Přejít na obsah


Fotka

Odvoz TBs do Nemecka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2005 - 12:29

Zdravim,
odjizdim zitra na rychlo do Německa. Přesněji se budu do soboty pohybovat kolem Karlsruhe. Je už asi sice pozdě, ale napadlo mě jestli někdo z jihomoravských cacherů nemá zájem o odvoz TravelBugs, které mají zrovna u sebe v držení. Přijel bych pro ně kamkoliv v okolí Brna.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2005 - 14:43

Zdravim,
odjizdim zitra na rychlo do Německa. Přesněji se budu do soboty pohybovat kolem Karlsruhe. Je už asi sice pozdě, ale napadlo mě jestli někdo z jihomoravských cacherů nemá zájem o odvoz TravelBugs, které mají zrovna u sebe v držení. Přijel bych pro ně kamkoliv v okolí Brna.

no, ja bych spis uvital, kdybys tam treba nejaky TB zakoupil a privezl. vyvedl bych si ho kdekoliv v okoli brna :)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2005 - 12:54

Tak jsem si do Aalenu udělal zajížďku a díky navigaci Tomtom5 :)) jsem se dostal přímo na zmiňovanou adresu. Bylo mi trochu trapně, když jsem zjistil, že obchod je opravdu jen Internetový a adresa je jen bydliště distributora ve vilkové čtvrti. Nákup se tedy nekonal, ale dům má pěkný :)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2005 - 15:36

no, ja bych spis uvital, kdybys tam treba nejaky TB zakoupil a privezl. vyvedl bych si ho kdekoliv v okoli brna :)

No ta možnost tu je taky, rád bych to udělal, jen nevím jestli se zrovna někde v Karlsruhe dá. Zkusím to zjistit. Kdyžtak bych toho mohl vzít víc. Nebudu mít zase tolik času jezdit někam moc daleko z Karlsruhe.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2005 - 15:42

No ta možnost tu je taky, rád bych to udělal, jen nevím jestli se zrovna někde v Karlsruhe dá. Zkusím to zjistit. Kdyžtak bych toho mohl vzít víc. Nebudu mít zase tolik času jezdit někam moc daleko z Karlsruhe.



My bychom jeden TB měli, tak bys ho tam mohl hodit. Mohli bysme ho dat do nějake kesky a Ty bys ho pak mohl vyzvednout :o) .
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2005 - 16:52

www.geocachingshop.de je v Aalenu a to je blizko Karlsruhe...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2005 - 17:04

My bychom jeden TB měli, tak bys ho tam mohl hodit. Mohli bysme ho dat do nějake kesky a Ty bys ho pak mohl vyzvednout :o) .

No pokud to stihnete do dnešního večera tak ho vyzvednu. Není problém.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2005 - 17:20

www.geocachingshop.de je v Aalenu a to je blizko Karlsruhe...

Dík za info, ale zase tak blízko to není. Mohl bych se tam stavit jedině po cestě zpět a to je v sobotu, což pochybuju, že tam budou. Kdyžtak napište kdo by měl zájem o TB, já nic neslibuji, ale když se mi podaří tak bych je koupil.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2005 - 21:03

No pokud to stihnete do dnešního večera tak ho vyzvednu. Není problém.



No tak to teda nestihneme :o( . Tak to nevadí. Snad příště.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2005 - 17:33

Chlapi, napiste nasmu distributorovi Peckovi. Aky ma zmysel to stale kupovat, drahsie a po troskach?
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2005 - 19:08

Chlapi, napiste nasmu distributorovi Peckovi. Aky ma zmysel to stale kupovat, drahsie a po troskach?

Za kolik má ty věci Pecka?
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2005 - 18:04

Za kolik má ty věci Pecka?


ja prave tak nejak myslel, ze zadny poradny "nas distributor" neni. takze sem s tim, co mame za informace? kdo je pan pecka, kde je pan pecka, v cem presne jede pan pecka? a v neposledni rade, za kolik ma ty veci ? :)))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama