Přejít na obsah


Fotka

plně automatické statistiky na gc.com :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#261 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 14:37

HaLuMa napsal/a:

al-ash napsal/a:
..o čas mi taky nejde, ale pořád se mi ani po importu html souboru ( http://alash.trdlo.n...nd_by_user.html : tuhle stranku importuju snad obsahuje vše potřebné pro dosazení data nálezu ke kešce) neoznačují keše v seznamu jako mnou nalezené...tedy nezezelenají:)


Protoze importem teto stranky se zadne nalezy neoznacuji. Neni to chyba, je to tak udelane zcela zamerne.

vice viz. http://geoget.ararat...doc:user:nalezy


...dik, tohle jsem si cetl, a pochopil z toho (az ted:( , kdyz jsem konecne nasel, co je to GUID), ze napr z tehle stranky:
http://www.geocaching.com/my/logs.aspx
se tedy nenaimportuji data nalezu, ale z tehle strnkay-dik tomu, ze obsahuje GUID, jo:
http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=1591c7db-f63e-4b1d-82ef-c50d2198d34f

...akorat jak pises, ze to tak je zamerne: to proto, ze se z nejakeho seznamu v html, kde jsou jen jmena keší a u toho datumy nálezu a jméno nálezce, nedá importovat ono datum nálezu? to se divím, ze to nejde...a kdyby to slo, tak by mi to pripadalo dost pohodlne (s tou nevyhodou, ze by to importovalo jen datum nalezu a ne uz cas, ktery nálezce případně zapsal do logu)

EDIT: (po precteni posledniho prispevku od HaLuMy): aha, jsem si skoro jisty, ze importovat z tohohle HTML jsem zkousel (a prave byl zmateny, ze kese oznacene nebyly)...tak vyzkousim jeste jednou, az se dostanu k svojemu pc (mozna delam jeste nekde chybu: staci mit keše v seznamu a pote "importovat->soubor" a naimportovat http://www.geocaching.com/my/logs.aspx a budou označené keše + přiřazené data nálezu? nebo je potreba jeste nejaky krok?), zatim tedy moc dik!
  • 0

#262 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 16:43

Metoda 1. je na tom podobne, rovnez musi v databazi existovat, jinak si ji neoznacis, abys pak mohl spustit to makro. Rekl bych, ze tento postup budes delat jen jednou, dalsi doplnovani uz bude pravidelne, tedy logy budou na te prvni strance s listingem. To se "pak udela samo". Ja to delam vzdy tak, ze zaloguju (co nejdrive) a hned si stahnu logy pres GJ...
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#263 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 17:07

Jinak pokud tahas data pres PQ, tak se take nemusis o nic starat, protoze v kazdem PQ jsou vzdy vsechny tvoje logy. Jinak i to tahani pres GJ lze teoreticky zautomatizovat tak, ze by si to samo stahlo a naimportovalo vse potrebne. Jen to jeste nikdo nenaprogramoval. Mohlo by to byt na jedno tuknuti bez starosti a premysleni...
  • 0

#264 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 23:58

tak provedeno rucne nakonec:) narazil jsem na problém u statistik "Finds by Elevation" : protze mam jednu kesku v 4000 metrech, roztahnou se intervaly nadmorskych vysek v histogramu na 159m a vysledek je...mm...skaredy:) viz priloha - slo by to nejak osetrit? treba vyhodit ty sloupce histogramu, ktere neobsahuji zadnou kesku a tim zuzit intervaly treba na 50 metru (nebo na volitelnou hodnotu)? nebo to uz si moc vymyslim?;) Nebo to existuje a jenom jsem to nenasel?
  • 0

#265 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 0:16

Nemas do takovych vysek vubec lezt! Za 1. je to nebezpecny a za 2. to kazi statistiku :D

To jen abysme se tu nenudili ;)
  • 0

#266 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 0:26

Pitrus napsal/a:
Nemas do takovych vysek vubec lezt! Za 1. je to nebezpecny a za 2. to kazi statistiku :D

To jen abysme se tu nenudili ;)


...a nejvetsi peklo teprve nastane: zaplnit vsechny ty intervaly az do 4000 m nejakym nalezem, at to nevypada tak hrozne;)
  • 0

#267 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 7:50

Z programatorskeho hlediska to jde. Ale nemyslim, ze by to stalo za tu praci, resp. me nenapada nejaky jednoduchy algoritmus jak to predhodit panu googlovi. (Moje statistika je na tom podobne a neresil jsem to.) EDIT: Takhle navic je videt ten obrovsky rozdil mezi normalnim hledanim a jednim vyletem :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#268 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 7:54

al-ash napsal/a:
problém u statistik "Finds by Elevation" : protze mam jednu kesku v 4000 metrech

rychle dosbírej keše i v ostatních výškách do 4000m a máš to :)
  • 0

#269 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 20:25

Prosim jak velky muze byt html soubor do profilu na GC.com. Nemuzu se o tom nikde docist. Děkuji
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#270 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 20:37

Doctes se to v tom formulari na webu gc.com, kterym se ten profil aktualizuje. ;)
  • 0

#271 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 21:42

HaLuMa napsal/a:
Doctes se to v tom formulari na webu gc.com, kterym se ten profil aktualizuje. ;)


Ahojky.
Protoze stranky GC.com jsou už asihodinu docasně mimo provoz z duvodu udrzby, neví někdo náhodou jak velky muze byt html soubor do profilu na GC.com. Děkuji
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#272 Trenki

Trenki

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 23:28

150.000 znakov
  • 0

#273 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 8:58

Zkousel uz nekdo, jestli stale funguje uplaod do rofilu pres geojarry? Ja jen ze ten odesilaci formular ted vypada zcela jinak (prekvapive jednoduseji), tak jestli si s ti poradi.
  • 0

#274 Trenki

Trenki

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 9:04

Po poslednych upravach to vyzera, ze limit 150.000 znakov zmizol.
  • 0

#275 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 9:19

Tak přes geojarry upload statistik na GC.com stále fungují, právě jsem to zkoušel a vše se bez problému nahrálo, jen tedy nefunguje javascript.
  • 0

#276 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 9:22

Tak to tvurcum Geojarry musim pogratulovat, kdyz prezili takovouto velkou zmenu bez uhony. :D
  • 0

#277 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 566 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 9:49

Trenki napsal/a:
Po poslednych upravach to vyzera, ze limit 150.000 znakov zmizol.

Zial nie, skusil som a vysledok pri pokuse o upload 150074 bytov

Please correct the following issues before continuing:
Profile text cannot exceed 150000 characters (including HTML)
  • 0

#278 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2009 - 15:41

Po upgrade gc.com mi zmizel graf "elevation". Funguje Vám to nebo je chyba jenom u mně?? Dík
  • 0

#279 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2009 - 16:44

Basin napsal/a:
Po upgrade gc.com mi zmizel graf "elevation". Funguje Vám to nebo je chyba jenom u mně?? Dík

Mám ten stejný problém.
  • 0

#280 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2009 - 16:54

taky zmizel histogram s udajema o nadmorske vysce...nevedel jsem proc, tak ted uz vim...
  • 0




6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama