Přejít na obsah


Fotka

Odměny pro FTF. STF a TTF


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Mydloch

Mydloch

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 22:37

Zdravím všechny kačery, prosím o radu. Mám v plánu si založit svou prvou kešku. Dočítám se o odměnách pro první tři nálezce... Jelikož se mi toto ještě nepoštěstilo, prosím o vyjádření starších kolegů, co umístili do své kešky jako odměny... ať jsem v obraze... díky
  • 0

#2 9mmLuger

9mmLuger

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 22:57

Já jsem dal do první mé založené flešku s nahrávkou v mp3. Byla sice malá (128 MB, jak směšné), ale nahrávka byla si myslím originální. Označil jsem ji pro FTF bez výměny. Už to nedělám. Seženu nějaký coin nebo tb. Mám pár FTF, ale nic extra pro prvního tam nebylo.
  • 0

#3 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:11

Nic extra tam pro prvni 3 nalezce byt nemusi, vzdyt je odmena samotne FTF, STF, TTF. ;)
  • 0

#4 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 1:02

Nejlepší odměnou je pěkně provedená a umístěná keška. Nemusí být zrovna umělecké dílo (i když takové potěší a nálezce jistě ocení práci kterou si s tím autor dal), ale nová Lock&Lock krabička s pěkným logbookem stačí. Zavařovací sklenice s cárem papíru mě osobně moc nenadchne i kdyby tam bylo pro prvního nálezce třeba zlaté vejce.
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 9:08

Pro lovce FTF je největší odměnou panenský logbook :D Při založení kešku vždy naplním něčím pěkným pro všechny a z praxe vím, že lovci FTF stejně neobchodují, nechávají ty věci pro další nálezce.
  • 0

#6 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 9:23

Já do svých kešek do začátku dávám 3 CWG s pamětní katričkou pro FTF, STF a TTF se jménem keše. Už se mi stalo, že tam zůstaly.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#7 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 12:49

Mě osobně nejvíc potěšila tekutá FTF odměna - už se mi to stalo několikrát :), ale podmínkou to samozřejmě není. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#8 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 15:28

ja mam v planu, az dozraju na zalozeni 1. me kese (uz to mam vymysleny B-) tam vlozit presne jak pise LudekV 3 CWG s kartickou a pak mam nakoupene takove ty silikonove naramky s logem GC a dal tam chci vypustit do sveta svuj 1. GC a TB B-)))
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#9 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2009 - 11:56

Já mám většinou v keších vizitky, tak pro FTF tam je o trochu větší. Jen v sérii protržených hrází bylo vždy CD s fotkama z povodní 2002. Ale jinak je to spíš diskuse o keších a myslím, že již se to tam i řešilo. Přesouvám z poradny.
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#10 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2009 - 15:29

no my jsme do naší keše Franta Vomáčka na golfu dali odměnu pro každého FTFkaře, STFkaře a TTFkaře golfovou hůl (celkem 3ks) - v zachovalém stavu, asi 1 rok používané. Byli celkem překvapeni - a o to nám šlo
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#11 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2009 - 15:45

Osobně taky pokládám za odměnu pro FTF atd. pěkně udělanou kešku, já mam tedy jen jedno, a o věci v ní mi moc nešlo, sice jsem nenarazil zrovna na pěknou keš, ale i tak je FTF odměnou největší. Věřím že pokud tam dáš něco tematického nic tim nezkazíš, kartičky FTF jsou takřka tradicí, spíš se snaž překvapit, viz. jak tu bylo psáno tematicky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama