Přejít na obsah


Fotka

Geocache Navigator on Nokia N78


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 22:53

Nainstaloval jsem si tento program. Nemuzu ho aktivovat, pise mi: PIN must be a number with 4 or more digits. Ja zadavam veschna mozna cisla, a nic mi nebere. Cim to je? Je to tim, ze tento program neni urcen primo pro N78? Rozumim tomu dobre, ze PIN si mam vymyslet?
  • 0

#2 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 11:27

Ano, PIN si vymysli a zadej. To je vše.
  • 0
Tuž tak:

#3 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 12:53

Beranci napsal/a:
Nainstaloval jsem si tento program. Nemuzu ho aktivovat, pise mi: PIN must be a number with 4 or more digits.
Ja zadavam veschna mozna cisla, a nic mi nebere. Cim to je? Je to tim, ze tento program neni urcen primo pro N78? Rozumim tomu dobre, ze PIN si mam vymyslet?


Pouzival sem tuto aplikaci na N6120 take.. Pomoci pinu pak odesilas "Field notes" do profilu ... tzn. najdes kes, das ji oznacit za nalezenou, a na gc.com mas v profilu acces my filed notes for colorado or Geocache navigator..ci tak nejak se to jmenuje.. a tam uvidis pote vsechny najite kese - doplnis log.. a mas to. :o)
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#4 lexik

lexik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 15:06

Podívej se na geocaching.com do "Acces my field notes", tam dej "Link Trimble's Geocache Navigator to your account" a tam si svůj účet dle návodu spáruj s telefonem, pak to funguje
  • 0

#5 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 17:05

PIN jsem si vymyslel a zadal, a program mi furt pise: "PIN must be a number with 4 or more digits." Pripada mi to, jako ze je ten program vadny (pokud to nejsem ja). Ja proste zadavam cislo, presne jak chce, a on to porad nebere.
  • 0

#6 lexik

lexik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2008 - 15:17

a to ti píše kdy? po spuštění programu? pokud jsi si opravdu jistý, že zadáváš opravdu čísla, tak nevím, zkus třeba jinou verzi
  • 0

#7 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2008 - 7:12

Po spusteni chce, abych si vymyslel PIN. Ja ho zadam, a pise ty blbosti.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama