Přejít na obsah


Fotka

Bakalářska práce


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#21 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 18:36

Tak jo, vyplněno dvakrát.
  • 0

#22 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 18:47

hotovo :) máš to tam :)
  • 0
Vložený obrázek

#23 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 20:22

A jubilejni dotazník s pořadovým číslem 100 vyplnila osoba s nickem bacapet GRATULUJI

Bohužel odměna nebude :D
  • 0

Vojcek 1986


#24 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 22:42

Tak jsem v dotazníku pochválil můj Garmin 60CSx. Ale nikde nebyl dotaz na nejoblíbenější GPSku. Čili hlásím tady, že nejlepší je MAGELLAN!!! :) Jen kdyby ty český mapy byly... :( Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že navigování Magellanem Explorist 210 je přesnejší a lepší, než u Garmina 60CS. A to je o generaci starší. Připadá mi, že Magellan lépe odstínil odrazy. Navigace vůbec neskákala a "šla" rovnou k cíli. Ale v mapách je v Čechách Garmin nepřekonatelný...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#25 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 8:05

Bohuzel tato otazka zde opravdu neni. Ohledne spokojenosti je v podstate pouze otazka ciso 6 a 7, avsak jen pro Garmin. Mimochodem, zatim ze 111 dotazovanych nikdo neuvedl, ze vlastni MAGELLAN
  • 0

Vojcek 1986


#26 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 8:51

Vojcek 1986 napsal/a:
Bohuzel tato otazka zde opravdu neni. Ohledne spokojenosti je v podstate pouze otazka ciso 6 a 7, avsak jen pro Garmin.

Mimochodem, zatim ze 111 dotazovanych nikdo neuvedl, ze vlastni MAGELLAN

Holt asi budu muset být první. :D:D
Včera jsem tu anketu přestal vyplňovat právě proto, že jsem tam neměl moc co psát. :)

edit: Omezení otázek 5, 6 a 7 na Garmin vlastně vůbec moc nechápu, ale je to tvoje anketa. :)
  • 0

#27 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 9:38

Vyplnil jsem ti to, ale mám výhrady. Kdyby byly všechny otázky vidět hned, asi bych toho nechal. Sice uvádíš "Snažím se zjistit, jakou technologii kačeři při geocachingu používají a s tím spojenou spokojenost, názory atd., ale toto není pravda. Nikde jsem nepostřehl dotazy na "názor" a rozzlobila mě poslední otázka, kde nutíš každého prohlížet si stránky Garminu, i když s tím třeba nemá nic společného. Nezlob se na mě, ale většina otázek vyznívá jako průzkum trhu pro Garmin, než jako bakalářská práce ... oprav mě, jestli se pletu.
  • 0

#28 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 9:43

done... ale poslední odpověď ode mne ber jako statistickou chybu... nemám důvod český web prolejzat, tak neumím ohodnotit...
  • 0

#29 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 10:03

done
  • 0
Dartanan

#30 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 10:43

PDA mam dve, ale vzhledem k tomu ze je to zamerene na Garmin, vyplnil jsem jen jednou :)
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#31 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 11:00

MedoMys napsal/a:
Vyplnil jsem ti to, ale mám výhrady. Kdyby byly všechny otázky vidět hned, asi bych toho nechal. Sice uvádíš "Snažím se zjistit, jakou technologii kačeři při geocachingu používají a s tím spojenou spokojenost, názory atd., ale toto není pravda. Nikde jsem nepostřehl dotazy na "názor" a rozzlobila mě poslední otázka, kde nutíš každého prohlížet si stránky Garminu, i když s tím třeba nemá nic společného. Nezlob se na mě, ale většina otázek vyznívá jako průzkum trhu pro Garmin, než jako bakalářská práce ... oprav mě, jestli se pletu.


Opravdu se jedná o bakalářskou práci. Jak jsem již v tomto vlákně uvedl, týká se i výrobku Garmin. "Analýzy tržní pozice navigačních přístroju" (v oficiálním názvu chybí v "projetku Geocaching").
Ano, naleznete zde cca 4 otazky zamerene na spolecnost Garmin, ale to potrebuji, abych mel z ceho delat nejake resume pro management firmy nebo-li vedeni (ktere znam osobne stejne, jako Pamelu Andersson)
Takze ve finale bude hodnotit:
1) Procentualni zastoupeni jednotlivych vyrobcu v Geocachingu (druhy pristroju, cenu, misto koupe)
2) Spokojenost s vyrobky Garmin

Preci jenom si myslim, ze kdyby dotaznik byl pro interni potreby vyse zminovane firmy, ptal bych se i na nejake navrhy a zlepseni pro tuto firmu, cenove akce a vice specifikovane otazky.

Sam za sebe muzu rici, ze k odlovu pouzivam PDA od HTC a stranky spolecnosti Garmin jsem hodnotil slovy "dobre"

Pokud jsem uvedl nekoho v omyl, omlouvam se. Je to teprve muj druhy dotaznik a proto predpokladam, ze nebude dokonaly. Konstruktivni kritice se vubec nevyhybam

P.S. pro MedoMys: Pokud mi i presto neverite, rad vam ofotim ci naskenuji zadani bakalarske prace (obsahuje i razitko skoly vcetne dvou podpisu a to dekanky a vedouciho katedry)
  • 0

Vojcek 1986


#32 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 11:23

energit napsal/a:
PDA mam dve, ale vzhledem k tomu ze je to zamerene na Garmin, vyplnil jsem jen jednou :)



Kdybys chtel, muzes vyplnit jeste jednou. Vsiml jsem si, ze jsi uvedl 2 pristroje. Alespon by byly vysledne udaje relevantni :D
  • 0

Vojcek 1986


#33 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 11:39

Zdá se mi, že dotazník jak je nepočítá se situací, že někdo garmina má, ale nepoužívá není mi jasné následující, některé otázky se ptají na to co používám a pak dotazník přechází na to, jestli vlastním garmina. Takže na 3) odpovím PDA (neni to garmin), poté u 5) vyplním značku garmina co mi leží roky v šupliku a nepoužívám ho a dál se vyjadřuju ke garminu. U bodů 8) a 9) se vyjadřuju k pda, jak bych vyplnil, kdybych měl jen pda, nebo ke garminovi, kdybych šel podle posloupnosti otázek? Rozdělit to do dvou dotazníků moc dobře nelze, protože když budu vyplňovat toho garmina, tak u bodu 3) a 4) zase vyplním údaj pro pda.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#34 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 11:47

Pokud vlastnis PDA a Garmin, avsak vyuzivas ke hledani jen PDA, tak vypln, prosim, vsechny udaje vyjma 5, 6 a 7 otazky. Avsak vyuzivas-li vice zarizeni, lze dotaznik vyplnit treba i 25x
  • 0

Vojcek 1986


#35 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 11:49

pak by to chtělo změnit otázku 5) z Pokud vlastníte na Pokud používáte
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#36 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 11:57

Ano, autorova chyba. Pardon. Bohuzel jiz nelze dotaznik modifikovat. Priste budu chytrejsi :)
  • 0

Vojcek 1986


#37 chalma

chalma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 15:39

vyplněno odesláno :-)
  • 0
Víte co je největší šílenost? Dělat věci stejně a očekávat jiný výsledek. :-)

#38 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 12:49

Zatim jsme se zasekli na cisle 133 dotazniku. Pokud se zde najde jeste 67 dobrovolniku, budu vice nez rad, dokonce vdecen ;)
  • 0

Vojcek 1986


#39 juramara

juramara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 20:22

Máš to tam.:D
  • 0

#40 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 20:53

...tak jsem to také vyplnil. Jen mě trošku zaráží ta jednostrannost pro přístroje Garmin. Resp. jen většinou samé ot. týkající se Garminu. Jsou přeci i jiné navigační přístroje - Megallan, Mio.... Proti Garminu nic nemám, sám jsem rád, že ho vlastním, ale pro bakalářskou práci si myslím, že by to mělo být více objektivní a více druhů navigace, tedy pokud neděláš reklamu pro Garmin :D
  • 0
Garmin Oregon 450t PRO Garmin GPSMAP 60 CSx Samsung i9100 Galaxy S II




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama