Přejít na obsah


Fotka

Nejmladší kačeři zakládají keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#161 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 22:41

Sodobar napsal/a:

awercz napsal/a:
Ono je totiz jednoduzsi kecat tady na foru, nez zvednout zadek od kompu a jit na krabicky.

Možná by mohlo být u jména každého diskutujícího uvedeno zda se jedná o LOVIČE nebo KECALA a určovalo by se to poměrem mezi počtem příspěvků tady na fóru a počtem nalezených keší :-)


To ale neni spatny napad. Prevest nejak udaje ze statistik sem do for. To by nemusel byt problem. Ale je mi jasne, ze admini maji jine starosti nez se tady otravovat s kdejakym napadem. :D:D
  • 0

#162 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 7:08

k-lord napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
no ale vzdyt to ten awer napsal, nekdo lovi body v terenu protoze ho to bavi a nekdo je pry po stovkach lovi holt virtualne do supliku, protoze ho to bavi. nevim, co by se komu na tom melo zdat absurdni.
jinak bacha, asi budes uz muset zase brzo nevirtualne vyrazit neco najit, nelip nejakou tu vylustenou mysterku :)


Daji se virtualne lovit i multiny a tradicky? :D:D:D


urcite
- tradicka je v pohode, vytisknes listing, mrknes na hint, teren, obtiznost a reknes to bych dal a mas to. a prihodis do supliku. :D
- multina to same co mysterka, jen to je narocnejsi
:P
  • 0

#163 dyn

dyn

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 19:12

Tak jsem se rozhodl také přispět. Nedávno jsme si při sjíždění nejmenované řeky zpříjemňovali pádlování na oleji tím, že jsme zastavovali u kešek po cestě. Vše bylo ok, všechny kešky standard. Nicméně po návratu a zalogování se mi ozvala autorka jedné z keší, kterou jsem úplně "nepochválil". Z mého pohledu mne keš malinko zklamala - listing dlouhý (část převzata z literatury) doplněný o pár postřehů pro vodáky. Umístění cca 200-300 metrů od vody (pod haldou kamenů - což mne moc nebere), ač se keš tvářila jako vodácká. Tak jsem - pln dojmů z únavného pádlování - napsal, že mi až tak vodácká nepřišla. Jedna z autorek mi pak odepsala trošku ostřejší mail, že děkuje za log. S tím, že netuším, co to dalo za práci... No v logu se poté ozval někdo z jejich známých, že je keš suprová, odlovil ji mezi prvními a obsah i listing geniální... Trošku mne to zarazilo. Odepsal jsem slečně, že jsem to nemyslel nikterak zle - jen jsem napsal svůj dojem. Čekal jsem prostě víc, než se nakonec konalo. Přišla odpověď, že ona také ne a že máme společný zájem. Sám jsem ještě keš nezaložil - nějaké nápady mám, ale nechávám je dozrát. Navíc si myslím, že samotné založení je jen první část, pak se o ní starat... Každopádně obdivuji všechny, kteří mají nápad a poté i energii udělat keš. Některé, co jsem měl tu čest potkat, byly opravdu zajímavé. No nic. Teď jsem zjistil, že mnou zmiňovaná keš byla ownery přemístěna blíže k vodě. Tak vám nevím - že by to způsobilo moje slušné "rejpnutí"?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama