Přejít na obsah


Fotka

Přehodil jsem dvě TB ve dvouch keškách?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 ok5ab

ok5ab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 23:54

Poradte prosím přehodil jsem nechtěně na gc.com dvě TB(doma při logování TB jsem to přehodil,v terénu je to správně) Děkuji
  • 0

#2 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 0:01

Pokud si pamatuješ trackovací čísla oněch TB (tedy spíš pokud je někde máš zapsané, protože takovou paměť má asi málokdo), můžeš na stránkách inkriminovaných TB provést jejich virtuální vyzvednutí (retrieve) a získat je zpět do inventáře. Potom je vložíš do správné cache - ideální je asi použít k tomu u konkrétní cache "write note" log, do něhož napíšeš, že vkládáš správný TB (po vložení můžeš ostatně tuto poznámku od cache vymazat).
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 7:33

PaWcz napsal/a:
Pokud si pamatuješ trackovací čísla oněch TB (tedy spíš pokud je někde máš zapsané, protože takovou paměť má asi málokdo).....

Dobrou paměť má prohlížeč, takže můžeš zkusit, jestli se netrefíš na správný kód...

Jinak bych dal write note o tom co se stalo k obou TB a do obou keší s tím, že pokud někdo půjde na keš a TB vyzvedne, at tě kontaktuje s číslem, aby jsi to mohl napravit. Z praxe si myslím, že se ti stejně ozve ten kdo TB vyzvedne z keše, že by rád zalogoval správně a ty jsi ten poslední, kdo je v zápisu...
  • 0

#4 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 8:06

Me se to taky povedlo u Geocoinu a jak pise PaWcz, lze je znovu vitrualne vyzvednou a znovu vlozit. Ja to udelal tak, ze jsem nepouzil write note ale vlozil jsem je normalne a nespravne logy jsem pak smazal, takze pak ani neni videt, ze k nejake chybe vubec doslo ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#5 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 8:48

No ale pokud prohodil vlozeni, tak prostym vyjmutim a vlozenim jinam se spatne napocita "ujeta" vzdalenost. Ale asi se nejedna o stovky km :)
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#6 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 9:01

Prave smazanim spatnych logu by to melo byt OK.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#7 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 11:46

Tim si nejsem jiste, znamenalo by to ze kdyz vlozis pomoci Found it logu do kese trackable a pak ten log smazes tak by se ti ten trackable mel vratiti do inventare. A to se podle me nestane. Rekl bych, ze smazat tu spatnou zastavku trackable muze jenom owner pomoci logu "move to last location" a mozna podobne i reviewer.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama