Přejít na obsah


Fotka

planovana archivace Foot Bridges location mystery


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 6:09

Jelikoz se od 4.4. 2009 neda u cache GC1DZ8Z vynutit dodrzeni podminek logu, nebudu moci nadale u novych logu ohlidat dodani fotografie lavky, jejich souradnic a ani jedinecnost zalogovane lavky.
Protoze se vzdy najdou taci, kteri dobrovolnou podminku schvalne nedodrzi (i do ted se to pravidelne stavalo), postrada dle meho nazoru tento listing - jako funkcni pripominka stylu logovani byvalych locationlessek - smysl.

V pripade ponechani cache v provozu by se musel zmenit nazev, listing, podobnost s locationless cachemi by se take vytratila a protoze by se mohla zalogovat nektera lavka treba 100x (nebo i vubec zadna a staci jen zapsat log v logbooku jinak nezajimaveho umisteni fyzicke cache), nevidim zde zadny velky smysl v ni pokracovat.

Uvazuji proto o archivaci, nasledne mozna vytvoreni noveho, jiz normalniho listingu s jinym umistenim cache, ale uvitam jakekoliv vase nazory nebo navrhy. Prosim, pokud mozno bez vzajemnych urazek ci napadani. Uz jsem byl pres profil kvuli planovane archivaci obvinen i z egoismu. To pak clovek po takovych mailech zcela ztraci chut v cemkoliv pokracovat...:(
Na letosni sezonu jsem mel jiz temer pripravenou dalsi cache typu location mystery s malinko vzacnejsim logovacim objektem, nez jsou pesi lavky, ale po zmene pravidel je to jiz nerealizovatelne. Tak mozna nekdy jindy a nebo nekde jinde ;)
  • 0

#2 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 6:33

NEarchivuj. Kdybys tady nelozil po fóru, tak bys o změnách pravidel ani nevěděl a keška by žila dál.;)
  • 0

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 6:36

Mion napsal/a:
Jelikoz se od 4.4. 2009 neda u cache GC1DZ8Z vynutit dodrzeni podminek logu, nebudu moci nadale u novych logu ohlidat dodani fotografie lavky, jejich souradnic a ani jedinecnost zalogovane lavky.
.....


Už jsem to psal několikrát, ale já čekám až na 3 kačery, kteří zneužijí možnost holého logu a pak teprve keš GC1C1EQ archivuji.

Já ji tedy už stihl ulovit, ale volných lávek je ještě spousta ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 6:51

Já jsem taky jednu předělal na tradiční a jednu jsem nechal mystery..u obou podmínka je. Na tradiční jsem to vyzvihl, že bych byl rád kdyby..a ta druhá.. Taky jsem toho názoru, že ne všichni na toto forum lezou a ti, kteří jo..tak jsou tak nějak rozumní. Ostatní o změně pravidel vůbec nevědí. A čím víc to budem řvát do světa, tím....nevim...já se budu snažit plnit dál...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#5 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 8:07

Já opravdu pořád nechápu, co řešíte :( Děláte hru pro lidi. Hra je od hraní, teda ty lidi musej chtít si hrát. Ti, co chtějí si hrát, si hrát budou - takže budou hledat kdejakou lávku, co ještě nevzala jarní voda. Ty, co si hrát nechtějí, si nehrají, ergo kladívko co je vám po nich? Ať si trhnou. Trhají si koneconců veřejně a zveřejněně, tudíž to všichni o nich vědí. Nebo je chceš do hraní nutit proti jejich vůli? B) Jak? A k čemu, himbajz??? Anebo ještě odjinud z jinýho rohu: chceš ty lidi, co si rádi hrajou, tudíž ty, pro který to děláš a který jsou de fakto z tvý myšlenkový party, trestat za to, že po světě chodí taky pár lidí Z JINÝ party? Jako že "Tamti šmejdi si s náma nehrajou, tak tu hru zrušim, a nebudete si hrát ani vy!" ? To mi sedlák nebere :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#6 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 8:20

No vidis Mione, tohle je spravna reakce. Kdybych te neurazil (byt nechtene), tak uz jsi tu kes nenavratne archivoval. Takze se ti verejne omlouvam, byt jsem te urazil soukrome a ne planovane. Mym cilem nebylo te nastvat, ale donutit te zamyslet se. Takze drzim palce a zkus tu kes nechat nejaky cas bezet. Ja myslim, ze ta kes by snesla i par lidi, kteri nesplni podminku. Jinak mas uzasnou databazi na pridani novych waymarku (a muses rozsirit o dobrovolnou podminku pridani mostiku jako waymarku). Treba ti tam ted lidi pridaj mustky i bez toho, ze by na tu kes nekdy sli.
  • 0
MaFa

#7 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 9:20

Citecka napsal/a:
Já opravdu pořád nechápu, co řešíte :(
Děláte hru pro lidi. Hra je od hraní, teda ty lidi musej chtít si hrát. Ti, co chtějí si hrát, si hrát budou. Ty, co si hrát nechtějí, si nehrají, ergo kladívko co je vám po nich? Ať si trhnou.

"Tamti šmejdi si s náma nehrajou, tak tu hru zrušim, a nebudete si hrát ani vy!" ?
To mi sedlák nebere :)


toto je kvalitní názor...a bezte radej kesovat, pravidla jsou pro kocku;)
  • 0

#8 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 10:52

Neblbnete a nechte krabicky zit dal.B) My jsme jednu zmenili na tradicni a nekteri lidi prestali podminku plnit. Nu coz, kdyz je kes na peknem a zajimavem miste tak ma smysl vzdycky. Jen je problem nekdy splnit podminku pokud neotevrete ani listing coz u tradicnich dela vetsina az pri logovani a nekteri ani to ne. Ale zase na druhou stranu to rika neco o podmince nebo kacerech kteri ji nechteji plnit. Zivot jde dal.:)
  • 0

#9 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 13:42

Právě že není. O keš v tomto případě totiž vůbec nešlo, ale o to, vyhledat si vlastní, dosud nezalogovanou lávku a tu v logu uvést, něco o ni napsat a dodat fotografie včetně důkazu fyzické návštěvy. Fyzická keš zde existuje jen z povinnosti, z důvodu dodržení pravidel, aby takový listing mohl být vůbec zveřejněn.

RaptorTeam napsal/a:
... kdyz je kes na peknem a zajimavem miste tak ma smysl vzdycky. ...


  • 0

#10 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 14:12

je to škoda... já ty plánované sluneční hodiny ani nestihl zveřejnit...
  • 0

#11 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 0:46

Prosím, prosím, prosím cache nearchivovat (nejen proto, že už mám fotku mostku a jde mi o ten bod:D) Téma keše je moc zajímavé, a určitě se najde aspoň někdo, koho hledání té své lávky bude bavit. A to, že to teď nemusí plnit všichni: když se na to vykašlou, tak je to snad jejich problém, ne? A my si o nich pak oprávněně můžeme myslet jen to nejhorší.
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#12 martman

martman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 10:03

Jsem pro zachovani v puvodni podobe. Kesku sleduju uz od publikace, hlavne proto jestli mi nekdo nevyfoukl "moji" lavku, i proto jake zajimave lavky se postupne objevuji. Zatim ji nemam odlovenou, protoze nejak nebyla cesta kolem logbooku, takze mi chybi jedina podminka k zalogovani. Ted koukam, ze logbook uz neni na svem miste - skoda :( Tohle je jedna z kesi, kde ma podminka smysl, i kdyz se jeji splneni uz neda vynutit. A kdo chce jen bod, at ho klidne ma, ja mu ho zavidet nebudu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama