Přejít na obsah


Fotka

Nákupy na Groundspeaku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 11:04


Kdysi jsem zaregistroval, že tu někdo plánoval otevřít místní pobočku Groudspeak shopu. Chci se zeptat, jestli to nějak pokročilo, tzn. je-li možné objednávat věci z jejich nabídky (trička, čepice, nášivky, hardware), nebo to je omezeno pouze na psí známky?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 11:08

Kdysi jsem zaregistroval, že tu někdo plánoval otevřít místní pobočku Groudspeak shopu. Chci se zeptat, jestli to nějak pokročilo, tzn. je-li možné objednávat věci z jejich nabídky (trička, čepice, nášivky, hardware), nebo to je omezeno pouze na psí známky?

Mr. Pecka je oficialny distributor Groundspeaku, ale akysi neaktivny :)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 14:57

Pokud by mel nekdo zajem, tak si muze vse objednat z Nemecka - http://www.geocachingshop.de/ myslim, ze to posilaji i do Ceske republiky. Neporovnaval jsem ovsem mistni ceny s temi Peckovymi.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 11:33

Mr. Pecka je oficialny distributor Groundspeaku, ale akysi neaktivny :)

Hledá se Mr. Pecka!
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 15:16

Pokud by mel nekdo zajem, tak si muze vse objednat z Nemecka - http://www.geocachingshop.de/ myslim, ze to posilaji i do Ceske republiky. Neporovnaval jsem ovsem mistni ceny s temi Peckovymi.

Upozorňuju ale předem na fakt, že z D do CZ je dost drahé poštovné. Na stejné stránce vpravo dole "Versandkosten"!
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 15:23

Pokud by mel nekdo zajem, tak si muze vse objednat z Nemecka - http://www.geocachingshop.de/ myslim, ze to posilaji i do Ceske republiky. Neporovnaval jsem ovsem mistni ceny s temi Peckovymi.

...no mohlo by se to teoreticky nechat poslat me a ja bych to privezl na Geo-Meat-pivo, budu ted jeste asi 3 tydny v Nemecku a mam tu postovni adresu...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2005 - 11:44

Hledá se Mr. Pecka!

tady sem. pristi tyden bych mel uciniti objednavku. jestli je libo neco specialniho, tak se mi prosim ozvi prez profil na GC.COM, toto forum zas az tak casto nenavstevuji. :)
nejaky regulerni webshop zatim neplanuji, protoze s objednavkami z USA je to mizerie
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka