poděkování Adminovi Honzovi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2005 - 3:48

Už jsme tu měli spoustu různých poděkování. Od poděkování konkrétním osobám za konkrétní počiny až po obecné poděkování za kešky a za geocaching jako takový. Mně to dnes nedá, abych nepoděkoval adminovi těchto stránek. Už delší dobu si všímám, že Honza vždycky bleskově vyhoví našim přáním na zlepšení těchto stránek - pokud jsou ta přání konstruktivní. Jen si Bob.C pomyslel, že by bylo fajn, mít samostatnou rubriku fóra, kam by se psaly pouze změny keší, už ji tam vidím.

Zvykl jsem si pohodlně a automaticky používat místní Cachemapu, když se připravuji na lov. Zvykl jsem si často bezmyšlenkovitě projíždět statistiky. Zvykl jsem si stahovat souřadnice keší přes GC.cz do GPS. Občas si ale uvědomím, kolik to Honzovi, který z toho všeho má tak akorát velké nic, musí zabrat času. A že vím docela dobře, kolik času a práce sežere tvorba a údržba takových stránek... Nu a protože nevím, jak se za to všechno odvděčit, můžu tak akorát maximálně poděkovat.

Honzo, díky, že nám ten geocaching tak pěkně usnadňuješ a tak trochu zpohodlňuješ! :-))
Díky, Who

P.S.: Pokud by ale existovalo něco jiného, než poděkování, čím bych se někdy mohl odvděčit, můžeš se mnou 100% počítat!
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2005 - 10:45

Who, tohle je opravdu záslužné poděkování! Vše podstatné bylo řečeno a tak nebudu zbytečně plýtvat znaky, ale stejně - Honzo, stránky jsou opravdu moc fajn a proto moooc DĚKUJEME!!!!

M + 3GeoG
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2005 - 11:38

Už jsme tu měli spoustu různých poděkování. Od poděkování konkrétním osobám za konkrétní počiny až po obecné poděkování za kešky a za geocaching jako takový. Mně to dnes nedá, abych nepoděkoval adminovi těchto stránek. Už delší dobu si všímám, že Honza vždycky bleskově vyhoví našim přáním na zlepšení těchto stránek - pokud jsou ta přání konstruktivní. Jen si Bob.C pomyslel, že by bylo fajn, mít samostatnou rubriku fóra, kam by se psaly pouze změny keší, už ji tam vidím.

Zvykl jsem si pohodlně a automaticky používat místní Cachemapu, když se připravuji na lov. Zvykl jsem si často bezmyšlenkovitě projíždět statistiky. Zvykl jsem si stahovat souřadnice keší přes GC.cz do GPS. Občas si ale uvědomím, kolik to Honzovi, který z toho všeho má tak akorát velké nic, musí zabrat času. A že vím docela dobře, kolik času a práce sežere tvorba a údržba takových stránek... Nu a protože nevím, jak se za to všechno odvděčit, můžu tak akorát maximálně poděkovat.

Honzo, díky, že nám ten geocaching tak pěkně usnadňuješ a tak trochu zpohodlňuješ! :-))
Díky, Who

P.S.: Pokud by ale existovalo něco jiného, než poděkování, čím bych se někdy mohl odvděčit, můžeš se mnou 100% počítat!



Ahoj, dovolujeme se taky pripojit k tomuto podekovani ty stranky jsou velkou pomoci pro novacky a reakce admina vice nez pruzne.
Diky Vlkos team
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2005 - 23:59

Ano, Hnoza je opdravu king, bez něho byhcom byli višchni v prledli. Jšetě, že ty stárntky tak ochnotě sparuvje. A ta jetěšrka je oprdarvu úžnasá! Honzo, dík!
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 10:53

Často považujeme věci za samozřejmé, aniž bychom si uvědomovali, že se za nimi skrývá kus poctivé práce. Nezbývá, než se připojit k poděkování za tyto stránky, které nám pomáhají a informují. Díky.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2005 - 10:54

Taky se pripojuji k dikum. Mozna by se dal najit nejaky dalsi zpusob podpory gc.cz nez jenom z prodeje tricek.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2005 - 12:03

Hovori sa, ze odkedy Fenicania vymysleli peniaze, netreba za pracu dakovat. :)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 1:29

Solipso, nepij tolik, nevidíš si na klávesnici! :-) Who
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 11:10

Je to uz asi stvrta seria dakovania Honzovi, ale stale je zaco dakovat :))) Este aby nam Honza vydrzal :))))
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 23:56

Často považujeme věci za samozřejmé, aniž bychom si uvědomovali, že se za nimi skrývá kus poctivé práce. Nezbývá, než se připojit k poděkování za tyto stránky, které nám pomáhají a informují. Díky.


Take se pripojuji. Stranky jsou skvele, jak mnozstvim funkci, tak prehlednym a hezkym vzhledem. Vubec mi ty stranky prijdou nejhezci z lokalnich gc stranek a taky se moc casto nevidi preklad do nejake mezinarodni reci. Treba koukat na gc.hu je fakt sileny.
Takze velky dik a kdyby bylo potreba nejak podporit, tak bych nevahal ani minutu.
Michal
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 11:12

[ Hovori sa, ze odkedy Fenicania vymysleli peniaze, netreba za pracu dakovat. :)
]

Presne, ale jeste by bodlo neco jako cislo uctu, nebo GPS souradnice blackboxcache, kam hazet vidlemi ty stohy bankovek na podporu GC.cz :-)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama