Přejít na obsah


Fotka

plně automatické statistiky na gc.com :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#241 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 16:19

uz to mam - to je tak kdyz se koukam do jine sablony nez ktera se pouziva:-((
  • 0

#242 Sahib-CZ

Sahib-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 9:58

Nenasel jsem tady zminku a problemu se vzdalenostma nejblizsi a nejvzdalenejsi kesky. Tak to sem pisu

Kdyz upravim v nastaveni GgStat2 homeLat i homeLon jakkoliv, tak statistika vypada porad stejne.

Soubor Template.Sahib.cz mam v datovem adresari GeoGetu.
  • 0

#243 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 10:29

Kdyz upravim v nastaveni GgStat2 homeLat i homeLon jakkoliv, tak statistika vypada porad stejne.

Muzes si to nastavit i primo v template pomoci
HOMECOORDINATES lat lon

  • 0
MaFa

#244 Sahib-CZ

Sahib-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 11:01

To jsem uz zkousel
# domovske souradnice pro vypocet vzdalenosti, smeru, ...
#HOMECOORDINATES 48.98621 14.47798

Me to pripada, jako by si to nacitalo jen souradnice lat 48 a lon 14.
A to co je za desetinnou carkou(i teckou), tak to nebere.

edit: i kdyz to je blbost, protoze ty souradnice jsou pod Linzem
  • 0

#245 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 11:19

# domovske souradnice pro vypocet vzdalenosti, smeru, ...
#HOMECOORDINATES 48.98621 14.47798

No jo, ale znak # je komentar, takze je to vypnute, zkus to takhle
HOMECOORDINATES 48.98621 14.47798
  • 0
MaFa

#246 Sahib-CZ

Sahib-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 11:46

Super...uz to funguje :) Diky
  • 0

#247 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 12:08

brazajar napsal/a:
Poprosil bych o radu:
pokud pouziji novou mikromovu verzi ggsat2... nezobrazuje se mi v geogetu. Chyba je dle debuggeru skriptu v "unknown identifier url" na tomto radku: if HttpAsk('GET', url + '/srtm3' + p, '', '', s) then ...
na co to odkazuje...?
V configu mam toto:
url1 = 'http://ws.geonames.org/srtm3'; //Neměnit!
url2 = 'http://ws.geonames.org/gtopo30'; //Neměnit!

Predpokladam ze chyba je u mne.. vite nekdo v cem?


Propiminam se..
Viz vyse - deje se nekomu...? Nove verze od Mikroma mi stale hazi tuhle chybu...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#248 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 12:20

Asi by to chtelo s novym ggstat2.ggp.pas pouzit i novy ggstat2.config.pas (a opacne). Jak se to krizi, tak tomu chybivaji promenne. :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#249 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 13:25

gord napsal/a:
Asi by to chtelo s novym ggstat2.ggp.pas pouzit i novy ggstat2.config.pas (a opacne). Jak se to krizi, tak tomu chybivaji promenne. :)


Provedeno - problem pretrvava... Mohl by mi nekdo poslat (majl v profilu) oba soubory, a komu to funguje ...? Porovnal bych, jestli najdu nekde chybu...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#250 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 13:34

brazajar napsal/a:
Provedeno - problem pretrvava... Mohl by mi nekdo poslat (majl v profilu) oba soubory, a komu to funguje ...? Porovnal bych, jestli najdu nekde chybu...


Poslal jsem, snad ti to pomuze.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#251 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 16:04

gord napsal/a:

brazajar napsal/a:
Provedeno - problem pretrvava... Mohl by mi nekdo poslat (majl v profilu) oba soubory, a komu to funguje ...? Porovnal bych, jestli najdu nekde chybu...


Poslal jsem, snad ti to pomuze.


Diky Gordove pomoci to uz jede.. Stale sice nevim v cem byla chyba, ale ...
Vypadalo to ze mi zustalo neco zakesovano ve winxp, pac pouze prepsani staryho ggstat2.ggp.pas i ggstat2.config.pas nestacilo, vse se umoudrilo az po vymazani puvodnich a nakopirovanich novych souboru (a prepisu url pro ziskani vysky - ac se tam nakopirovalo totez).

Takze jeste jednou diky, Gorde... ;)
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#252 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 16:05

Onos e to hlabvne projevi az po restartu geogetu. Ten jsi provedl?
  • 0

#253 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 16:09

HaLuMa napsal/a:
Onos e to hlabvne projevi az po restartu geogetu. Ten jsi provedl?


jj, na to sem prisel.. takze jakakoli zmeny v nataveni, v ggstatu (template apod.) "zkousim" uz velmi dlouho az po restartu GG ...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#254 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 16:38

no template je jedno, ale vsechny configy a pluginy do geogetu je treba treba po zmenach provyst restart geogetu.
  • 0

#255 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 16:51

mikrom napsal/a:
no template je jedno, ale vsechny configy a pluginy do geogetu je treba treba po zmenach provyst restart geogetu.


Jak jsem psal - 100% jsem provedl i pred tim, vicekrat ... Prislo mi to ze proste xp ac zahlasily ze prepisuji tak proste prepis souboru neprovedly.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#256 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 1:11

RoKro napsal/a:
Když si na gc.com necháš vypsat jen tebou nalezené kešky a uložíš tu stránku jako html soubor, tak ji geoget umí načíst (import souborů) a data nalezení do své databáze ke keškám doplní. S časem tedy nevím, na ten si nehraju, protože kolikrát ani v terénu přilogování netuším, kolik je přesně hodin. Geojarry minatáhl mnou nalezené kešky, ale některé nebyly označené jako nalezené a neměly datum. Asi to bylo už hluboko v logu.


..o čas mi taky nejde, ale pořád se mi ani po importu html souboru ( http://alash.trdlo.n...nd_by_user.html : tuhle stranku importuju snad obsahuje vše potřebné pro dosazení data nálezu ke kešce) neoznačují keše v seznamu jako mnou nalezené...tedy nezezelenají:)

...zatím jsem zprovoznil statistiku na náhodném vzorku pár keší, kterým jsem vyzkoušel natvrdo přiřadit nějaký čas nálezu...takže teď váznu na tom hromadném označení keší jako "mnou_nalezenených" s přiřazením data (čas nepotřebuju, stejně ho většinou do logu nepíšu)
  • 0

#257 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 7:22

GG2 IMHO oznacuje nalezy podle toho, zda najde log autora ve stazene strance. Pokud se nemylim a nechces oznacit svoje nalezy manualne (kolik je nalezu, co je jednodussi?), je tedy treba stahnou vsechny svoje logy. Standardne je ve strance s listingem stahovano jen par (5) poslednich logu, takze pokud se jedna o starsi nalezy, je treba to udelat trochu jinak. K tomu znam 3 cesty:
1. GeoJarry (stahnout nalezene kese a k nim pak listing se vsemi logy (to ale neni implicitni chovani). Pokud bys sel touto cestou, mohu poslat makro, ktere takto spusti GJ pro kazdou v seznamu oznacenou kesku.
2. Skrysotlac - tam je to podobne, ale nemam to overene
3. Zobrazit si stranku s kesi, kliknout na zobrazeni vsech logu (az uplne na konci stranky). tuto rozsirenou stranku ulozit jako html a tento ulozeny soubor importovat do GG


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#258 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 8:40

al-ash napsal/a:
..o čas mi taky nejde, ale pořád se mi ani po importu html souboru ( http://alash.trdlo.n...nd_by_user.html : tuhle stranku importuju snad obsahuje vše potřebné pro dosazení data nálezu ke kešce) neoznačují keše v seznamu jako mnou nalezené...tedy nezezelenají:)


Protoze importem teto stranky se zadne nalezy neoznacuji. Neni to chyba, je to tak udelane zcela zamerne.

vice viz. http://geoget.ararat...doc:user:nalezy
  • 0

#259 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 14:08

gord napsal/a:
GG2 IMHO oznacuje nalezy podle toho, zda najde log autora ve stazene strance. Pokud se nemylim a nechces oznacit svoje nalezy manualne (kolik je nalezu, co je jednodussi?), je tedy treba stahnou vsechny svoje logy. Standardne je ve strance s listingem stahovano jen par (5) poslednich logu, takze pokud se jedna o starsi nalezy, je treba to udelat trochu jinak. K tomu znam 3 cesty:
1. GeoJarry (stahnout nalezene kese a k nim pak listing se vsemi logy (to ale neni implicitni chovani). Pokud bys sel touto cestou, mohu poslat makro, ktere takto spusti GJ pro kazdou v seznamu oznacenou kesku.
2. Skrysotlac - tam je to podobne, ale nemam to overene
3. Zobrazit si stranku s kesi, kliknout na zobrazeni vsech logu (az uplne na konci stranky). tuto rozsirenou stranku ulozit jako html a tento ulozeny soubor importovat do GG


Dik, zes to tak rozepsal: nalezu mam neco prez 100 a proto jsem se snazil najit nejaky jednoduchy zpusob, jak oznacit vsechny naraz jako nalezene a k nim priradit i datum nalezu.

Rucni (na kazdou kesku kliknout a zadat datum nalezu rucne) jsem zavrhnul (tech mojich prvnich 100 bych urcite rucne zvladnul, ale rikal jsem si, ze kdyz budu chtit statistiky aktualizovat, nechtelo by se mi tohle delat rucne vzdycky a tak hledam nejaky automatizovanejsi zpusob).

ad tebou navrhovane body:
3: tohle mi pripadne jeste pracnejsi nez rucne (rychleji bych k nalezenym kesim datloval data nalezu, nez otviral vsechny listingy a ukladal), dobre by to bylo asi akorat tehdy, kdyz bych psal do logu i cas nalezu a chtel importovat k datumu nalezu kese i cas

2: skrysotlac- uz jsem si stahnul, kdyz jsem na to narazil na foru, abych se podival, ale dalsi aplikaci uz nechcu...geoget, ggstat, geojarry...uz je toho na me moc:)

1: zni dobre, makro je tvoje? pripadne je k nemu nejaka dokumentace?
  • 0

#260 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 14:30

al-ash napsal/a:
3: tohle mi pripadne jeste pracnejsi nez rucne (rychleji bych k nalezenym kesim datloval data nalezu, nez otviral vsechny listingy a ukladal), dobre by to bylo asi akorat tehdy, kdyz bych psal do logu i cas nalezu a chtel importovat k datumu nalezu kese i cas


No, to jsi zjevne nepochopil, co byl na mysli. Tady byla na mysli tato stranka: http://www.geocaching.com/my/logs.aspx

Na teto strance mas vsechny tve naleze kese. Na jedne jedine strance. Tuto jednu jedinou stranku staci ulozit a posleze naimportovat do Geogetu.

Pokud vsechny tam zminene kese uz budes mit v databazi, tak se ti timto jednim krokem oznaci vsechny nalezy. ;)

Ma to ale hacek - kese uz v databazi musi existovat, a zaroven se timto oznaci jen datu, ne vsak cas!
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama