Přejít na obsah


Fotka

Vytvoření cartridge


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 15:38

Přátelé a kamarádi. Nenajde se dobrá duše, která by mě naprogramovala cartridž? Tak nějak se s tím peru pěkně dlouho. Něco se mě již podařilo, ale je to patlanina. Nemám dost času se učit programování, ale zase je mi líto nedokončit nápad na wher. kešuli. O co se jedná bych napsal případným zájemcům (snad bude aspoň jeden). Jestli by se nějaký zájemce našel budu rád. Mohl bych třeba připravit nějaký polotovar, kde bych vytvořil zóny, nebo dodal jen texty s obrázky a scénář... Díky
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 16:05

Už jsem to dělal pro několik lidí, takže proč ne ;), tedy pokud to nebude něco příliš časově náročného (mám před státnicemi a diplomkou, takže času není tolik, kolik bych si představoval :(). Takže ti s tím za určitých podmínek můžu pomoci - ty jsou: 1. kompletní scénář, tj. která událost vyvolá co, např.: Když hráč přijde do zóny, pak vyvolej zprávu, následně deaktivuj zónu a přesuň předmět. 2. s tím související dodání podkladů, tzn. obrázků, zaměření zón, jmen pro postavy, předměty, zóny atd. 3. uvedení jako spoluautora na gc.com 4. na wherigo.com nahraji cartridge sám - je to rychlejší pro následné updaty Když tak se mi můžeš ozvat mailem, domluvíme se :)
  • 0

#3 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 17:55

Díky moc, ozvu se ti na mail...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama