Přejít na obsah


Fotka

Keska na pul cesty ke kesce?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2005 - 20:21

Hola hej. Jsou veci, na ktere na geocaching.com odpoved jen tak nenajdete... tak se zkousim zeptat fora. Vymejslim ted jednu multicache, ktera bude zahrnovat zvlaste ve sve druhe pulce dost chozeni. S tim ze jedna pulka je spis po meste, druha spis za mestem. Tak jsem si rikal, ze kousek za mestem misto waypointu v klasickem stylu "najdi/spocitej/precti atd. a ziskas cislo X" prdnu malou kesku s infem jak dal. A rikal jsem si, dost lidi (tak mi prijde, ze hoooodne geokaceru je rado za skoro drive-in kese...) teda ze dost lidi by to u te male kese s klidem zabalilo a za mesto, na tu hlavni, uz neslo. A ze by bylo fajn, kdyby se mohli lognout aspon s tim ze si dali prvni pulku trasy (je to takova vyhlidkova prochazka) a na druhou uz kaslou... kdyby se mohli lognout se vsim vsudy, teda i na netu... na to by teda asi musely byt zaregistrovany dve kese, jedna TahletaKeska Na pul cesty a druha TahletaKeska Na konci cesty-Hlavni. Ta prvni by byla registrovana fakt jen na logovani pro lenochy, bez extra popisu, jen s tim ze "tohle je jen pulka te a te kese, pro info se bezte mrknout na tu celou." Uf. Vysvetluju to jasne? Snad jo. A ted se ptam, co si o tom kdo mysli? Zkuseni kaceri? Ceskej reviewer? Sam tak nejak nevim, jestli je to dobrej napad, nebo uplna blbost :). Dik za nazory...
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2005 - 20:45

neni to spatny napad, ale osobne si ale myslim, ze je lepsi pouzit micro na jednotlive "stage" a potom velky box nakonec - male se neloguji, spise slouzi jako napoveda kam dal. Timto zpusobem se dela celkem dost multi v zahranici u nas jsem takovou nevidel. na drive-in cachery kasli, tohle je outdoorova zabava, nema o byt jednoduche :-D
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2005 - 21:13

Hola hej. Jsou veci, na ktere na geocaching.com odpoved jen tak nenajdete... tak se zkousim zeptat fora. Vymejslim ted jednu multicache, ktera bude zahrnovat zvlaste ve sve druhe pulce dost chozeni. S tim ze jedna pulka je spis po meste, druha spis za mestem. [...]

LIbcicka multi O poklad knezny Libuse byla v puvodni podobe neco podobneho - byly to vlastne dve na sobe nezavisle multi pod jednim listingem, osobne mi to prislo dost matouci, mam-li se logovat jednou nebo dvakrat - nakonec bylo dilema vyreseno tim, ze jsem z druhe cache nasel jen polamany zbytek vika. Po obnoveni ji autori predelali na klasickou multi, po projiti virtualnich stages najdes prvni cache (regular size) a v ni souradnice druhe, rovnez regular, kde se zalogujes.
To co jsi popsal je multi s nepovinnym bonusem, v guidelines proti tomu nic neni, jen je to ponekud zvlastni - proc by se geocacher nekam hnal, kdyz si za to nebude moci pripsat bod :-))
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2005 - 20:57

.... zpusobem se dela celkem dost multi v zahranici u nas jsem takovou nevidel.



Jsou u nás také: například Barbova Husí Cesta, Čmuchalův Hranicni zamecek či Doba Bronzová od Boba C.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2005 - 11:19

u nas jsem takovou nevidel.


Mimo Hraniční zámeček, by se k této formě dal přiřadit i Svatý kopeček a budoucí BIKE-LVA, kterou mám skoro připravenou a která je koncipována ve dvou variantách, jednak jako klasická multi a jednak jako serie mikrocache se závěrečným úkolem, kde budou finální souřadnice na klasickou cache (doufám, že ji do začátku příštího víkendu dodělám, minimálně v jedné verzi)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2005 - 21:49

Dik za nazory (zatim :) .. jen par poznamek - ta "pulcestova" by samozrejme byla mikro, fakt jen s logem. s tim ze kdo chce jit dal se neloguje, jen si vezme informace pro dalsi waypoint, kdo dal jit nechce, logne si tu pulcestovou...

To co jsi popsal je multi s nepovinnym bonusem, v guidelines proti tomu nic neni, jen je to ponekud zvlastni - proc by se geocacher nekam hnal, kdyz si za to nebude moci pripsat bod :-))

takhle jsem to teda popsat nechtel :) ta na konci by nebyla bonusova, ale ta hlavni, prava a prestizni, samozrejme teda s listingem... no ale pomyslet na body jsem trochu zapomnel, ne ze bych to nejak prozival...ale nekomu by mozna prislo neprijemny, ze si ve statistice poridi jeden bod ten kdo udela celou streku i ten kdo udela pulku. chtelo by to proste pulbodovou kesku :) protoze logovat obe dve je asi taky nesmysl. takze to nejspis udelam tak, ze ta pulcestova mikro tam sice bude, ale bez listingu, holt kdo uz dal nebude chtit jit se bude muset spokojit s zazitky z prvni pulky (coz by mel byt prutah stredovekym starym mestem...), maximalne mozna dam malej log (jen papirovej) dovnitr ty mikro... no uvidim, uvidim. /// aale nepovinnou bonusovou planuju taky, shodou okolnosti na konci tyhlety multi :). v ty hlavni kesce s listingem bude souradnice k dalsi, bonusovy, pro fajnsmekry, ktera bude urcite bez listingu... ale bude obsahovat zajimavou informaci (cast) do budoucna, pro dalsi lovy tady u nas v okoli... ale to uz je uplne jine tema, ze ano, a prece nebudu nic dopredu vykecavat :)

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama