Přejít na obsah


Fotka

nelibi se mi, ale co...???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 grga

grga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2009 - 22:44

Mili tvurci stranek gc.cz, prominte, mozna jsem dobre nepochopil smysl ankety ohledne nazoru na novou hlavicku stranek, jen mam pocit, ze prostor pro ty, kterym se nove logo vylozene nelibi, je znacne omezen. Ona posledni moznost "nelibi se mi, ale co..." jakoby jiz predem obsahovala jiste smireni hlasujiciho, kteremu se logo nelibi, s podobou onoho loga. Diky za pripadne odpovedi, a predem se omlouvam, jestli uz nejaka podobna reakce na anketu vznikla. Grga
  • 0

#2 bekys-23869

bekys-23869

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2009 - 22:56

Ahoj, nevím jestli jsem tu správně (ve foru je dotazy a pripominky, tak snad asi ano), mám jeden dotaz: V profilu na GC.com jsem si změnil emailovou adresu (kvůli zasílání ntf na mobil, funguje díky ty,ty,ty), ale zároven nemůžu odeslat nikomu Send Message. Myslím si že mám změnu provedenou správně, přesto nemůžu zprávu odeslat. Díky za případnou radu. Bekys
  • 0

#3 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2009 - 23:05

A validoval jsi novou adresu? Při každé změně mailu ji musíš znovu potvrdit, jako při registraci... P.S. Správná sekce je Poradna, toto jsou Dotazy a připomínky k tomuto fóru...
  • 0

#4 bekys-23869

bekys-23869

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2009 - 23:16

Jo, ted už jo. Mezitím mi přišel na mail kod. Ted uz je to vse v poradku, po mem STF to snad diky ntf dotahnu i na 1. FTF. :D I tak ti dík za radu. P.S. S pristim dotazem uz pujdu snad spravně. B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama