Přejít na obsah


Fotka

Celtic Cross Geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 22:06

Nevíte někdo kde roste tohle?

Vložený obrázek

Google vraci kvanta odkazu ale ne na tuhle. eBay zobrazi nejaky aukce, ale radsi bych zplatil mene vyrobci nez zivil prekupniky. Diky za info:)
  • 0

#2 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 7:47

semik75 napsal/a:
Nevíte někdo kde roste tohle?

...
Google vraci kvanta odkazu ale ne na tuhle. eBay zobrazi nejaky aukce, ale radsi bych zplatil mene vyrobci nez zivil prekupniky. Diky za info:)


Tenhle geocoin, podobně jako další které tento prodejce na eBay nabízí, jsou pravděpodobně jeho Personal Geocoiny.
Patří do skupiny Ancient Cultures. Pár podobných mám (viz můj profil na GC.COM).
  • 0

#3 Leneh

Leneh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 8:00

Nedavno jsem objevila Raith Gras Geocoin - je tomuhle podobný, jen má očko pro zavěšení a ve středu broušený kámen. Autor bude možná stejný :) Coin je úžasný a jestli mi ho někdo bude chtít někdy sundat z krku, bude mi muset nejspíš ukroutit hlavu..jinak nedám! :D
  • 0

..podle mapy jsme támhle na tom kopci..


#4 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 8:06

Tak to je doopravdy podareny kousek, ja mam na sklade Celtic moon (Silver a gold) a ten je taky moc hezkej. Budu po nem patrat, abych ho taky dostal
  • 0
Dartanan

#5 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 8:31

Dartanan napsal/a:
Tak to je doopravdy podareny kousek, ja mam na sklade Celtic moon (Silver a gold) a ten je taky moc hezkej. Budu po nem patrat, abych ho taky dostal


Nadhera. Pokud bys mel skladem oba zde zminovane, sel bych do nich.. ;)
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#6 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 9:37

Co se týče prvního geocoinu, tak si myslím, že nejjednodušší je kontaktovat s kulantním dotazem na eBay prodejce, nebo se obrátit na někoho ve fóru Groundspeaku. Hodně prodejců na eBay jsou zároveň kačeři a mají i své personal page s nabídkou geocoinů mimo eBay. Raith Gras Geocoin byl pokud si to dobře pamatuji prodáván na geoswag.com Celtic moon je od LillySue.com.
  • 0

#7 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 10:22

Bo.T.L. napsal/a:
Raith Gras Geocoin byl pokud si to dobře pamatuji prodáván na geoswag.com
Celtic moon je od LillySue.com.

Presne tak
Ale tenhle (viz prvni prispevek) chciiiii:-)
  • 0

#8 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 10:22

Bo.T.L. napsal/a:
Co se týče prvního geocoinu, tak si myslím, že nejjednodušší je kontaktovat s kulantním dotazem na eBay prodejce, nebo se obrátit na někoho ve fóru Groundspeaku. Hodně prodejců na eBay jsou zároveň kačeři a mají i své personal page s nabídkou geocoinů mimo eBay.


Zkusím to.

Bo.T.L. napsal/a:
Celtic moon je od LillySue.com.


Celtic moon jsem kupoval v presale hlavne protoze jsem chtel ten medenej. Kdyz konecne po dlouhym cekani dorazil tak jsem zjistil ze se mi nevic libi ta stribrna verze. Prestoze maji na webu veliky fotky tak to v realite vypada kapku jinak.

Docela me bavi ze jim tam tak uz dva mesice vysi, ze jim nejaky ty limitovany zbyly.
  • 0

#9 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 10:38

Tak je to coin od CH Quality coins
viz https://chqualitycoi...tegory_Code=OGC
Vse je ale vyprodane:-(
Pokud ho sezenes chci alespon jeden taky...
  • 0

#10 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 11:25

Tak jen tak pro upresneni. Celtic cross je asi 10 ruznych druhu a ten na chquality coins neni zrovna ten na obrazku. V rámci těch který jsem našel není zatím ani jeden ten kterej je vyobrazen nahore. Doporucuji stejne jako jiz jini kontaktovat prodejce na ebay, kde ho koupil on a nebo zda jeste nema nejakej doma v pokladnicce
  • 0
Dartanan

#11 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 12:00

Dartanan napsal/a:
Tak jen tak pro upresneni. Celtic cross je asi 10 ruznych druhu a ten na chquality coins neni zrovna ten na obrazku. V rámci těch který jsem našel není zatím ani jeden ten kterej je vyobrazen nahore.
Doporucuji stejne jako jiz jini kontaktovat prodejce na ebay, kde ho koupil on a nebo zda jeste nema nejakej doma v pokladnicce


Toho prodejce znám a mám od něj několik GC. Podle všeho se jedná o jeho GC, které všechny prodává přes eBay. Alespoň například všech 100 kusů GC Time Dial Spinning Geocoin, které jsou z té samé řady.
  • 0

#12 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 12:06

Ten clovicek to opravdu vyrabi. Odpovedel velmi promptne, tady je seznam toho co patri do te jeho Ancient culture serie:

Gold Aztec (retired)
Silver Aztec (retired)
Black Aztec (brand new)
Time Dial (soon to be retired)
Totem Pole (retired)
3 masks
Ankh (retired)
King Tut Mask (retired)
Silver Moai (retired)
Black Moai
King Tut Coffin
Starry Night
Scream
Celtic Cross (brand new)
Ganesha (brand new)

Mince nemaji vlastni ikonky a na geocaching.com se objevi jako 'Ancient Cultures Geocoins' viz treba zde: TB2E7MX.

Ten co me zaujal, Celtic Cross, je novej, takze se v jeho aukcich urcite jeste objevi. Na eBay si rika geocoindepot, http://shop.ebay.com...nt/geocoindepot Jeho identitu na geocaching.com jsem neobjevil, ale v odpovedi pise ze jeho hlavne bavi vyroba minci a ze pritelkyne dela geocaching.

Mince jsem od nej koupil dve, jednu si necham a druhou budu moct prenechat. Pripadne kdyz by jste nekdo napsali super rychle tak s nim muzu zkusit vyjednat vic kusu. Nerisknu ale vic jak 4. Cena je USD 15 + podil na postovnem.
  • 0

#13 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 12:30

semik75 napsal/a:
...

Mince jsem od nej koupil dve, jednu si necham a druhou budu moct prenechat. Pripadne kdyz by jste nekdo napsali super rychle tak s nim muzu zkusit vyjednat vic kusu. Nerisknu ale vic jak 4. Cena je USD 15 + podil na postovnem.


Mas SZ ...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#14 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 13:47

semik75 napsal/a:
Ten clovicek to opravdu vyrabi. Odpovedel velmi promptne, tady je seznam toho co patri do te jeho Ancient culture serie:

Gold Aztec (retired)
Silver Aztec (retired)
Black Aztec (brand new)
Time Dial (soon to be retired)
Totem Pole (retired)
3 masks
Ankh (retired)
King Tut Mask (retired)
Silver Moai (retired)
Black Moai
King Tut Coffin
Starry Night
Scream
Celtic Cross (brand new)
Ganesha (brand new)

Mince nemaji vlastni ikonky a na geocaching.com se objevi jako 'Ancient Cultures Geocoins' viz treba zde: TB2E7MX.
...
Mince jsem od nej koupil dve, jednu si necham a druhou budu moct prenechat. Pripadne kdyz by jste nekdo napsali super rychle tak s nim muzu zkusit vyjednat vic kusu. Nerisknu ale vic jak 4. Cena je USD 15 + podil na postovnem.


Přesně jak jsem říkal v příspěvcích výše. Většinu GC co uvádíš v seznamu skutečně mám (zatím 5) viz můj profilhttp://www.geocachin...file/?u=Bo.T.L..
Poslal jsem ti SZ ohledně to Celtic Cross.
  • 0

#15 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 14:48

semik75 napsal/a:
Mince jsem od nej koupil dve, jednu si necham a druhou budu moct prenechat. Pripadne kdyz by jste nekdo napsali super rychle tak s nim muzu zkusit vyjednat vic kusu. Nerisknu ale vic jak 4. Cena je USD 15 + podil na postovnem.


Tak tahle nabidka je uz neplatna. Uz se seslo vic nez dost. Dal prenecham prostor mistnim obchodnikum. ;)
  • 0

#16 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 15:51

semik75 napsal/a:Tak tahle nabidka je uz neplatna. Uz se seslo vic nez dost. Dal prenecham prostor mistnim obchodnikum. ;)

Chvilku tu nejsem a je pozde:-(
Chapu dobre, ze jsi od nej tenhle kriz objednal jen tak mailem?
  • 0

#17 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 18:51

bobrb napsal/a:
Chapu dobre, ze jsi od nej tenhle kriz objednal jen tak mailem?


Nakonec chtel pouzit eBay, takze to slo pres eBay.
  • 0

#18 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 8:47

Jen pro info - objevily se u nej v aukci za "Buy it now" tri kousky (ted uz jen dva) Pokud se nekdo chce podelit o postovne nemam problem...
  • 0

#19 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 8:53

bobrb napsal/a:
Jen pro info - objevily se u nej v aukci za "Buy it now" tri kousky (ted uz jen dva) Pokud se nekdo chce podelit o postovne nemam problem...


Jo všiml jsem si. Pokud je pro mne Semik75 vzal, tak už to nebudu sám řešit.
  • 0

#20 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 23:03

Ops... vedle. ;) http://www.geocachin...856#post_112856
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama