Přejít na obsah


Fotka

Garmin eTrex Legend + mapa TOPO Czech v4 + kabel za 999.-


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#21 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2009 - 11:53

marty206 napsal/a:
A jak se vlastne do takovyhle navigace dostanou souradnice?
Mam BM a k loveni pouzivam autonavigaci s dotykovym displejem a funkci navigovat na souradnice.


Doporucim podivat se do jineho vlakna, jako napriklad sem: http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

Vojcek 1986


#22 lemonydes

lemonydes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 16:14

Bohuzel jsem tuto akci prosvihl ... :( muzete mi dat nekdo tip, kde bych jeste sehnal Legenda s Mapu Topo Czech (40 nebo 50) i s drzakem na kolo za podobnou cenu? :-D klidne i draz, nikde ho uz nemaji skladem.... :(
  • 0

#23 rypadlo

rypadlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 16:24

Mrkni se na aukro, teď je jich tam spousta, ale zhruba o 500kč dráž.
  • 0
Garmin Etrex 30 Samsung Galaxy S II+c:geo

#24 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 16:36

Spousta podnikavcu tyto pristroje zkoupila a prodava je o 50 az 60 % draze, nez byly puvodne k mani..taky me to napadlo, ale pak mi to bude lezet doma, aukro nepouzivam...radeji jsem znamym poradil, at koupi, dokud je. Takze bud na aukru nebo pohledat, v nejakem el. obchode jsem videl cenovku 1199,- Chce to pohledat.
  • 0

Vojcek 1986


#25 lemonydes

lemonydes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 16:53

Aukro nepouzivam, jestli aukce tak to radsi uz ebay.com No prozatim hledam, hledam, ale nevypada to slibne. Jeste by me zajimalo proc nektere obchody maji uvedene ze k Legendovi je Topo Czech 2 a nektere Topo Czech 50 (neni to nejaka chyba?)
  • 0

#26 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 17:02

Vojcek 1986 napsal/a:


Takze bud na aukru nebo pohledat, v nejakem el. obchode jsem videl cenovku 1199,- Chce to pohledat.


JJ to je správně to je cena s poštovným....;)
  • 0

#27 ramel

ramel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 17:48

Sehnala jsem Legenda v akci v prodejně v Ústí. Byla jsem nejdřív v pořadníčku a pak to klaplo. Jenže doma rozčarování. Pokoušela jsem se přehrát přednastavenou základní mapu mapouTOPO CZECH 50v4 z CD, které bylo součástí balení. Jenže při registraci mapy mi to hlásí, že k zadanému přístroji je již více registrací mapy, ať si vyberu, se kterou chci pracovat. Ale můj kód mapy tam není. Naletěla jsem?
  • 0
Rostete, když pokračujete v chůzi, přestože vidíte, jak silný je vítr.

#28 peprnik

peprnik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 19:29

Jo přátelé, taky jsem ji od Mountfielda tenkrát vyšpatnil, kamarádovi jsem potom prodal kolo, vyšla mě asi na 4500,- se vším všudy. Pak jsem ji prodal asi za 2300,- neboť jsem investoval do mobilu s navigací. Ten jsem ovšem nechal v golfkách a při jejich složení mi rupnul displej, oprava za 3000,- mě moc nenadchla a porouchaný mobil jsem proto uklidil hluboko do skříně. Teď jsem využil akční nabídky a opět se vrátil k Legendu. Rozhodně nelituji :o)
  • 0

#29 Quick-14383

Quick-14383

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 18:22

Zdravím všechny, zajímalo by mne jestli jste někdo nenarazili na tento bazmek, který pasuje k etrexu?
  • 0

#30 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 20:01

ramel napsal/a:
Sehnala jsem Legenda v akci v prodejně v Ústí. Byla jsem nejdřív v pořadníčku a pak to klaplo. Jenže doma rozčarování. Pokoušela jsem se přehrát přednastavenou základní mapu mapouTOPO CZECH 50v4 z CD, které bylo součástí balení. Jenže při registraci mapy mi to hlásí, že k zadanému přístroji je již více registrací mapy, ať si vyberu, se kterou chci pracovat. Ale můj kód mapy tam není. Naletěla jsem?


Pokud ti mapy nejdou pouzit, respektive mas dany problem, asi bych se zkusil v danem obchode poptat, zda jsem neco neudelal spatne ci popripade zda chyba neni jinde (produkt uz byl aktivovan). Sice vseobecna rada, ale lepsi nez nic. A pokud se ti to vyresit podarilo, gratuluji.
  • 0

Vojcek 1986


#31 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 9:53

tak tuhle akci jsem tesne nestihl...objednaval minuly vikend, minule pondeli mi volali z prodejny, v jakem kamennem obchodu si chci legenda vyzvednout (tak sem si rikal, ze to je v kapsi:)) a ve stredu poslali mail, ze bohuzel uz neni...takze se pripojuju k prani: pokud najdete legenda s mapama a uchytem na kolo za cenu blizkou tem 1000,- tak sem s reklamou:)
  • 0

#32 Rvacov

Rvacov

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 11:33

Zkus volat po prodejnách. Já měla zamluveno v Hradci Králové a zrušila jsem to, protože mi Legenda známá koupila v Ústí.
  • 0

#33 lemonydes

lemonydes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 12:17

Mel bych malou prosbu. Prave mi dorazil muj Legend, narval jsem do neho baterky, nasel pozici a ted si s nim hraju. Uz jsem nastavil vsechno co jsem chtel, ale ted nevim jednu vec. V Hlavnim Menu - Nastaveni - Jednotky .... se nachazi polozka "Elipsoid" a defaultne je zvoleno "WGS 84" teto polozce nerozumim. Muzete mi ji prosim nekdo vysvetlit rict co by tam u nas v CR melo byt nastaveno? Dik za radu.
  • 0

#34 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 12:55

Nech tam WGS84. Všechny běžně používané stupňové souřadnice jsou na něm postaveny.
Víc se dozvíš třeba tady.
Pro spolupráci GPS s českými turistickými mapami (starší mapy KČT a SHOCart) se ti může hodit ještě S42, ale bacha abys to pak nepomotal při zadávání souřadnic, jinak budeš hledat cache 100m jinde.:)
  • 0

#35 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 12:56

to co uz tam mas :) - wgs 84 (nerad bych se poustel do definice elipsoidu, ale jde o to, ze nepravidelna, sisata, hrbolata a nerovna zeme je pro prakticke ucely kartografie vyjadrena zjednodusenym elipsoidem) pokud moc kecam, napiste to nekdo lip a ja tohle smazu :D
  • 0

#36 Capoušata-Kridata

Capoušata-Kridata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 13:33

Už nikde asi nejsou .Kdyby jste náhodou vedeli kde se da ješte sehnat dejte prosim vědet.diky....
  • 0

#37 lemonydes

lemonydes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 14:33

Capoušata-Kridata napsal/a:
Už nikde asi nejsou .Kdyby jste náhodou vedeli kde se da ješte sehnat dejte prosim vědet.diky....


Je si nechal vyjet nabidku na zbozi CZ a jel jsem postupne obchod po obchodu. Az jsem narazil na jeden za 1200, ale bez drzaku na kolo. Meli ho ale skladem a do druheho dne byl u mne. V tomto obchode to byl taky posledni kus.
  • 0

#38 Sagapo

Sagapo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 14:49

Capoušata-Kridata napsal/a:
Už nikde asi nejsou .Kdyby jste náhodou vedeli kde se da ješte sehnat dejte prosim vědet.diky....


Na stránkách měli už v pondělí pod "Akce do vyprodání zásob" popisek "Akce ukončena"
  • 0

#39 lemonydes

lemonydes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 19:24

Jen tak mimochodem abych zase neozivoval jine zapadle vlakno. V mem Legendu je soft verze 3.7 nekde jsem cetl ze posledni firmware je 3.9 Nevite kde tento firmware stahnu ? a k cemu mi bude dobry? :) predem dik ;)
  • 0

#40 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 20:04

Jen ho oživ. Tady máš link.
Ehm. Tedy potažmo tady.
Aspoň vidíš, jakej pak vzniká bordel.:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama