Přejít na obsah


Fotka

ztráta tb v tb hotelu :(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 reptile1269

reptile1269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 15:07

Zdar cacheři Vím že ztráta tb se tu furt ve vláknech ukazuje. Ale ztráta v tb hotelu(TB Hotel letiste Ruzyne)( GC18NM1) se ještě neřešila. Tak bych se chtěl zeptat jak při této výjimečné situaci mam pokračovat. Tb reptile (TB2B3JT)
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 17:19

Vykrádají se i TB hotely, ale je možné taky, že ho někdo vyzvedl a odvezl někam na druhý konec světa, není na netu a může zalogovat později. Byl bych zatím v klidu.
  • 0

#3 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 18:15

A jaký je rozdíl mezi normální keší TB hotelem? Snad jen, že se tam soustřeďuje víc TB/GC, zejména u dálnic a letišť, aby je bylo možné posunout dále, dáleji. Ale jak píší Sobíkovi, možná dotyčný neměl přístup k internetu, vyčkej, příp. napiš následujícím návštěvníkům keše, zda ten Tvůj v té keši neviděli. Tak to řeším já.
  • 0

#4 reptile1269

reptile1269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 19:01

BAFteam napsal/a:
A jaký je rozdíl mezi normální keší TB hotelem? Snad jen, že se tam soustřeďuje víc TB/GC, zejména u dálnic a letišť, aby je bylo možné posunout dále, dáleji.
Ale jak píší Sobíkovi, možná dotyčný neměl přístup k internetu, vyčkej, příp. napiš následujícím návštěvníkům keše, zda ten Tvůj v té keši neviděli. Tak to řeším já.

Jj tak jsem to udělal ale naposledy kdy ho viděli bylo 8. Tak jsem trochu nervózní. Protože mi tento tb dal dost práce vyrobit :( Jinak doufám že ho někdo odnes někam přič a nemá po ruce internet.
  • 0

#5 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 19:53

Ono to chce vůbec sledovat své tracky, případně zprudit ty kačery, kteří ho vyzvednou a nejsou schopni ho uplacírovat do nějaké solidní keše. Poslala jsem do Ameriky COMPASS ROSE GC, v říjnu loni ho někdo vyzvedl z keše a na maily nereaguje a nereaguje. Taková krásná mince... :@
  • 0

#6 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 20:50

Zrovna TB hotel Ruzyne uz byl min. 1x vykradenej... napred keska zmizela uplne, po nejakym case se najednou zahadne vratila, ovsem vsechny GC a TB byly pryc... bohuzel pro zlodeje co si doma delaji soukromou sbirku a jim podobny blbecky je TB hotel idealni misto :( Ale jestli tam zbytek je a chybi jen jeden, tak asi jen opravdu cestuje s nekym kdo je "pomalej".
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama