Přejít na obsah


Fotka

Nejmladší kačeři zakládají keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#1 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 20:18

May 12 by hradnik (2868 found) #2860 10:00 Zdrzuju se komentare, tyhle skolni, gymnazijni, jeslove..... Diky za bod. (GC1Q4HW ZS Chmelnice) To je citace jen z jednoho logu (at si to Hradnik nevztahuje pouze na sebe) Podotýkáme předem, že tohoto klučinu- autora, neznáme, aby někdo neřekl, že to je nějaká soukromá záležitost..... Tímto příspěvkem chceme apelovat na citlivost logů, nedají se házet do jednoho pytle. Zamyslete se, prosím, hlouběji...Děti loví s námi dospělými a mají také chuť si založit svoji keš. A jejich obzor je někde jinde, než nás dospělých, asi těžko založí hned superkeš. Tento autor , radeek, má odloveno cca 122 keší. Listing má velice pěkný, hint pohodový, krabičku pěkně uloženou a prezentuje svoji osobnost (asi s pomocí dospěláka) Takhle ho "sejmout" hned na začátku není fakt pěkné....atd.atd.;) Dejme tedy prostor i dětem a buďme tolerantní, vždytˇjsme dospělíB)
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#2 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 20:27

Takže ty jsi pro tenhle balast?
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#3 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 20:33

Bohuzel se podobne hnusne logy zaznamenal i u jinych kesi. Nekteri kaceri si nevidi do huby a sve vylevy pak hazi na autory novacky, kteri prispeli vetsinou vic hre (zalozili kes) nez tito velkohubi borci. Bohuzel to nema reseni. pokud nekdo zalozi prvni kes a nekdo ho hned sejme, rozhodne mu to vezme "vitr z plachet" a spis se na cely geocaching vykasle. Ani bych se nedivil... Kazdopadne tohle bylo jeste velice slusne a pohodove. videl jsem hodne hnusne logy..
  • 0

#4 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 20:34

komu ten balast vadi a proc? balast jsou pul roku a dele disablovane kese, ktere akorat zabiraji zajimava mista a autor na ne kali
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#5 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 20:40

Ja myslim ze hradnik to myslel dobre. Sice mrmla, ale v jadru je rad ze ma dalsi bod. Jak by jinak nasbiral tolik bodu? :D
  • 0

#6 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 20:50

Czecho Cowboy napsal/a:
Takže ty jsi pro tenhle balast?


Hele, Cowboyi, jestli chceš "boj", tak si nejdřív zameť ve svejch keších, máš jich dost adoptovanejch, dost zavřenejch, a na některých hodně modrých smajlíků s poplašnýma zprávama nereaguješ:D:DB)
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#7 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 20:57

logy jsou vizitkou keše, když je cache srágora tak to patří do logu také. Hradník to napsal poměrně výstižně a přesně, já to zběžně vidím taky za "díkyzabodovku".
  • 0

#8 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 20:59

Ale vzdyt o body velke casti kaceru jde, takze je vsechno v poradku :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#9 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:05

Stále se najde pár jedinců kteří se s tímto nešvarem "na každem rohu keška" nesmířilo, ale jak se říká, NIKDO NIKOHO NENUTÍ KEŠKU ODLOVIT tak radši místo držkování seďte doma na prdeli a mlčte, lepší než pak číst tlachy v logu "díky za bod" a podobně. Fakt tohle nechápu!
  • 0

#10 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:06

Czecho Cowboy napsal/a:
Takže ty jsi pro tenhle balast?


Hlavne ze ti co nejvice kritizuji, jsou na te kesi mezi prvnima, ze? Nechapu proc na ty kesky pak chodite, kdyz se vam skolni uz obecne nelibi. Nereknu kritiku kese, kde se dockam nejake neprijemne veci, aniz bych si to vycetl v listingu (napr. bordel kolem kese). Ale kazdy vidi, ze je to skolni a muze se rozhodnout, jestli je bude mit nebo ne. Hradnik a jemu podobni jsou v tomto pekni sobci. Rychle kes zalogovat, poradne zkritizovat a jestli ji nahodou autor pro kritiku archivuje, tak nam uz je to stejne jedno. My ten bod mame. Je to ubohe a svedci to o netolerantnich kacerich.
  • 0

#11 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:08

kubacom napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
Takže ty jsi pro tenhle balast?


Hele, Cowboyi, jestli chceš "boj", tak si nejdřív zameť ve svejch keších, máš jich dost adoptovanejch, dost zavřenejch, a na některých hodně modrých smajlíků s poplašnýma zprávama nereaguješ:D:DB)

Jaro je pro mě co se týče vytíženosti vždy velmi krušné, dnes jsem se však vrátil, a začínám dávat věci do pořádku...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#12 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:08

Trauma_Zero napsal/a:
logy jsou vizitkou keše, když je cache srágora tak to patří do logu také.

Hradník to napsal poměrně výstižně a přesně, já to zběžně vidím taky za "díkyzabodovku".


1) máš odlovenu tuto keš ?
2) podíval jsi se alespoň na provedení listingu ?
3) máš dítě ?

|Pokud jsi 3x odpověděl ano a trváš na své odpovědi, tak to bereme;)
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#13 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:10

Myslim, že lovec má právo svými logy oddělit zrno od plev. V Brně je kačer (úmyslně nejmenuju), kterej na každé keši našel nějakou chybu, teď už se pochlapil a už loguje aj pozitivně. Já, coby lovec umím keš pochválit i zkritizovat a nekoukám, jestli je autorovi 12 nebo 40. O tom to neni. Log, nad kterým se může ať už ten či onen zamyslet prospěje víc, než alibistické "díky za bod". Kdo ode mě dostává log "díky za bod" si může být jist, že mi keš nestála ani za to, abych ji zkritizoval. A takových moc nebylo. Série brněnských školních keší je jedno z toho nejhoršího, co jsem kdy viděl a nebojim se to do logu napsat. Až Sturteam a Hemmond založijou pěknou keš, dočkají se pochvaly. Zatim to ale moc nevidim...
  • 0

#14 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:10

k-lord napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
Takže ty jsi pro tenhle balast?


Hlavne ze ti co nejvice kritizuji, jsou na te kesi mezi prvnima, ze? Nechapu proc na ty kesky pak chodite, kdyz se vam skolni uz obecne nelibi. Nereknu kritiku kese, kde se dockam nejake neprijemne veci, aniz bych si to vycetl v listingu (napr. bordel kolem kese). Ale kazdy vidi, ze je to skolni a muze se rozhodnout, jestli je bude mit nebo ne. Hradnik a jemu podobni jsou v tomto pekni sobci. Rychle kes zalogovat, poradne zkritizovat a jestli ji nahodou autor pro kritiku archivuje, tak nam uz je to stejne jedno. My ten bod mame. Je to ubohe a svedci to o netolerantnich kacerich.

Já se snažím na ně nechodit, spíš mi vadí jejich existence - troufnu si odhadnout, že v současné kešerské ČR je třeba až 3000 keší zbytečných (na nezajímavých místech).

Rozhodně se tu nechci prohlašovat za příkladného zakladatele, moje nové projekty snad budou lepší, než šedá minulost...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#15 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:12

Zdaleka nejvtipnejsi na lozich pod tou kesi jsou vsak ty narky nad tim, ze jim nejake decko vyfouklo FTF :) BTW stale mi nikdo neodpovedel, cemu vadi kese na nezajimavych mistech - chapu, ze muze vadit spatna kes na zajimavem miste, ale proc vadi jkes na nezajimavem miste nechapu. Jedine vysvetleni, ktere me napada, je ze se pro nektere kacery lov stal nutkavou obsesi, coz ale neni chyba tech kesi... Pokud mam mluvit za sebe, nepovazuji zadnou kes, ktera vyuziva potencial mista, za zbytecnou. Nebudu si napriklad delat vylet na sidlistni kesky. ALe pokud se na tom sidlisti z nejakeho jineho duvodu pohybuji, rad si je odlovim a dozvim se o tom miste neco vic. Byt to neni ani velehora ani krasna priroda ani vyznamna pamatka.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#16 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:17

Vážení přátelé a kamarádi. Můj log není v žádném případě negativní, ale prostě ke keším u ZŠ, MŠ, jeslí a gymnázií si vztah nikdy nenajdu. Je-li navíc tato keš "hnusná", tak to napíšu. Tahle byla "neurazí, nepotěší". Zdržel jsem se dalších komentářů a to byla asi chyba, příště už to neudělám a svůj názor napíšu zase do logu. Myslím si, že keší je dost a v Praze ještě víc, takže není třeba zakládat jen proto, abych měl v kolonece založeno nějaké číslo. Ovšem i toto je o lidech. Prostě honem rychle plácnout keš, ať už to mám za sebou. Ano, i tady se může stát, že je keška od nováčka parádní (i když tady už bych moc o nováčkovi nemluvil), ale to rozhodně keška u ZŠ nebude. Proč zakládáme kešky? Podle mě je hlavním cílem přivést kačera na nějaké zajímavé místo, zajímavý výhled, technickou zajímavost, nebo jen pěkné místo. Mysterky mají trošku jiný cíl, ukázat spíš nějaký obor či jinou "zajímavost" k luštění a krabka je už "podružná". Ale založit keš jen proto, že jsem tady chodil do školy? Nezlobte se, ale to je i na mě moc. Já mám pár keší v Praze založených a asi tři "rozdělané listingy" na území Prahy. Ale už rok jsem s listingem nic neudělal a ani už dělat nebudu, protože prostě v Praze je už překešováno. A musím říct, že těch keší, který se mi hodně líbily je fakt málo. A myslím si, že můžu kritizovat (kdo navštívil nějaké naše keše mi to určitě potvrdí). Je fakt, že tahle má alespoň čisté umístění..ale těch 45 let od vzniku je sice důvod, ale ten bude příští rok fuč. Listing je pěkný jen díky fotkám, jinak se z něj toho moc nedozvím. A přečtěte si moje logy u jiných keší u škol, jeslí... prostě tyhle keše nemusím z principu. Nedalo by se najít, že v té či oné škole třeba studovala nějaká známá osobnost, že školu stavěl známý architekt...mě moc nezajímá jaké je ve škole hřiště a jak se jmenuje ředitel. Prostě se chci keškou "vzdělávat". Ježiši to jsem se zase rozpovídal. Ale závěrem: nic proti keši (schránce) jako takové nemám, ale proč ZŠ? To pak můžeme věnovat keš každé dopravní značce, bilboardu...jak už tady jednou v nějakém fóru bylo. Vím, že nezastavíme rozmach geocachingu (rekalma na něj je už všude - Nova, Blesk, atd...), ale proč proboha musí každý plácat keše? Já myslím, že dřív než uložit keš by si každej měl povinně vyplnit profil. Od fotky, přes místo bydliště až po nějakou fotku. Původně jsem vůbec na tohle vlákno nechtěl reagovat, ale příspěvek b7 mě trošku vyprovokoval ;). Prostě nebudu někomu mazat med kolem huby, když není důvod.:(
  • 0

#17 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:24

Pěkně se to tu rozjelo... Ano, mám prostě hrozný nutkání odlovit každou keš, od toho se snad dělaj ne. A když ji odlovím, tak jí i zaloguju. Myslím si, že můj log byl dost neutrální a když v něm někdo vidí negativum, tak ať. Sobec? Asi jo, ale věřte, že když odlovím keš a bude bombastická (a klidně i s tím ZŠ v názvu), tak jí pochválím, ale já zásadně nekritizuju keš, když jí neodlovím. Takže tuhle jsem odlovil a napsal to, co jsem napsal. Omlouvám se znovu, příště napíšu, jak je to super, že někdo založil keš u ZŠ a že je paráda, že tam mají hřiště a že má novou omítku.... fakt to myslíte vážně???
  • 0

#18 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:24

hradnik to napsal zcela slusne a vystizne. nikoho neurazel, nikomu nenadaval. to si jako mame mazat med kolem pusy a psat, ze to bylo super, i kdyz se mi to nelibilo, jen abych nedejboze se nikoho nedotkl, ze se mi to nelibilo? vzdyt to je prece blbost. asi ted budu tvrdej, ale pokud obzor nejakeho skolaka znamena škola a domov s pocitacem, tak je to sice smutny, ale proc bych se mel povinne rozplyvat nad jeho kesi u skoly? nemyslim si, ze lepsi varianta je myslet si "ach jo", ale napsat prima, super, jen tak dal.
  • 0

#19 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:27

Souhlas s Hradnikem, Dáinem, ...
  • 0

#20 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:29

kaote napsal/a:
Ale vzdyt o body velke casti kaceru jde, takze je vsechno v poradku :)


No uprimne, kacer, ktery se honi jen za body, by pak ale mel drzet usta a nekritizovat. Bohuzel s jidlem roste chut a tak prave ti na spici statistiky jsou temi, co se za body honi. Statistiky jim asi stouply do hlavy a citi se byt ted nad vsemi kacery nejlepsi a kritizovat a kritizovat, pricemz zapominaji, ze za keskou u skoly muze byt velka radost ditete ze zalozene kesky. Ale oni jsou uz dospeli, tak vse musi byt dokonale na super mistech se super listingem.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama