Přejít na obsah


Fotka

Hledá se TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Ondra78

Ondra78

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2008 - 21:02

Zdravím všecny Kačeny a Kačery;) Podívejte se mi prosím po [tb]TB26X2W[/tb]:( Děkuji předem za spolupráci.
  • 0

#2 webster15

webster15

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2008 - 17:50

Při focení jsi udělal jednu velkou chybu, na fotce, kde je TB je jasně vidět trackovací číslo, které teď může kdokoli zneužít. Rychle fotku uprav nebo smaž, než se tak vážně stane. Nevim jestli to souvisi s tou prodlevou v kesi Tabor, ale je to divny...
  • 0

#3 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2008 - 19:08

Muzu se jenom zeptat co se stalo nebo z logu ani z listingu kese sem nak nepochopil o co jde :D nebot kdybych to lepe chapal mohl bych nabidnout sve detektivni :D sluzby nebot finalku Tabora mam za humny
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#4 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2008 - 19:36

Ahoj Ondro,
zkus nejdříve zapátrat sám a pak napiš, co jsi zjistil.
Tady je pár rad jak postupovat: pohřešování mince či TB.
  • 0

#5 Ondra78

Ondra78

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2008 - 20:21

Housle napsal/a:
Muzu se jenom zeptat co se stalo nebo z logu ani z listingu kese sem nak nepochopil o co jde :D nebot kdybych to lepe chapal mohl bych nabidnout sve detektivni :D sluzby nebot finalku Tabora mam za humny


Prosimtě, jestli se tam můžeš mrknout a zjistit jestli tam TB je. Budu za to vděčný. Od vložení, se tam vystřídalo nekolik kačerů, i nějaký TB a nechce se mi veřit, že robota by nikdo nevzal do další kěšky:|

Dík za pomoc;)
  • 0

#6 Ondra78

Ondra78

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2008 - 20:24

webster15 napsal/a:
Při focení jsi udělal jednu velkou chybu, na fotce, kde je TB je jasně vidět trackovací číslo, které teď může kdokoli zneužít. Rychle fotku uprav nebo smaž, než se tak vážně stane. Nevim jestli to souvisi s tou prodlevou v kesi Tabor, ale je to divny...


Číslo vymyzáno, dík za upozornění. V galerii to bylo skutečně do oka bijící:|
  • 0

#7 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2008 - 22:33

Díky za tip. Taky jsem si promazal fotku svého TB. Sice nevím, kdo by chtěl takhle škodit, ale vyloučit se to asi nedá :(
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#8 pistabox

pistabox

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2008 - 9:36

ahoj,mam dlouhodobý problém s TB Ještěrkou
http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=1475744
největší chybou kačeru je že když se logují a vezmou nebo dají TB tak neuvedou název pokud jich je více v keši,jak ted TB dohledat,kešku kde byl muj TB ukradli,ale předtím byl log že už tam Ještěrka není,tak nevim jestli byla ukradena nebo jen nedopatřením zmizela:( ..díky za jakoukoli radu
  • 0

#9 Ondra78

Ondra78

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2008 - 19:00

Mafi5bj napsal/a:
Ahoj Ondro,
zkus nejdříve zapátrat sám a pak napiš, co jsi zjistil.
Tady je pár rad jak postupovat: pohřešování mince či TB.


Kačer, který TB odnesl, kontaktován, pravděpodobně ho vzal výměnou, jako trade :|. Podle počtu úlovků nováček. Tak uvidíme jak to dopadne.
ČTĚTE PROSÍM PRAVIDLA!!:(
Dík Lakusovi a spol. za foto logu.
  • 0

#10 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 22:16

mel bych jednu cernou pracicku pro zdejsi patraceB)

dne 17.1. kacer s nickem "Fotr" odnesl z GC11JMB pfordin coin.
tato jeho cinnost je podlozena podpisem v logbooku

ekvivalentni Found It log ale u kese neni.

kacer s uvedenym nickem Fotr byl pfordou kontaktovan a tvrdi, ze onoho data v Liberci vubec nebyl:|

kdo se to tam tedy zalogoval ? pozna nekdo praveho Fotra podle jeho pisma v logbooku ?

diky
  • 0

#11 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 14:30

Ten log se jménem FOTR vypadá na nějaké mládě.Tedy podle toho písma.Možná to ani nebyl kačer.
  • 0

#12 reptile1269

reptile1269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 17:15

Když už jsme u ztráty tb tak se musím pochlubit, mě se taky ztratil. Tak jsem si okopíroval kopii a udělal jsem si originální :) (nebo aspoň doufám) viz foto
  • 0

#13 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 6:45

Řeším teď podobný problém a asi jsem už dořešil.:( TB "ggm-lendys16" si údajně grabla 20.12. od teamu Sochorovi nějaká Lopertjs a vložila ho 15.1. do keše ve Švédsku u Stocholmu. Od té doby tam údajně leží ale nikdo z těch, co keš navštívili po Lopertjs TB neviděli.Všichni , které jsem kontaktoval mi odepsali.:) Lopertjs mi napsala, že podle jejich záznamů TB do keše dala a Sochorovi mi napsali, že ho vložili do keše. :o Záznam o tom však žádný není.Na dotaz do které keše, když si ho grabla Lopertjs jsem už odpověď nedostal.:( Tak teď pošleme na trasu alespoň copy.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama