Přejít na obsah


Fotka

3.Tajný geozávod odstartuje 19.září 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#41 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 15:51

Kapitánům byly odeslány informace k průběhu závodu ;o) Pokud někomu mailík nedorazil, tak se ozvěte!!!
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#42 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 12:06

V pátek 4.září bude vyhlášen STOP STAV na změny (tzn. především změnu názvu týmu a obsazení týmů) ;)
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#43 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 13:02

Bude možné změnit vozidlo?
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#44 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 13:27

Jasně, změnit se dá všechno - u auta stačí změnu nahlásit na startu ;)
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#45 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 22:16

Tak závod máme za sebou ;)
Ač značně unavena, dala jsem na stránky závodu http://tajnygeozavod.cz/ výsledkovou listinu a pobavit vás mohou i básničky jednotlivých týmů.
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#46 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 6:25

Vynikající akce, ještě jednou děkujeme.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#47 Key

Key

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 7:48

Diky organizatorum za super akci. Jeste ted u mne vladne euforie a jsem rad, ze jsem poznal spoustu novych lidi. A mohu rict toto: ""Jste vsichni zavislaci, ty a ty a ty vzadu taky, jo a vlastne i ja". Tak zase priste....
  • 0

#48 Tulen a Kamyla

Tulen a Kamyla

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 8:15

Diky moc organizatorum na jeden nezapomenutelny GC den :) S odstupem je to lepsi a lepsi. Uz se moc tesim na pristi rocnik!
  • 0

#49 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 8:24

Taky bych moc chtěla poděkovat organizátorům. Byla to naše první účast na závodě a moc jsme si ho užili, ještě stále vzpomínáme a pamatuju si dokonce pořád i tu básničku(snad jí někdy zapomenu :D). Takže ještě jednou díky! (Za tým NeraGirls)
  • 0

#50 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 9:28

TerezaK napsal/a:
Taky bych moc chtěla poděkovat organizátorům. Byla to naše první účast na závodě a moc jsme si ho užili, ještě stále vzpomínáme a pamatuju si dokonce pořád i tu básničku(snad jí někdy zapomenu :D). Takže ještě jednou díky! (Za tým NeraGirls)


Divim se, ze si zrovna Tereza z toho dne neco pamatuje... :)
  • 0

#51 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 9:46

MildaPajda napsal/a:

TerezaK napsal/a:
Taky bych moc chtěla poděkovat organizátorům. Byla to naše první účast na závodě a moc jsme si ho užili, ještě stále vzpomínáme a pamatuju si dokonce pořád i tu básničku(snad jí někdy zapomenu :D). Takže ještě jednou díky! (Za tým NeraGirls)


Divim se, ze si zrovna Tereza z toho dne neco pamatuje... :)



Ty si potvorák! :D Já si pamatuju všechno a jestli mi něco vypadlo, tak jste mi to děsně rádi druhý den připomněli :D
  • 0

#52 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 23 září 2009 - 13:17

Ještě by mě zajímalo, kdo povolal ty ochránce na startu :D:D:D Už jsem čekal cestu do Strakonic s majákem :D:D:D
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#53 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2009 - 22:23

XiXi_team napsal/a:
Ještě by mě zajímalo, kdo povolal ty ochránce na startu :D:D:D Už jsem čekal cestu do Strakonic s majákem :D:D:D

No, taky nás překvapilo, co se nám to na startu objevilo za prapodivný závodní tým ;) ale naštěstí neprudili, okoukli to a zmizeli :)
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#54 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 8:11

Lucecitka napsal/a:

XiXi_team napsal/a:
Ještě by mě zajímalo, kdo povolal ty ochránce na startu :D:D:D Už jsem čekal cestu do Strakonic s majákem :D:D:D

No, taky nás překvapilo, co se nám to na startu objevilo za prapodivný závodní tým ;) ale naštěstí neprudili, okoukli to a zmizeli :)


Neprudili, oni mě totiž odchytli, neboď jim kačer předemnou řekl, že jde o závod. Tak další jsem šla já a hned o jaký závod jako že jde. Tak jsem mu řekla, že budem zachvilku pryč. Což jim moc nestačilo, tak jsem řekla, že jde o hru Geocaching, tak prý, abych to řekla česky, tak jsem to řekla znova a na otázku: "Co to je?" Odpověď: "Hledání pokladů" poděkovali, vytáhli okénko a odjeli :) Zajímavá zkušenost :):)
  • 0

#55 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 9:59

[quote]Polar animals napsal/a:
[quote]Lucecitka napsal/a:
... že jde o hru Geocaching, tak prý, abych to řekla česky, tak jsem to řekla znova a na otázku: "Co to je?" Odpověď: "Hledání pokladů" poděkovali, vytáhli okénko a odjeli :) Zajímavá zkušenost :):)[/quote]
:-)

BTW: teď nevím jestli nechápu souvislosti úplně blbě, ale ... měl jsem za to že ten závod je organizovaný tak jak se to obvykle u podobných akcí dělá, tzn. že účastníci nemusí počítat s tím že je odněkud znenadání vyžene majitel pozemku nebo lesáci, protože o ničem neví a rozhodne se že tam 50 aut prostě nechce? Nepletu se, že ne?

Tzn. předpokládal jsem že případně stačí hlídce říct "je to ohlášená akce" a tím to hasne ...
  • 0

#56 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 10:30

Mnonapisu ti to jednoduse: URADY NA NAS SER..U snazime se vybirat mista verjne dostupna s dostatecnou parkovaci plochou tak abychom nikoho pokud mozno neomezili, nebo neohrozili tzn parkoviste u hrbitova Neumetely - velka naves Kralova stolice - zde mam nekolik emailu co jsem posilal jak na urad do Dobrise, tak na MP Dobris - vse bez reakce, podepsano el. podpisem, nekolikrat volano, zadna zmena - proste ignorace, ze je to soukr. pozemek ktery nepatri lesum CR se mi zjistit nepovedlo OnenSvet - opet velke parkoviste, kdyz jsme tam byli ptali jsme se a nikomu to nevadilo Zvikovske podhradi - opet verejne parkoviste Selibovsky rybnik - jedina vyjimka Ondraskovi se povedlo diky znamosti domluvit se starostou povoleni Strakonice -soutok a parkovani na sidlisti Zidovsky hrbitov - opet velke parkoviste mimo hl. silnici Takze z tohodle je jasne ze teoreticky (a bohuzel i prakticky) nas muzou vyhnat, jenze nejsme nijak organizovani, je to soukroma akce a krom toho proste nemam tolik dovolene abych mohl osobne objizdet vsechna zastupitelstvi a ostatni "urady" abychom vybehali povoleni.
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#57 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 13:34

Jasan, v pohodě. Možná by se hodilo tohle do dalšího listingu připsat, aby všichni věděli s čím počítat. IMHO když budou týmy předem vědět že každý jede na svoje triko a že je potřeba se občas chovat jako na kešce se "stealth" atributem, tak s tím nikdo nebude mít problém :).

BTW: jen tak ze zvědavosti: mají Tajný Geozávod a tahle akce něco společného? Celkem mě pobavil mustafik2-ův log, kde psal že umístění 2. stanoviště se dalo vygooglit :o.
  • 0

#58 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 13:51

Mají společného to, že se tohoto závodu (já, Imagine a MadDog) účastníme jakožto závodníci a částečně z těchto závodů čerpáme moudra a náměty na šifry ;)
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#59 lucky&spol

lucky&spol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 15:39

MadDogTeam napsal/a:
OnenSvet - opet velke parkoviste, kdyz jsme tam byli ptali jsme se a nikomu to nevadilo


Na Onom Svete se neustále ptáme, jestli jim tam vadí naše keš a vždy dostaneme odpověď že ne. Jen by nás zajímalo, kdo ji tam neustále krade. Že by nějaká konkurence?

Tímto zároveň děkujeme pořadatelům za rychlou obnovu kešky:)
  • 0

#60 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 18:30

MadDogTeam napsal/a:
Mnonapisu ti to jednoduse: URADY NA NAS SER..U

snazime se vybirat mista verjne dostupna s dostatecnou parkovaci plochou tak abychom nikoho pokud mozno neomezili, nebo neohrozili

tzn parkoviste u hrbitova
Neumetely - velka naves
Kralova stolice - zde mam nekolik emailu co jsem posilal jak na urad do Dobrise, tak na MP Dobris - vse bez reakce, podepsano el. podpisem, nekolikrat volano, zadna zmena - proste ignorace, ze je to soukr. pozemek ktery nepatri lesum CR se mi zjistit nepovedlo


Z katastrálních map se dá zjistit majitel pozemku (téměř jakéhokoli v republice), konkrétně u té stolice je skutečně většinou majitelem Dipl. Ing. Jerome Colloredo-Mannsfeld a Kristina Colloredo-Mansfeldová. Část patří i Lesům ČR. Katastrální mapy se najdou na nahlizenidokn.cuzk.cz a v mapách je třeba zoomovat dost na detail a pak dát "Info" :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama