Přejít na obsah


Fotka

solo vs. team


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2005 - 20:19

Napadl me takovej dotazek, ale nevim, jestli je realne, aby mi ho nekdo zodpovedel :)
Docela by me zajimalo, jakej je pomer teamu vuci solo hledacum, ne tedy jen k solo nickum, ale skutecne k lidem, kteri pravidelne a prevazne vyrazeji na lovy sami... ale chapu, ze to tezko nekdo muze procentuelne vyjadrit. ale treba nejakej malej komentar muze mit nekdo, kdo v tomhle jede uz par let, potkal uz na geoeventech milion pet kaceru a pokecal s nima treba i na toto tema... :)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2005 - 20:30

Ac mam na GC.COM solo nick, vyrazim na "lov" zpravidla jeste s nekym. Zpravidla s prckem, o vikendech se pridava mazelka, nekdy s nami jde i tchan, tu a tam nejruznejsi pratele, se kterymi travime volny cas a kdyz je obcas prilezitost, tak i sam.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2005 - 23:26

Na GEO-výpravy prozatím vyrážíme s celou rodinkou a taky náš nick je proto v plurálu :-) Osobně spíš řeším dilema, jestli si některé keše neulovit sólo pod vlastním nickem, ale ty by potom byly s rodinkou už dost nudný nebo spíš bych je tím pádem vyloučil z potenciálních společných cílů. Vzhledem k tomu, že mi nejde o kvantitu, tak zatím budu i nadále podnikat výpravy s rodinkou pod společným nickem. J.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2005 - 11:44

Ja chodim nebo jezdim na kole prevazne sam. Pokud se mnou nekdo chce jit, tak ho vemu. Davove hledani mne nejak nebere.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2005 - 11:47

jak se to dá provést? Např. někdo z geotýmu se rozhodne pracovat na vlastní pěst a založí si nick. Dají se nějak cache nalezené týmem přidat na jeho nick? Nebo pěkně jednu po druhé zaregistrovat...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2005 - 16:27

Napadl me takovej dotazek, ale nevim, jestli je realne, aby mi ho nekdo zodpovedel :)
Docela by me zajimalo, jakej je pomer teamu vuci solo hledacum, ne tedy jen k solo nickum, ale skutecne k lidem, kteri pravidelne a prevazne vyrazeji na lovy sami... ale chapu, ze to tezko nekdo muze procentuelne vyjadrit. ale treba nejakej malej komentar muze mit nekdo, kdo v tomhle jede uz par let, potkal uz na geoeventech milion pet kaceru a pokecal s nima treba i na toto tema... :)

Pro mne (+manželku, děti a jejich partnery, vnučku a další) je GC NOVÝM rozměrem při sdílení společných chvil, víkendů atp. Rozhodně ne kvantita, spíš radost náš všech i z "pidiúspěchu". Dokázal jsem se bezproblémově donutit "kapánek chodit pěšky, nekouřit a nesedět jen u PC". Dík za nově poznané a zatím neřeším "co kdyby každý sám", spíš přemejšlím jaxi to ještě víc zpestřit (viz Geocoin od Poníka).PlachtaS (osobně)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2005 - 16:39

Ja chodim nebo jezdim na kole prevazne sam. Pokud se mnou nekdo chce jit, tak ho vemu. Davove hledani mne nejak nebere.

Muj problem proc chodim sam je v tom, ze vyrazim mnohdy v 5 rano a chodim cca 40km a to mnoho lidi neni ochotno. Pokud jedu na kole, tak jedu cca 100km a to mnoho lidi tez odradi. Proto jsem samotar.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2005 - 12:09

Copak, Bruxa se rozhod, ze bude hledat cache na vlastni pest?
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2005 - 12:12

jak se to dá provést? Např. někdo z geotýmu se rozhodne pracovat na vlastní pěst a založí si nick. Dají se nějak cache nalezené týmem přidat na jeho nick? Nebo pěkně jednu po druhé zaregistrovat...

myslim, ze ak na nich bol osobne, tak si ich moze zaregistrovat aj na svoj nick, nikomu to nebude vadit. Technicky to ale ide urobit asi iba jednu po druhej.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2005 - 13:25

Copak, Bruxa se rozhod, ze bude hledat cache na vlastni pest?

Ta by našla cache jedině, kdyby vevnitř byl salám nebo ještě lépe živá krysa. S trochou štěstí by se možná dala přesvědčit na lov geokačerů (jistá konkurenční výhoda při honbě za FTF), ale na to bych taky moc nesázel.
Zajímalo mne to čistě hypoteticky
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2005 - 15:03

Copak, Bruxa se rozhod, ze bude hledat cache na vlastni pest?


Zalozili jsme frakci s kamosem, ale pac nema GPS a ani moc cas, hledam je uz bez nej s nekym jinym nebo sam, taky zvazuju preregistraci nalezenych na svuj nick, podle me to nemuze nikomu vadit, byl-li jsem tam a jsem li zapsan v logu, jak jest psano nize...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama