Přejít na obsah


Fotka

Garmin Oregon firmware 2.94 BETA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 20:01

uplne libozni je ted organizovani menu. tukne se na element, zamodri se, nalistuje se misto, kam ho clovek chce placnout, a ma ho tam. zadne posouvani v menu o pozici nahoru nebo dolu. naaadhera
  • 0

#22 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 20:17

Porad ale taky chybi spravne zobrazeni ikonky Earthcache, ktera se stale zobrazuje jako tradicni .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#23 Kuratkoo

Kuratkoo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 0:24

Potvrzuji chybu, kdy pri kliknuti na Zpet u mapy Oregon vypne...
  • 0

#24 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 1:15

Tak jsem ho taky donutil k vypnutí. Dělá mi to jenom občas a jenom během aktivní navigace.
  • 0

#25 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 6:38

DUsoft napsal/a:
Tak jsem ho taky donutil k vypnutí. Dělá mi to jenom občas a jenom během aktivní navigace.


Jazykové nastavení nemá na vypínání vliv, takže nezbývá, než počkan na další verzi firmwaru.
  • 0

#26 Agent.

Agent.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 9:56

z 10pokusů se 10x vypnul :-/ vracim se k osvedčené 2.85 dokad nebude finalni verze :|
  • 0
Mazel: Garmin Oregon 300
Mapset: TOPO Czech 2011 PRO a další
SW: GSAK 8.x.x.x. + Garmin MapSource 6.1x.x.

#27 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 19:39

Ráno jsem měl opakovaně stejný problém. Přepnutí na angličtinu nepomohlo. Změna profilu (jiná mapa, navigace po silnici) také ne. Už jsem se smířil že budu muset uzamknout displej a raději s ním nic nedělat. Ještě jednou jsem chtěl chybu ukázat MarekLovi a ejhle, najednou nic. Byla to úplně to stejné nastavení jako ráno... Pak už se problém ani jednou neobjevil.
  • 0

#28 Franz

Franz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 19:49

jak sem psal.. Ma to delat pouze pokud se manipuluje s mapou nebo stopou, trasou za ryhlejsiho pohybu (jizda v aute). Takze kdyz stojis na miste, tak to dela snad jen u definice trasy (pouzit mapu) Par lidi hlasilo, ze se vse zazracne vylepsilo, kdyz ten firmware nahrali znovu.. Tak to uz vyssi divci ducharina.. :) bud tam garmin neco potichu opravil nebo je nejaky problem s nahravanim toho firmware pres stary firmware. To by odpovidalo tomu, ze to nekomu dela a nekomu ne..
  • 0

#29 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 23:37

Ahoj, dnesni odlov byl s timto softem docela silenej, 5x se vypnul a 3x zamrznul... No doufejme, ze se pani inzenyri pochalpi a co nejdrive s tim neco provedou:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#30 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 23:45

Tak mi to dela taky, po zavreni mapy se vypne .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#31 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 0:32

Tak po 8 hodinovém kešování hlásím taky několikeré zhroucení Oregonu. Hlavně při navigování v autě někdy jsem myslím ani nemačkal šipku zpět. Ale žít se s tím dá.
  • 0

#32 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 11:38

Dva dny s tim jezdim, cacheuju, prepinam mapu, profily, vsechno jako maniak. Ani jeden shutdown. Predtim jsem mel 2.93, anglicke menu.
  • 0

#33 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 13:03

Ahojky. Od ctvrtka kdy jsem nainstaloval novou verzi nekolik dnu jiz s oregonem jezdim a lovim (vlak, auto, pesky),prepinam mezi mapami, profily ale ani jednou nespadnul nebo nezamrzl, vlastne jednou ano po 14 hodinovem provozu po prepnuti mezi mapami kdy uz byly slabe baterky. V lese při pomalem pohybu sipka obcas plavala, ale jinak jsem za ty tri dny s chovanim oregouse spokojeny.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#34 Peta85

Peta85

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 17:53

Vcera jsem s FW 2,94 kesoval cele odpoledne vcetne navigovani v aute a bez jedineho padu. Je to asi dost individualni...
  • 0

#35 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 11:52

Podařilo se mi cíleně vytvořit pád v autonavigaci s tou šipkou zpět, což je očividně bug, který mají všichni. Jinak ale naprostá spokojenost, ani jeden pád a zejména editace waypointu je teď paráda. u tohoto fw zůstávám, zpátky ni krok! :)
  • 0

#36 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 11:58

Při navigaci šipka zpět též zlobí, obzvlášť v autě je to v krizových momentech docela závažný nedostatek.. Jináč jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte nějaký fígl na přepínání navigace po cestách a mimo cesty. Osobně by mi nejvíce vyhovovalo kdyby byla přímo ve výběru kam navigovat dvojí volba. Pod volbou JEĎ volba po cestách a JDI volba přímo za šipkou k cíli. To přepínání je fakt opruz, nebo jste na to vyzkoumali nejaké jednoduché řešení ? Stejně tak jsem nepochpil zda-li je možné přečíst si u keše hint (stejně jak listing), i když nechci ke keši navigovat.. nepřišel jsem na to jak.. fakt nechápu, proč se tam musí některé věci dělat tak složitě..
  • 0

#37 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 11:58

To padani sipkou zpet, ktery mame vsichni se ale chova vyslovene podle nalady a nekdy spadne a jindy ne. Taky to ale necham byt a zpet to preinstalovavat nebudu. Finalni verze bude jiste brzy ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#38 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 12:07

Autacek napsal/a:
Pod volbou JEĎ volba po cestách a JDI volba přímo za šipkou k cíli. To přepínání je fakt opruz, nebo jste na to vyzkoumali nejaké jednoduché řešení ?

Stejně tak jsem nepochpil zda-li je možné přečíst si u keše hint (stejně jak listing), i když nechci ke keši navigovat.. nepřišel jsem na to jak.. fakt nechápu, proč se tam musí některé věci dělat tak složitě..


1. Od toho tam jsou ty profily, v každém si můžeš zvolit, jestli chceš navigovat po cestách nebo ne. Na nic jednoduššího jsem nepřišel

2. Ne, to nejde. Obzvlášť otravné je to u multin, kde se člověk musí nechat navigovat na waypoint a ne na kešku s listingem a hintem.
  • 0

#39 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 12:48

[quote]Autacek napsal/a:
Při navigaci šipka zpět též zlobí, obzvlášť v autě je to v krizových momentech docela závažný nedostatek..

Jináč jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte nějaký fígl na přepínání navigace po cestách a mimo cesty. Osobně by mi nejvíce vyhovovalo kdyby byla přímo ve výběru kam navigovat dvojí volba. Pod volbou JEĎ volba po cestách a JDI volba přímo za šipkou k cíli. To přepínání je fakt opruz, nebo jste na to vyzkoumali nejaké jednoduché řešení ?
Ahojky.
Vytvor si jeden profil pro chodce a jeden pro auto a kazdy profil si muzes upravit v nastaveni jak ti vyhovuje
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#40 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 12:52

Autacek napsal/a:
Jináč jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte nějaký fígl na přepínání navigace po cestách a mimo cesty. Osobně by mi nejvíce vyhovovalo kdyby byla přímo ve výběru kam navigovat dvojí volba. Pod volbou JEĎ volba po cestách a JDI volba přímo za šipkou k cíli. To přepínání je fakt opruz, nebo jste na to vyzkoumali nejaké jednoduché řešení ?


Ahoj, nejrychlejsi prepinani mezi vzdusnou carou a autem je volba (Lupa) Where To?/Kam vést a volba Recalculate.../Navigovat po...

Nic rychlejsiho asi neni:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama