Přejít na obsah


Fotka

Google Chrome


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 19:32

Zkouseli jste uz nekdo Google Chrome ? Jak vam funguje?
  • 0

#2 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 19:39

Zkoušel. Načítá stránky ďábelsky rychle, ale občas nezobrazí celý obsah ... půl obrázku tuhle, kousek zase tamhle ...:( Takže nevím. Ale rozhraní se mi líbí, jednoduché sympatické ... ;)
  • 0

#3 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 20:00

Používám běžně, funguje bez problémů.
  • 0

#4 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 20:17

Nějakou dobu jsem používal, je dobrý, ale když hledam keše na GC.com a z listingu dám zpět, tak to vyhodí, že se to musí aktualizovat, takže otravné. Navíc mi nevykreslil tabulku, kterou jsem v Excelu uložil jako *.htm. Takže není to špatné, ale radši používám Firefox.
  • 0

#5 Wachtici

Wachtici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 21:24

A ona tam funguje java a inet bankovnictví ? Zkoušel jsem i tu 1.60_10 , ale taky to nefungovalo.
  • 0

#6 ykul

ykul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 22:10

taky jsem chrome zkousel ... ale vyrazne nadseny jsem nebyl ... neberu nic googlu za to, ze se snazi, ale proste mu neverim... chrome je moc mladej :) napriklad na e-banking bych nevlezl jenom z toho duvodu kolik asi tak muze mit neodhalenych bezpecnostnich chyb? ;o)
  • 0

#7 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 23:09

no ja na chrome jedu od prvniho vypusteni, a na domacim pc ho mam jako defaultni prohlizec, na ntb, kde travim vic casu jedu na firefoxu, hlavne kvuli doplnkum. chrome mam na mail, kalendar, rss (vse od googlu), mam na plose ikonku a spusti se to jako "aplikace", takze bez zadny listy s adresou, tlacitka tam a zpet.. proste jako bych pustil obyc program.
  • 0

#8 Terka a Honza-14134

Terka a Honza-14134

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 7:31

Já (Honza :-)) taky jedu na chromíka hlavně doma. Je opravdu až neuvěřitelně rychlej a ta představa, že bude čím dál tím lepší a lepší.... no prostě má velkou budoucnost. Je pravda že na eBanking taky chodím přes lišku, ale pro prolejzání internetu a vyhledávání je chromík nejlepší.
  • 0

#9 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 7:50

Děcka, vy na těch účtech musíte mít ale škváru :-))) Ale vážně, Java i bankovnictví funguje. Zatím vím o jediné aplikaci, která v tom nefunguje, ovšem ta nefunguje ani ve Firefoxu, páč ji někdo zmrvil jen pro IE. Např. se mi podařilo zobrazit i místní cachemapu se všema kaškama, netvrdím tedy, že to zrovna "lítalo", ale fungovalo :D
  • 0

#10 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 17:14

No ja tedy s tou skvarou musim trochu setrit,ale chrome jsem nainstaloval a docela mne prekvapila rychlost,zatim se s nim seznamuju,vsechno jsem jeste nedotvoril .Dik za ohlasy a pro mne povzbuzeni ke stahnuti.
  • 0

#11 Stan_Da

Stan_Da

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 19:32

Lidičky podařilo se vám někomu v Chrome rozchodit RSS právě tohoto webu (Geocaching.cz)? Nainstaloval jsem kvůli tomu verzi DEV, která narozdíl od oficiální stable verze umožňuje instalovat doplněk RSS Subscription Extension. U jiných stránek obsahujících RSS se normálně v adresním řádku zobrazí ikona, že je možno RSS odebírat, u tohoto webu nikoli. Poradí někdo jak na to? Díky
  • 0

#12 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 20:02

Je opravdu rychlý a narozdíl od IE nebo FF zabírá mnohem méně paměti. Mylím, že neuškodí, když vyzkoušíš. Je zadarmo a za zkoušku nic nedáš. V tomto případě spíše jen získáš. :)
  • 0

#13 BrAtKo

BrAtKo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 20:46

Na RSS vrelo ale naozaj vrelo odporucam bloglines.com
  • 0
Garmin Dakota 20 SK Topo - iPhone 3GS Geocaching - TomTom One XL - GeoGet

#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 8:19

Na svem "hlavnim" notebooku stale pouzivam jako primarni prohlizec FF, sekundarni IE/Chrome. Na EEE 901 jedu hlavne na Chrome, protoze rozdil rychlosti na SSD je opravdu znatelny. Nicmene je pravda, ze mi tam chybi spousta doplnku, AdBlockem pocinaje.
  • 0

#15 mrkfa

mrkfa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 9:27

pouzivam chrome uplne na vsechno vcetne inet banking. drive jsem si myslel ze bez vsech doplnku co mi nabizel FF nebudu moct byt, ale opak je pravdou zjistil jsem ze je nepotrebuju vubec. jedina vec mi vadi a to, ze jsem jeste neprisel na to jak nastavit aby, kdyz kliknu na odkaz na nejaky soubor se mi otevrel a ne se rovnou ptal kam ulozit
  • 0

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 9:54

mrkfa: tos tech doplnku asi moc nepouzival.
  • 0

#17 Stan_Da

Stan_Da

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:14

Doplňky vem čert, co mi chybí je hledání na stránce prostým napsáním textu jako u FF. Ale veškerá snaha přizpůsobit prohlížeč k tomu, od kterého chceš odejít je v podstatě kravina - to u něj můžu zůstat, což? A když do něj naflákám všechny ty serepetičky, tak už asi taky nebude tak "rychlý".
  • 0

#18 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:26

Abyste se z těch doplňků nezbláznili. Čím víc kravin má člověk nainstalovaných, tím je větší pravděpodobnost, že se někde něco ... nepovede. Když vyšel IE8, spousta novinek se mi hodně líbila. Chvíli jsem je používal a byl jsem spokojený. Pak jsem zkusil Chcrome a už jsem u něj zůstal a zjistil jsem, že mně žádná z těch vyfikundací nechybí. A to rozhodně nejsem uživatel, který se maximálně jednou denně koukné na svůj email.cz a přečte si zprávy. Vždy jsem používal IE, takže srovnám GC s IE: + jednoznačně rychlost - nejen zobrazování, ale i spouštění + jednoduchý, ale příjemný design - malé možnosti customizace a nastavení obecně - člověk se většinou musí spokojit s tím, jak to vymysleli kluci z googlu - paměťová náročnost - každá záložka má svůj vlastní proces a postupně kyne, několikrát jsem to srovnával s IE a vždy na tom byl Chrome hůř - stabilita +- stejná, ale u IE jsem byl zvyklý, že když sletěla jedna záložka, tak to sebou vzalo jen ten jeden proces (= instanci IE), takže jsem si zvykl si pochybné stránky otvírat v jiné instanci IE než třeba gmail; když spadne Chrome, vezme to sebou všechny procesy chrome.exe bez ohledu na to, jestli jsou to záložky v jedné instanci Chromu nebo rozdělené v několika - téměř žádná kontrola nad tiskovým výstupem - dřív by mi to asi ani nepřišlo, ale po té, co jsem si zvykl na vynikajicí možnosti tisku v IE8, mi to trochu vadí Ty plusy jsou pro mě jednoznačně převažující. Nastavení nějak přežiju (i když třeba nerozumím tomu, proč si nesmím změnit pořadí ikonek rozšíření), paměť je v dnešní době nezajímavá vlastnost (pokud má člověk stroj, který se dá rozumně upgradovat) a když potřebuju nějak dotvořit tiskový výstup, spustím si IE8 (jednou za čas to přežiju). Je fakt, že Chrome obyčejným uživatelům nedoporučuju. Já jsem přece jen uživatel, který dokáže ocenit rychlost a technolgii, ale třeba mým rodičům je to šumafuk.
  • 0

#19 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:32

Používám jedině Chrome, je mnohem lepší, včetně možností vyhledávání, hlavní stránky - "nástěnky s připínáčkama". Bankovnictví mi ale nefunguje, ale to nevadí, 2x do mesíce si otevřu IE a zaplatím účty.
  • 0

#20 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:35

S474N napsal/a:
Nicmene je pravda, ze mi tam chybi spousta doplnku, AdBlockem pocinaje.


I pro Chrome existuji "extensions" - zatim to ale funguje jen s posledni betou (4.0.249.64 (35722) beta). Extensions se uspesne rozrustaji, jejich seznam je tady. Nektery jsou fakt docela dobry - AdThwart, Clickable links, Google translate atd...
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama