Přejít na obsah


Fotka

Damleth: smutné oznámení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 21:54

Raději to tu zamkněte, bohužel vždycky se najde někdo, kdo svede diskusi úplně jinam než bylo původně myšleno a v tomto případě je to opravdu nemístné. Upřímnou soustrast, Heleave.
  • 0

#22 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 23:55

asi jste to pochopili špatně...je škoda každého zbytečně zmařeného života..dost lidí o něj přijde náhodou,nešťastnou shodou okolností nebo vinou někoho jiného..bývalá přítelkyně stála na chodníku,blb bez řidičáku jel na červenou,srazil se s jiným autem,vylétl na chodník a zde porazil dvě chodkyně..přítelkyně měla štěstí,přežila to i když s trvalými následky..ta druhá holka ne...pan "ridič",mimochodem opálenec,dostal jen 4roky natvrdo a 8let zákaz řízení..ten měl už z dřívějška, kdy zavinil další nehodu pod vlivem alkoholu.. tohle byla zbytečná smrt..já jsem týden nevěděl,zda přítelkyně přežije a dostat se mi ten řidič do rukou soudili by mě.. jenže dobrovolně utíkat ze života je něco jiného...nikdy není tak špatně aby nemohlo být ještě hůř... tý holky je mi fakt líto,přjít o někoho blízkého..kdysi jsem to zažil taky,i když ne tímto způsobem, je to 16let,ale stále to bolí... děvče,vydrž,bude líp...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#23 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2009 - 0:26

Leroj napsal/a:
tak jsem rozmýšlel jestli sem psát a až pepega mě "donutil"
původně jsem chtěl napsat asi toto:
heleave, je mi líto co tě potkalo, ale vydrž a věř, že bude líp. Na svého přítele vzpomínej jako na člověka citlivého, který měl navíc tu sílu a odvahu takto vyřešit své problémy. Věř, že není jednoduché se takto rozhodnout, jednoduché je tady zůstat. Přeji ti hodně síly...
pepega:
je to tvůj názor, máš na něj právo, ale prezentovat by si ho měl spíš někde u piva, sem se to opravdu nehodí.


Prvně bych řekl že je škoda každého života, upřímnou soustrast,

ovšem zásadně se nemůžu ztotožnit s názorem co píše Leroj, protože podle mě je důležité bojovat, a né z boje utíkat. Odvahu v tom vzít si život nevidím žádnou, neúcta k těm, co tě na svět přivedli, co se o tebe starali, co tě měli rádi, zarmoutíš všechny kolem..., toto se prostě nedělá, nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř...

Škoda že ani geocaching se nedokázal tomuto člověku stát alternativou kam utéct alespoň na chvíli před problémy všedního života... :-(
  • 0

#24 Marsyas

Marsyas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 17:03

To co psal autacek, s tim naprosto souhlasim. Je pěkné z boje utíkat v larpu kdy si člověk z toho může udělat srandu. Ale přesto nesouhlasím s pepegou, respektive něco na tom bude, to co píše, ale probírat takové věci na takovém místě je dost... nemorální? nebo neetické? prostě se to nesluší... Je to jako by někdo přišel na jeho pohřeb a začal tam kvákat něco ne zrovna hezkého. No, s něčím takovým jsem se ještě nesetkal, nikdo z mých blízkých mi nezemřel, ale mám pocit, že se dokážu vcítit do situace té slečny. Ale dokážete si představit, kolik lidí pro jednoho člověka truchlí? Je mi z toho smutno. A nebýt nepochybně silné osobnosti oné slečny, která vlákno otevřela, možná by se s tím nemusela vyrovnat... A možná by to skončilo zase špatně. A byli by další truchlící lidé. No, asi jsem trošku odskočil, ale napsal jsem to, jak to cítím. Drž se...
  • 0

Co jako?


#25 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 18:31

Heleave, především přeju hodně sil k překonání tohoto těžkého okamžiku. Ztráta blízkého člověka, je největší trauma, které může člověka potkat. Před dvěma roky mi zemřela tragicky sestra a synovec, tak vím, co v rodinách probíhá po takovéto události ....... Právě z tohoto důvodu bych sebevraždu nespáchala, mám to napaměti, kolik bolesti by takový člověk způsobil nakonec těm, které má nejraději. Vezmi si Heleave, prosím, tato slova k srdci. Pepega to myslel asi takto, jenom to řekl trochu prudce, jistě to špatně nemyslel.
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#26 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 20:57

kubacom napsal/a:
Heleave,
především přeju hodně sil k překonání tohoto těžkého okamžiku. Ztráta blízkého člověka, je největší trauma, které může člověka potkat.
Před dvěma roky mi zemřela tragicky sestra a synovec, tak vím, co v rodinách probíhá po takovéto události ....... Právě z tohoto důvodu bych sebevraždu nespáchala, mám to napaměti, kolik bolesti by takový člověk způsobil nakonec těm, které má nejraději.
Vezmi si Heleave, prosím, tato slova k srdci.
Pepega to myslel asi takto, jenom to řekl trochu prudce, jistě to špatně nemyslel.


díky...konečně mě někdo pochopil.. myslel jsem to tak,jen jsem to asi blbě napsal..
Heleave,je mi tě líto,co musíš prožívat..byla to od něj sobeckost,kdyby myslel i na tebe,nikdy by to neudělal..už kvůli tobě. nikdy není tak zle aby nemohlo být ještě hůř..doufám že tě nenapadne jít za ním, i to jsem zažil,tehdy v 17 jsem myslel že se mi zhroutil svět..ale žiju dál a jen na duši zůstala jizva co se nikdy nezacelí..říkej si jako já,že se má asi líp jak my a že se nám musím oba smát,co tady vyvádíme a jak se pereme se životem..život je někdy sviňa,ale krásnej a škoda každýho zbytečně promrhanýho dne...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama