Přejít na obsah


Fotka

Forum - Reviewer


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2009 - 6:20

Byl by velky problem nejak nastavit, aby bezny prihlaseny uzivatel mohl na foru ve vetvi Reviewer jen zadat NOVY dotaz, a vlakno by bylo stale zamceno pro dalsi FLAME, a odpovedet by mohli pouze revieweri? Pak by se mozna tomuto vlaknu vratil puvodni smysl... komunikace s reviewery... dotaz = odpoved. Diky
  • 0

#2 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2623 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2009 - 6:32

Obávám se, že php-fusion nic takového neumí. Leda že by ho zadavatel prvního příspěvku okamžitě zamknul. Reviewer jako moderátor má možnost si ho pro odpověď odemknout. btw to by byl tak velký problém tam ty flame jednoduše nerozjíždět a dodržovat smysl fóra dobrovolně bez jeho vynucování?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#3 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2009 - 8:03

Zas takový problém by to asi nebyl, ale spousta lidí má snahu se vyjídřit a odpověď je na světě dřív než si stihne přečíst, že tam nemá co psát :) PS: taky jsem měl nutkání, vyjádřit svoji konspiraci, sem alespoň můžu :)
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#4 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2009 - 12:48

pepa.z.pocernic napsal/a:
...
btw to by byl tak velký problém tam ty flame jednoduše nerozjíždět a dodržovat smysl fóra dobrovolně bez jeho vynucování?


Upřímně? Bohužel se vždy se najde někdo, kdo má potřebu prudit.
  • 0

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2623 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2009 - 12:55

na otázku zakladatele fóra jsem odpověděl a moje poznámka byla jen řečnická otázka. takže zamykam.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama