Přejít na obsah


Fotka

Zloději kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 21:04

Ahoj, tak je to tady. Celá leta přmýšlím, kdy se to stane a někdo jen tak ze sportu bude krást cache. Zatím jde o Břevnov. Sabtage, tak se jmenuje má na kontě asi tři, respektive čtyři, protože Plochodrážní ukradl 2X. Je dokonce tak drzí, že vám pošle fotku ukradené cache. Tak jsem mu neslušně napsal a snad to pomůže. "To, že jsi mi cache ukradl, mě ani nesere, protože vím kdo jsi. Můj syn s kamarády tě viděli a poznali tě. Tak se ty hovado můžeš těšit. Tak naviděnou. Pokud se kešky vrátí, tak si můžeš zachránit fasádu. Do pátku, jasný? Ne jenom moje, ale i ostatní. Osobně ti to radím." Proto varuji všechny, co mají po Břevnově, Petřinách cache, aby se podle toho zachovali. Zatím ukradli GC17VQM, GCQF0H, GC1EW2Q
  • 0
Ahoj Pitris

#2 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 21:15

Bohužel, není první ani poslední. Před nějakou dobou se tu řešil Hradec Králové, kde jistá skupinka dělala to samé, dnes už se o nich nepíše, takže už je to přestalo asi bavit. Na tohle je podle mě jediný recept. Ignosrovat, nepsat jim (akorát je to podporuje, že to někoho nas....) a oni toho nechaj. Bohužel s tím asi víc neuděláme a čas od času se někdo takový najde.
  • 0

#3 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 7:08

Nadávky a vyhrožování rozhodně nic neřeší a pokud ho skutečně znáš a ublížíš mu, tak z toho ještě můžeš mít problém. Vyprdnout se na to a počkat až ho to přestane bavit. Pro taková individua je nejhorší když se nedočkají žádné negativní reakce. Oni na to totiž čekají a právě tím se baví. Bez toho to není ten správný adrenalín a pak si třeba najdou jiný sport.
  • 0

#4 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 7:25

je to hlavně o znuděné mládeži co nedokáží na nic upnout a dělat něco naplno tak hledají příležitosti kde se vybít a kde koho nasrat.První kdo by se měl trestat jsou ale rodiče protože vědšinou nevědí co jejich děti dělají a nemají na ně čas.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#5 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 9:42

jeej :( to je škody :( doufám, že se tenhle "sport" nerozběhne aji ve Velké Bystřici (kde mi mimochodem ukradli ted mou keš :( )
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 9:46

mwh: souhlas

jinak v Trutnove jsme meli taky trosku aferku, ale kese teda nekradli.. nakonec se ukazalo, ze jsou to proste jen deti. ale ocenujeme u nich snahu o zlepseni, a snahu se ucit.. :)
  • 0

#7 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 12:15

Koukám, že si Pitris už všiml - řádí nám na pomezí Prahy 5 a 6 jakýsi sabotážník ... http://www.geocachin...aspx?ul=Sabtage Tak oči otevřené a hool do ruky... :)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#8 LittleBeaver

LittleBeaver

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 12:31

Ale něco se mu musí nechat ... má stejnou klávesnici jako já. ;)
  • 0
Hlodat keše, to je moje ...

#9 Matrix_DC

Matrix_DC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 12:37

Pánové možná by stálo se podívat do zákonů, zda dotyčný, který takto krade uložené kešky se nedopouští nějakého trestného činu. Je možné, že ne ale taky že ano...v současné době si myslím, že když může být odsouzenej i za krádež virtuálních věcí na PC, tak i na toto by se mohlo něco vztahovat. Kdyby se na to podíval nějaký dobrý právník a dotyčnému by se jasně dalo prokázat, že to byl úmysl, myslím, že ostatní by to přestalo bavit. Berte to jako můj názor, ale dnešní mládež nemyslím tím nikho osobně je tak oprsklá, že si myslí, že jim vše projde bez sebemenšího potrestání.:(
  • 0

#10 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 13:32

Trestný čin? Škoda musí být nad 2 litry. Nebo dokonce pět? To by tam musel být skutečně GOLD GEOCOIN!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#11 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 13:48

Tak abych to uvedl na pravou míru: trestného činu krádeže dle § 247 se dopustí ten, kdo odcizí věc v hodnotě větší než 5.000,- Kč. Pokud hodnota bude nižší - v případě odcizené cache to tak asi bude - se jedná o přestupek dle § 50 odst 1 písm. a) z.č. 200/1990 Sb.
  • 0
Ať Vás signál provází!

#12 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 13:51

Ono ho (je) to časem přejde,ale věřím,že do té doby ho u některé keše přistihne partička kačerů.To vám člověk někdy tak ošklivě uklouzne a upadne,že je samá modřina.B)
  • 0

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 13:57

cinca2008 napsal/a:
Ono ho (je) to časem přejde,ale věřím,že do té doby ho u některé keše přistihne partička kačerů.To vám člověk někdy tak ošklivě uklouzne a upadne,že je samá modřina.B)

... a svědků má celou partičku náhodných kolemjdoucích ;)
  • 0

#14 PK500

PK500

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 16:02

Ty deti si mysli ze jsou anonymni. Urcite kdyz pozadame groundspeak tak nam radi poslou IP adresy a logy. Pak by se u nasich provideru dalo dohledat kdo to je. Ze zakona stejne jsou povinni to evidovat,
  • 0

#15 Irandael

Irandael

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 17:52

Taky sme měly u nás takovou partičku ničitelu, pomohlo jedině na 2 měsíce deaktivovat a ono je to mezitím přešo nebo si našli jinou zábavu ted je už klid. :)
  • 0

#16 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 18:01

Podle exifu jsou fotky pořízené mobilem Nokia N95, to vypadá na o fous starší mládež. Nebo maj´ taťkův telefon.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#17 PepeLopez

PepeLopez

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 19:05

Mozno by pomohlo, keby mu groundspeak disabloval ucet aspon by mal viac práce pri zistovani kesiek s vacsnym registrovanim... a ked ma teraz radost zo svojho profilu, mozno by ho to prestalo bavit.
  • 0
naviset: NOKIA 6120c + NOKIA LD-3W

#18 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 27 říjen 2008 - 8:32

Včera jsem u jedné keše viděl poflakovat se "lovce pokladů" bez navigace ale s hledačem kovů. Takže i tímto stylem se mohou ztrácet věci ...
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#19 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 8:58

XiXi_team napsal/a:
Včera jsem u jedné keše viděl poflakovat se "lovce pokladů" bez navigace ale s hledačem kovů. Takže i tímto stylem se mohou ztrácet věci ...


Můžou ale nemusí. Slušný člověk si nenechá to co mu nepatří.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#20 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 19:18

JarMar napsal/a:
Nadávky a vyhrožování rozhodně nic neřeší a pokud ho skutečně znáš a ublížíš mu, tak z toho ještě můžeš mít problém.


No pokud mu dá Pitris nebo kdokoli jiný přesdržku, tak problém mít nebude, protože v době kdy ten dotyčný bude "padat ze schodů", "klouzat po namrzlém chodníku" bude Pitris na schůzce úplně jinde a myslím, že ho na té schůzce uvidím a určitě nás bude víc;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama