Přejít na obsah


Fotka

chyba v počítači kilometrů/mil


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
21 odpovědí na toto téma

#1 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2008 - 17:46

u mé geocard http://www.geocachin...10-fd73ba399792 se přestala aktualizace počítadla kilometrů. zobrazeno je 314km , které byly v brně , ale teď už je zpátky v praze ve vojenském muzeu se stavem 496.8km (vypočítáno po překlepnutí na mapu a sečtením milových vzdáleností a přes googla převedeno do km). stalo se vám tohle i u vašich TB a jinačích trackables? a když už píšu , tak jak by jste rozdělili trackables? já bych je rozdělil následovně:

1)TB/ s rozdělením: klasické TB, travelslugy , travellizardy
2)GC
3)geocards
4)ostatní (o nějakých dalších typech jsem ještě neslyšel , tak taky napište , jestli existují)

co vy na to?
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2008 - 21:29

Někdy se to stává, když někdo vloží trackable do keše, která ještě není zveřejněná a posune se před zveřejněním její pozice nebo pokud u keše, kde je vložený TB dojde k posunu souřadnic... ... trackable jsou trackable a tak bych je nedělil na nějaké další skupiny. Ono těch pohledů by se našlo řada a je to ale zbytečný.
  • 0

#3 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 3:40

Fajný závod :) Prosím o radu jak aktivovat počítadlo kilometrů u svého závodního TB. Štourala sem se ve vyhladavači a nic nenašla. Můžete mi tu někdo prosím hodit odkaz, či poradit ? Díky
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 8:12

mariushka napsal/a:
Fajný závod :)
Prosím o radu jak aktivovat počítadlo kilometrů u svého závodního TB. Štourala sem se ve vyhladavači a nic nenašla. Můžete mi tu někdo prosím hodit odkaz, či poradit ? Díky

Počítadlo se nijak neaktivuje. Po vložení rackable do nějaké keše je označeno jeho startovní místo a pak v okamžiku vyzvednutí a uložení do jiné keše se začíná počítat jeho trasa...
  • 0

#5 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 8:25

Díky :D
  • 0

#6 Vladasa

Vladasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 9:42

Dnes se mi také stalo, že kilometry u našeho GC nebyly správně připočítány. Keška byla zveřejněná už dávno, byly u ní sice několikrát měněny souřadnice, ale naposled v květnu, takže to by snad nemělo být na závadu. U GC je stav kilometrů stejný jako před umístěním do další kešky. U mapy je počet mil správný. Nevíte někdo co s tím?
  • 0

#7 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 10:18

Dnes se mi také stalo, že kilometry u našeho GC nebyly správně připočítány. Keška byla zveřejněná už dávno, byly u ní sice několikrát měněny souřadnice, ale naposled v květnu, takže to by snad nemělo být na závadu. U GC je stav kilometrů stejný jako před umístěním do další kešky. U mapy je počet mil správný. Nevíte někdo co s tím?


tak tohle je přesně můj problém :(


  • 0

#8 Vladasa

Vladasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 10:29

Jedná se o GC, který vozíme s sebou, takže jsem zkusila i přehodit zápisy z kešek v jiném pořadí a je to pořád stejné, zřejmě bude chyba na stránkách GC, jinak nevím.
  • 0

#9 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 18:14

tak nějaká ta diskuze o tomto problému probíhá i na mezinárodním fóru http://forums.ground...howtopic=204670
zatím to vypadá , že je to chyba groundspeaku a že chyba je v aktualizacích , takže uvidíme ( jestli vůbec dobře překládám :D)
  • 0

#10 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 22:03

Chyba bude jak říkáte asi v Groundspeaku, protože můj nový coin někdo v posledních dnech poprvé přemístil, podle počítadla má nacestováno stále 0 km a vůbec to u něj nenabízí mapu. A u všech trackable, na které jsem koukala, zmizely popisky, jakým směrem a jak daleko TB/GC cestoval při jednotlivých skocích. :o
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#11 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 6:31

DeathOfRats napsal/a:
Chyba bude jak říkáte asi v Groundspeaku, protože můj nový coin někdo v posledních dnech poprvé přemístil, podle počítadla má nacestováno stále 0 km a vůbec to u něj nenabízí mapu.

A u všech trackable, na které jsem koukala, zmizely popisky, jakým směrem a jak daleko TB/GC cestoval při jednotlivých skocích. :o


už i mapu ne ? právě na mapě mi zůstaly ty popisky přemístění (o kolik kam). jdu to zkouknout :(
  • 0

#12 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 6:34

ladabohac napsal/a:

DeathOfRats napsal/a:
Chyba bude jak říkáte asi v Groundspeaku, protože můj nový coin někdo v posledních dnech poprvé přemístil, podle počítadla má nacestováno stále 0 km a vůbec to u něj nenabízí mapu.

A u všech trackable, na které jsem koukala, zmizely popisky, jakým směrem a jak daleko TB/GC cestoval při jednotlivých skocích. :o


už i mapu ne ? právě na mapě mi zůstaly ty popisky přemístění (o kolik kam). jdu to zkouknout :(


tak já tám stále mapu mám (vedle počítadla odkaz wiev map) a pod mapou v lozích se vzdálenost přemísťování ukazuje normálně.
  • 0

#13 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 7:34

Vypadá to opravdu na chybu v matrixu. Za poslední dny se nepřičetly km u mého geocoinu (ani po přepočtení). Je tam pořád staré číslo.
  • 0

#14 Vladasa

Vladasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 9:51

U mapy mám také vzdálenosti uvedené, ale nepřipočítávají se kilometry k celkové trase. :| Doufám, že s tím něco udělají.
  • 0

#15 ditka

ditka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 10:58

DeathOfRats napsal/a:
Chyba bude jak říkáte asi v Groundspeaku, protože můj nový coin někdo v posledních dnech poprvé přemístil, podle počítadla má nacestováno stále 0 km a vůbec to u něj nenabízí mapu.

A u všech trackable, na které jsem koukala, zmizely popisky, jakým směrem a jak daleko TB/GC cestoval při jednotlivých skocích. :o

Potvrzuji. U našeho TB 0km a žádná mapa.
  • 0

#16 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 11:30

ladabohac napsal/a:

DeathOfRats napsal/a:
Chyba bude jak říkáte asi v Groundspeaku, protože můj nový coin někdo v posledních dnech poprvé přemístil, podle počítadla má nacestováno stále 0 km a vůbec to u něj nenabízí mapu.

A u všech trackable, na které jsem koukala, zmizely popisky, jakým směrem a jak daleko TB/GC cestoval při jednotlivých skocích. :o


už i mapu ne ? právě na mapě mi zůstaly ty popisky přemístění (o kolik kam). jdu to zkouknout :(


Když tam ten trackable mapu měl, tak mu tam zůstala a zapisovalo se do ní, ale pokud to byl první pohyb, a tím pádem se ta mapa měla vytvořit, nestalo se tak.
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#17 Vladasa

Vladasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 12:22

Tak bohužel musím taky potvrdit: u našeho nového GC, který byl dnes umístěn na druhé místo, a tudíž mu měla být vytvořena mapa, se neobjevila ani mapa ani vzdálenost :(
  • 0

#18 algy64

algy64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 16:53

Ani mě nefunguje počítadlo a mapa. Pouze v seznamu osobních předmětů je po první zastávce uvedena vzdálenost a směr k současnému bydlišti.
  • 0

#19 kjanek

kjanek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 22:28

Musím potvrdit stejné problémy. Je to už tuším 2 týdny co se mi přestaly načítat km.
  • 0
ASUS A696, BeeLine a zdravy rozum :D

Prodej importovaných geocoinů: http://www.aukro.cz/...hp?uid=11134268

#20 Vladasa

Vladasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 4:20

Tak hurá, vše je zase v pořádku :).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama