Přejít na obsah


Fotka

Kde asi udelali soudruzi z NDR chybu ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2005 - 8:32

Mám takový malý problém. Naše stránky mi uvedli tak trochu v omyl a ptám se zda podobnou zkušenost mají i ostatní. V neděli 16.10. jsme s Cmuchalem uskutecnili vetsi geovylet (dokonce i do mist kde se strilelo a byl nalezen zavrazdeny turista = ale v tom nejedeme) na 12 kesek. Nelezene kesky jsme logovali v pondeli z prace. Z dnesniho nahledu je patrne, ze me stranka vykazala a zobrazila jen dva logy a Cmuchalovi jen jeden. Ostatni logy na 16.10. nejsou viditelne a ve statistice (ceske) tim padem neprochazeji. Skutecny pocet nalezenych kesek se zobrazuje jen ve statistice celkem a nyni to vypada, jako bychom nasli kesky nekde v cizine a ne tady doma. Je to prkotina ale da se s tim neco delat ? A tak se ptam - kde asi soudruzi z NDR udelali chybu ??
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2005 - 8:37

Podobneho problemu jsem si take vsiml. Nejde mi ani tak o statistiku (delam si vlastni ;o)), ale o to, ze se odkazy na me navstevy a logy neobjevily na gc.cz ve vypisu navstev. Stane se to temer pokazde, kdy musim zalogovat navstevu po vice jak 24 hodinach. Konketne vikend jsem zalogoval az v pondeli. V utery se na gc.cz z toho neobjevilo nic.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2005 - 9:24

Mám takový malý problém. Naše stránky mi uvedli tak trochu v omyl a ptám se zda podobnou zkušenost mají i ostatní. V neděli 16.10. jsme s Cmuchalem uskutecnili vetsi geovylet (dokonce i do mist kde se strilelo a byl nalezen zavrazdeny turista = ale v tom nejedeme) na 12 kesek. Nelezene kesky jsme logovali v pondeli z prace. Z dnesniho nahledu je patrne, ze me stranka vykazala a zobrazila jen dva logy a Cmuchalovi jen jeden. Ostatni logy na 16.10. nejsou viditelne a ve statistice (ceske) tim padem neprochazeji. Skutecny pocet nalezenych kesek se zobrazuje jen ve statistice celkem a nyni to vypada, jako bychom nasli kesky nekde v cizine a ne tady doma. Je to prkotina ale da se s tim neco delat ? A tak se ptam - kde asi soudruzi z NDR udelali chybu ??

Stejný problém mám i já, 15. kešku mi statistika nepřiznává, jsem zvědav, zda po dnešním zalogování včerejších dvou úlovků se statistika polepší. Proč nelze vytvořit automatické propojení mezi logy a statistikou ?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2005 - 16:06

Tak uz se to srovnalo !! Dekuji
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2005 - 2:13

A mně se to nesrovnalo. To, že zde ještě nemám odlovenou kešku z 19.10. chápu, ale že tu nemám tři kešky z 16.10?
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2005 - 12:07

Tak už se mi to taky srovnalo.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama