Přejít na obsah


Fotka

CWG hide and seek - locationless cartridge


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 0:36

Slavnostně oznamuji vznik první české play-anywhere cartridge.
CWG hide and seek (CZ)

Je to velice jednoduchá hra, spočívající v tom, že první hráč "schová" po okolí CWGčka (1 až 9). Schovává je virtuálně - tedy jen umísťuje zóny. Pak dá hru druhému hráči a ten je musí najít.
Použití: třeba na táboře pro děti, schováte CWG k nejvyšším borovicím v okolí. Oni je pak budou muset najít. Je na vás, jak dáte zóny veliké a jak daleko od sebe je rozmístíte.

Celá cartridge je česky okomentovaná a dá se z wherigo.com stáhnout její zdroják, takže neváhejte se na to podívat, upravit vylepšit a třeba na základě tohoto kódu vytvořit mnohem složitější a zajímavější locationless hru.

Dotazy ke zdrojáku či připomínky ke hře pište sem na fórum, ať je to přístupné i pro ostatní.
  • 0

#2 Arzit

Arzit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 9:56

Na OpenWIG nejde rozběhat. víc info zde
  • 0

#3 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 10:03

To by bylo dobré napsat spíš do příslušného odkazovaného fóra, kde si to matejcik přečte a třeba pořeší. A nebo napsat sem nějak konkrétněji, jakou to třeba hází chybu atd. Nemám telefon, kde bych openwig vyzkoušel.
  • 0

#4 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 10:02

už to mám stažený na colorádu a zítra to asi vyzkouším a podělím se se zážitky do logu. včera jsem se na to koukal bez signálu a dobrý , jen by bylo dobrý vyrobit třeba ještě jednu cartridge v angličtině , aby si to mohli zahrát i ostatní česky nemluvící , když to jde hrát všude ;). já bych chtěl taky nějakou cartridge vytvořit , ale když to uložím a pak znova otevřu , tak naskočí errorr :(. inu kouknu se ještě na nějaké návody ( na wherigo.com jsem objevil flashové ukázky tak to zkusím s nima ;) )
  • 0

#5 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 10:06

Anglická verze bude, jen momentálně dodělávám jiné věci (což se ukáže v 12:43 B) )
  • 0

#6 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 12:00

tak jsem si ji včera zahrál. aby to nebylo jen takové lehké , tak jsem si ji zahrál pěkně v terénu 3 :D. schoval jsem je všechny a pak si to po sobě zahrál. nosí postupně CWGčka a nějak nemohu najít to 8mé a 2hé :D. po 10 minutách to vzdávám. příště to zkusím radši na rovince a v jinačí verzi , než je masochista :D wherigu zdar! edit: toto byl můj 111 kec zde na gc.cz :D
  • 0

#7 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 12:16

Ta obtížnost se předtím jmenovala profesionál (ta předchozí pokročilý). Ale po tom co jsem si to zahrál a dopadl podobně, tak jsem to přejmenoval :).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama