Přejít na obsah


Fotka

Zrušení účtů na GC.CZ


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
29 odpovědí na toto téma

#1 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 15:07

Navrhuji zrušit účty těm, kteří hlasovali v anketě za poslání GC.CZ do kytek.B) Máme přece demokracii, ne?? :D:D
  • 0

#2 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 15:09

A těm co je to jedno tak těm taky :D:D
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#3 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 15:12

To máme a každý si ju vysvětluje inač. Za vyjádření svého názoru bych v demokracii neměla být NIJAK postihována ! Demokracie není že si bude dělat každý co chce ale že bude mimo jiné respektovat většinový názor ! Co to jedeš ?
  • 0

#4 Ivus

Ivus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 15:37

Já bych je nechala napsat proč do kytek a co by se podle nich mělo zlepšit a nechat je na tom dělat (př.: chybí články - ať něco napíšou) ;)
  • 0
Ivuš

#5 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 15:46

Spíš bych zrušila účty těm, kteří se tu víc jak rok neukázali. Ti o tuhle stránku zřejmě zájem nemají B) (aspoň by nevypadalo tak hrozně to číslo, že je tu registrováno téměř 15 000 lidí)
  • 0

#6 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 15:50

Proč rušit? Je to jen zbytečná práce. Navíc pokud někdo něco napsal, tak ho stejně smazat nejde, protože by se ztratila info o autorovi.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 19:23

pepa.z.pocernic napsal/a:
Proč rušit? Je to jen zbytečná práce. Navíc pokud někdo něco napsal, tak ho stejně smazat nejde, protože by se ztratila info o autorovi.

A není nějaká fáze mezi, tedy třeba zablokovat, zneplatnit či zaparkovat... Nebo co třeba začít uvádět vedle registrovaných také číslo aktivních..
  • 0

#8 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 19:30

Ja bych vás zmazala všecky, za ty cyparny co tu píšete. Jak píše jeden kačor, dej debilovi do ruky čudel a zmaže aj vlastní matku :)
  • 0

#9 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 19:34

Harwey napsal/a:
Navrhuji zrušit účty těm, kteří hlasovali v anketě za poslání GC.CZ do kytek.B)
Máme přece demokracii, ne?? :D:D


OK. Já jsem hlasoval pro GC.CZ do kytek. A napsal jsem i adminům jestli bych si mohl požádat o zrušení účtu. Jenže to prý bohužel nejde.
Zažil jsem myslím tři verze tohoto serveru a tato se mi zdá nejproblematičtější.
  • 0

#10 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 19:38

pepa.z.pocernic napsal/a:
Proč rušit? Je to jen zbytečná práce. Navíc pokud někdo něco napsal, tak ho stejně smazat nejde, protože by se ztratila info o autorovi.


Ty mraky příspěvků z minulé migrace serveru taky mají anonymní autory a ničemu to nevadí.
  • 0

#11 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 21:06

sobikovi napsal/a:

pepa.z.pocernic napsal/a:
Proč rušit? Je to jen zbytečná práce. Navíc pokud někdo něco napsal, tak ho stejně smazat nejde, protože by se ztratila info o autorovi.

A není nějaká fáze mezi, tedy třeba zablokovat, zneplatnit či zaparkovat... Nebo co třeba začít uvádět vedle registrovaných také číslo aktivních..

Není to zbytečná práce blokovat účet člověku, který se stejně nepřihlašuje?
Pár tisíc záznamů v DB taky moc vadit nebude.
Jak definuješ aktivního hráče? Je přihlášen denně alespoň na pár vteřin? Nebo: Je online měsíčně alespoň 10 hodin (možná 20)? Píše alespoň x příspěvků měsíčně? Kde je ta hranice mezi aktivním a neaktivním uživatelem?
Někdo se 3 měsíce nepřihlásí (třeba proto, že trčel v nemocnici) a zablokuje se mu účet jen proto aby sepisoval nějakou žádost na odblokování?

Mazat nebo blokovat je zbytečnost, pokud se nejedná o takové množství dat, že by mohli způsobovat prolém na serveru, nebo při migraci na jiný RS (třeba UnitedNuke ;) )
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#12 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2008 - 6:39

A je i pár desítek ne-li stovek takých co se nepřihlašují a nepíší, jen si tady občas chodí pro informace. Od toho to tu je, ne ?! Když na to nemáte prachy ani schopnosti, zabalte to. Však on se kdosi schopnější kdo to rozjede najde.
  • 0

#13 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2008 - 6:44

Každý den i několikrát pročítám forum, hledám inspirace a nápady. Bez přihlašování! Je tu spousta dobrých věcí, byť některé příspěvky i téma jsou mimo mísu. Toto je právě jedno z nich. Proč rušit účty neaktivním? Až napíšu nějaký nesmyslný dotaz, budu plnohodnotný? Myslím, že až sem začne psát x-tisíc uživatelů denně, ztratím zájem pročítat stále stejné příspěvky. Vždyť já vás mám rád a vy nade mnou, nad neaktivním, ohrnujete nos;).
  • 0

#14 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2008 - 6:57

Já věřím ve zdravý rozum našich administrátorů. Myslím, že možná přečtou toto vlákno aby se pobavily, ale stejně je ani nenapadne nic a nikoho rušit! No a jestli někdo tak strašně touží po nějaké statistice, Tak by sem mohlo přibýt počítadlo přístupů s přehledem (dnes, tento týden, tento měsíc, celkem), ale osobně myslím, že je to zbytečnost a nestojí to za námahu. (jen kdyby se admini nudily, tak by to mohli ...)
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#15 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2008 - 9:13

hlásím se k těm, kteří sem chodí číst příspěvky, rady, nápady. vše je poučné. a přeci se nebudu učit polsky, rumunsky atd. do diskuzí se nezapojuji. jsem nováček a učím se. tak se mějte a velitel ať si udělá, co uzná za vhodné.
  • 0

#16 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2008 - 9:21

Navrhuji zrušit účty těm, kteří mají míň jak 160 cm. Máme přeci demokracii, ne?:):):)
  • 0

#17 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2008 - 9:22

Já se hlásím k hlasování - poslat ho do kytek, jsem ta jedna ze 16 černých ovcí. Proč jsem tak hlasoval? Protože poslední dobou je tady převaha vláken, které vyjadřují jen bláboly, nesmysly a závist. Nemám čas dřepět u PC a hledat v záplavě nesmyslných vláken co potřebuji, teď se podstatná věc hledá dost špatně. Dříve to bylo o mnoho lepší, ale je to tím, že sem přišlo moc lidí, kteří se chtějí nějak projevit alespoň takto, protože v životě jim to zřejmě moc nejde. K práci administrátoru nemám ani kousíček něčeho negativního, spíše naopak, vážím si jich a oceňuji jejich klid, když musí celé dny číst tolik nesmyslů. Klidně mně vyškrtněte nebo mě dejte na blacklist, je mi to jedno, protože tady se nedozvím nic co bych potřeboval pro svoji zálibu geocaching, ale připadám si tady jako s bandou drben. PS: pro ty, kteří sem píšou takové bláboly mám jedno doporučení - zvedněte zadky od PC a běžte si nalézt nějakou pěknou kešuli, možná vám to upevní sebevědomí
  • 0
Galdra

#18 LittleBeaver

LittleBeaver

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2008 - 11:20

galdra napsal/a:
Já se hlásím k hlasování - poslat ho do kytek, jsem ta jedna ze 16 černých ovcí. Proč jsem tak hlasoval? Protože poslední dobou je tady převaha vláken, které vyjadřují jen bláboly, nesmysly a závist. Nemám čas dřepět u PC a hledat v záplavě nesmyslných vláken co potřebuji, teď se podstatná věc hledá dost špatně. Dříve to bylo o mnoho lepší, ale je to tím, že sem přišlo moc lidí, kteří se chtějí nějak projevit alespoň takto, protože v životě jim to zřejmě moc nejde.
K práci administrátoru nemám ani kousíček něčeho negativního, spíše naopak, vážím si jich a oceňuji jejich klid, když musí celé dny číst tolik nesmyslů.
Klidně mně vyškrtněte nebo mě dejte na blacklist, je mi to jedno, protože tady se nedozvím nic co bych potřeboval pro svoji zálibu geocaching, ale připadám si tady jako s bandou drben.
PS: pro ty, kteří sem píšou takové bláboly mám jedno doporučení - zvedněte zadky od PC a běžte si nalézt nějakou pěknou kešuli, možná vám to upevní sebevědomí


No ale číst příspěvky, příp. navštěvovat gc.cz tě nikdo nenutí. Když se ti nelíbí vlákna, kde se "jen povídá prakticky o ničem", tak je ignoruj. Mně se líbí, protože třeba ještě po 2 měsících kešování úplně nepochytávám problematiku maker v GSAKu či nahrávání POI do různých navigačních software.
  • 0
Hlodat keše, to je moje ...

#19 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2008 - 11:30

galdra napsal/a:
Já se hlásím k hlasování - poslat ho do kytek, jsem ta jedna ze 16 černých ovcí.


Jsem tady krátce, ale mnoho let se pohybuji na různých fotofórech a tam je to stejný. Mlácení prázdné slámy (tzv. O.T. příspěvky) a osobní útoky. Přenes se přes to. Já jsem rád , že to tady běží a až mě to za rok dva začne štvát, nikdo mě nebude nutit sem chodit. Rušení fór je hloupost, to máš jak zazdít vokno, protože z něj čučí drbna.

P.S.: A nikde jsem se nestkal s tak přísným moderováním fóra, jako se praktikuje zde. Takže se to od největších kalů čistí.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#20 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2008 - 13:17

Krkovicka napsal/a:
Navrhuji zrušit účty těm, kteří mají míň jak 160 cm. Máme přeci demokracii, ne?:):):)


A těm co mají více než 190 cm taky, maj výhodu ve schovkách nad hlavou.... ;):D:D:D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama