Přejít na obsah


Fotka

plně automatické statistiky na gc.com :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#301 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 14:16

No, s tímhle problémem bojuju už úplně od začátku, co jsem se snažil zprovoznit automatické statistiky a doteď jsem to nevyřešil a ani mi nějak nikdo nedokázal pomoct...
  • 0

#302 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 14:33

PetrX napsal/a:
Také jsem na to narazil. Já bych to tipoval na změny na GC.com, ale to je jen dohad, nevím to jistě ;).

před 30 minutami jsem provedl update GgStat na 1.1.19 - a statisktiky šli normálně vygenerovat i "samo" uložit :)
  • 0

#303 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 14:38

pozorjed napsal/a:
před 30 minutami jsem provedl update GgStat na 1.1.19 - a statisktiky šli normálně vygenerovat i "samo" uložit :)

Generovani neni problem to az ten upload
1.1.19 mam taky
Podle me je ta chyba nekde v GeoJarry, ale nemuzu na to prijit:-(
  • 0

#304 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 14:48

Uz jsem to nasel: v geojarry.config.pas chybi v nove verzi radky pro proxy server a port --> skript si vygeneruje spatny gjtemp.ini a nedostane se na internet
  • 0

#305 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 14:52

bobrb napsal/a:
Uz jsem to nasel:
v geojarry.config.pas chybi v nove verzi radky pro proxy server a port --> skript si vygeneruje spatny gjtemp.ini a nedostane se na internet

s filki jsme to zkoušeli na naší učebně, kde proxy není, tam bude jiný zakopaný pes :(
  • 0

#306 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 15:41

Pockej, novy GJ taky ty radky v configu mit nema, bere si je z konfigurace GG...
  • 0

#307 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 15:45

Napadla mě ještě taková myšlenka...jestli si GeoJarry bere správnou syntaxi příkazu pro ten upload. Mohu poprosit někoho, komu to funguje, aby si vypnul Silent mód a napsal, co se mu ukazuje na konci, kde probíhá Upload statistik geojarrym. Děkuji.
  • 0

#308 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 15:56

Spise jde o to, ze to makro, kterym se uploaduje, nebylo adaptovano na posledni GJ, tedy ze si to makro nebere proxy z Geogetu. Tim by se vse vysvetlilo. ;)
  • 0

#309 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 22:23

makro s proxy nepocita, ale na zacatku provede
{$INCLUDE geojarry.config.pas}
takze myslim, ze makro za to nemuze..
me to teda jede ok, ale proxy sem vzivote nepouzil.
  • 0

#310 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 23:51

No to prave makro za to muze! ;) Protoze od verze GJ13 v konfiguraci zadne proxy nejsou, protoze GJ makra si konfiguraci proxy ctou primo z promennych Geogetu. Se podivej, jak ta nova GJ makra vypadaji a jak vypada jejich konfigurak v distribucnim balicku.
  • 0

#311 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 0:38

tak musim konstatovat, ze jsem z toho cim dal tim vic na vetvi, teda rozladenj.. no vlastne uz spis nasr...

moje Home souradnice N49° 15.634' E013° 53.590'
souradnice v práci N49° 5.364' E013° 38.488'

GG + GJ + GGstat2 jsem v praci instaloval jako portable, umistene na fleshku, na ktere mam veskere gpx, wpt a tuny jinych nezbytnosti. v GG jsem nastavil dva referencni body Home a Work. Work jsem posleze odstranil. doma jsem zkusil import statistik, ale protoze jsem pravdepodobne neco zmastil v nastavenich, ani si neskytlo. no nic, zkusil jsem cistou instalaci, tentokrat primo do PC v oblikatnim umisteni C:/Program files.. opet jako portable, nastavil GG i pluginy, zadal pouze Home souradnice jako referencni bod a jal se uploadovat statistiku. upload probehl v poradku, udajum jsem zatim nevenoval pozornost a provedl kosmeticke zmeny v Template.cz (sHpy00n našel... moji pratele...) znovu uploadl a ted jsem teprve kontroloval spravnost udaju statistiky. nebyly spravne, takze jsem zacal laborovat, znova nacisto instalovat atd... mno.. vysledek trideniho snazeni je nevalny. posudte sami:

Nejbližší nalezená keš:     13.15 km     GC1MG2B - U KOMINU
18,843km z Kusova - prace (N49 5,364 E013 38,488)

Nejvzdálenější nalezená keš:     43.39 km     GC1MQ9C - Muzeticky vrch
41,493 z Kusova - prace (N49 5,364 E013 38,488) 41,493

Nejstarší nalezená keš:     15.07.2004     GCK069     Kvilda view
v roce 2004 jsem ani nevedel ze gc existuje. odlovena jako predposledni dnes

Nejmladší nalezená keš:     22.02.2009     GC1MQ9C     Muzeticky vrch
krom toho ze nebyla odlovena 22.2., ale az 27.2. a pribyly po ni dalsi 4

resume? GG se vsim co k nemu patri s nejvetsi pravdepodobnosti brzo skonci potupne vymeten v kosi. leda by mne nejaky dobrodinec nakopl spravnym smerem. pliiis...
  • 0

#312 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 3:09

sHpy00n napsal/a:... GG se vsim co k nemu patri s nejvetsi pravdepodobnosti brzo skonci potupne vymeten v kosi. leda by mne nejaky dobrodinec nakopl spravnym smerem. pliiis...


no, aspon v uvodu jsi toho napsal spoustu a valna vetsina s tim co te trapi pravdepodobne vubec nesouvisi... ;)

Místo nekolikanasobnych reinstalaci se zkus podivat, jake mas uvedene souradnice v nastaveni makra GgStat2 (Nástroje/Nastavení/Pluginy/Konfigurace/GgStat2 HomeLat a HomeLon) a jestli nemas v Template radek HOMECOORDINATES se spatnymi souradnicemi pripadne jestli pred nim mas # (tzn. radek se nebere v potaz).

Co se tyka nejmladsi a nejstarsi kese ... nikde neni napsano, ze je to datum tveho nalezu, ale je to datum zalození kese..

Nic jineho nez poradne procist vsechna prislusna vlakna, FAQ ke GeoGetu a zkouset do zblbnuti, ti poradit nedokazu...nehazej flintu do zita a GeoGet do kose! Pokud to ostatnim funguje, tak bude problem mezi zidli a klavesnici a program za to nemuze... B)
  • 0

#313 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 8:16

Statistiky se generují podle souřadnic zadaných na tvrdo v nastavení GGstatu, které je v souboru template. GGstat2 používá ještě svoje druhé nastavení v configu přes GG. Může nastat kolize obou nastavení. Obě hodnoty musí být stejné! Přepínání a nastavení referenčních bodů s generováním statistik nemá nic společného. Možná by ale stálo za to zapracovat do GGStatu sebrání souřadnic podle aktuálního referenčního bodu...
  • 0

#314 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 8:54

sobikovi napsal/a:
Přepínání a nastavení referenčních bodů s generováním statistik nemá nic společného. Možná by ale stálo za to zapracovat do GGStatu sebrání souřadnic podle aktuálního referenčního bodu...


To tam tusim zpocatku bylo, ale rada lidi si s tim nevedela rady, tak to MaFa zmenil na tento zpusob. Zadani souradnic muze byt v podstate dvema zpusoby: v prikazove radce parametry a v souboru template. Parametry v prikazove radce maji prednost. Pokud pouzivate pro spousteni ggstatu ggstat2, tak ten dava souradnice z config.pas do prikazove radky.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#315 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 8:58

No, ja volam Ggstat pres nejakou starsi verzi makra, ktera prave ty souradnice z aktualniho referenciho bodu bere!
  • 0

#316 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 9:00

Jo, to bylo puvodni MaFovo makro pro spousteni ggstatu.

EDIT: to Sobik: V podobnem duchu neni problem zmenit stavajici ggstat2.pas
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#317 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1369 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 9:47

To tam tusim zpocatku bylo, ale rada lidi si s tim nevedela rady, tak to MaFa zmenil na tento zpusob. Zadani souradnic muze byt v podstate dvema zpusoby: v prikazove radce parametry a v souboru template. Parametry v prikazove radce maji prednost. Pokud pouzivate pro spousteni ggstatu ggstat2, tak ten dava souradnice z config.pas do prikazove radky.


Rozhodujici je, jak je volan GgStat.exe, pokud je volan s parametry -x .. -y .., tak se berou tyto souradnice a souradnice v template nemaji vliv. Takze pokud nekdo chce nastavovat souradnice v template, tak je NESMI nastavovat parametrem pri volani GgStat. Bere to jenom desetinny cisla, takze neco jako 49,.... a 13,.... , tam bych zacal svoji kontrolu souradnic.
  • 0
MaFa

#318 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 10:40

mikrom napsal/a:
makro s proxy nepocita, ale na zacatku provede

{$INCLUDE geojarry.config.pas}
takze myslim, ze makro za to nemuze..
me to teda jede ok, ale proxy sem vzivote nepouzil.


Problem s proxy opravdu neni.. v praci jsem za proxynou - prenastavim tedy v GeoGetu v Nastroje->nastveni->http proxy na spravne hodnoty.. zaroven upravim i tyto hodnoty ve stejnem nastaveni, jen v zalozce Pluginy->geojajry ...restart geogetu... a vse jede ok.

Opacne taky neni problem.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#319 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 10:50

MaFa napsal/a:
Bere to jenom desetinny cisla, takze neco jako 49,.... a 13,.... , tam bych zacal svoji kontrolu souradnic.


Pozor na desetinnou tecku! tedy radeji 49.neco a 13.neco
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#320 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 11:10

brazajar napsal/a:

mikrom napsal/a:
makro s proxy nepocita, ale na zacatku provede

{$INCLUDE geojarry.config.pas}
takze myslim, ze makro za to nemuze..
me to teda jede ok, ale proxy sem vzivote nepouzil.


Problem s proxy opravdu neni.. v praci jsem za proxynou - prenastavim tedy v GeoGetu v Nastroje->nastveni->http proxy na spravne hodnoty.. zaroven upravim i tyto hodnoty ve stejnem nastaveni, jen v zalozce Pluginy->geojajry ...restart geogetu... a vse jede ok.

Opacne taky neni problem.


Tak znova... geojarry.congig.pas z posledni verze zadne nastaveni pro proxy NEMA. Takze neni co vyplnovat. Neni to proto, ze by na to u GJ zapomneli, je to proto, ze to ted delaji jinak. Nova GJ makra si misto z konfiguraku berou nastaveni proxy z promennych Geogetu. Takze proxy pak nastavujes jen na jednom miste.

Pokud ale nekdo udelal nejake svoje GJ makro, pak je potreba, aby jej upravil ve stejnem duchu, tedy prestat cist proxy z konfiguraku a zacit jej cist z promennych GG.
  • 0




9 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 9 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama