Přejít na obsah


Fotka

Kam poslat stížnosti na cachery gaunery " vykradače atd. " ???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 jakamil

jakamil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 16:59

Dobrý den všem, chci se zeptat, kam poslat stížnosti na cachery gaunery " vykradače atd. " ???
  • 0

#2 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 17:04

Bohužel dle mého tak leda z okna zavolat ,pokud neničí vandalským způsobem něčí majetek či něco jiného.:|
  • 0

#3 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 18:13

Jakamil jedná se o tvojí keš? Mě ty poslední trade na ní totiž docela zaráží, ale v poslední době už bohužel nepřekvapují. Nesnáším logy In: GC nebo TB a Out: nějaká věc, to je .... :(.
  • 0

#4 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 18:23

bohužel tak možná jen na "lampárnu" jak se rikalo driv :(
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#5 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 18:23

jakamil napsal/a:
Dobrý den všem,
chci se zeptat, kam poslat stížnosti na cachery gaunery " vykradače atd. "
???


Parubkovi, ten zná a vyřeší úplně všechno :o
  • 0
Galdra

#6 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 18:36

galdra napsal/a:
Parubkovi, ten zná a vyřeší úplně všechno :o

:D:D:D:D:D:D:D:D
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#7 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 19:57

Posílej to mě, já se s nima skamarádím a vytvořím gang.
  • 0

#8 bikocom

bikocom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 20:49

1) Prosimvas, poradi mi gdo kaj bych moh nahlasit blbe kačery?:P 2) Kačery, co jezdi do lesa možete nahlasit kačerovi Praus1976 alias Witko a ten je potym nahlasi policajtum, jak už se holedbal v inem vlakenku. 3) No a je to. Fšecko musime hlasit - to už je taka česka tradyca, už od dob Bretšnajdra, no ni?B)
  • 0

#9 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 21:46

Řekla bych, že máš jedinou možnost: Slušně, bez výčitek, či nadávek dotyčným napsat prá slov o poctivé výměně. Ne moc dlouhý, aby si to přečetli, ne moc krátký, aby to pochopili. Snad tím prokážeš tím alespoň laskavost dalším keším, které dotyční v budoucnu navštíví. Máš výhodu, že alespoň víš, kdo to byl. Já měla u svý keše po týdnu od založení kompletně vyměněnej obsah bez jedinýho zápisu jak na netu, tak v logbooku. :(
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#10 jakamil

jakamil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 6:51

Jojo jedna se o mou kes. Zatim si na nikoho stezovat nechci. Spis me to jen zajimalo jestli se to nekde resi. Jinak dotycnemu jsem napsal a upozornil ho ze takto si moc dobrou povest neudela a napsal mu jaka jsou pravidla. On mi odepsal toto: OK, vizitku si buduje každý sám a já v tom až zas takový problém nevidím. Směnný předmět to sice je, ale aby něco ve schránce nechybělo nemám to ke schránce daleko a něco vložím dodatečně. Neměl jsem chuť přidávat další "bordel" do schránky, neboť jsem neměl u sebe nic zajímavého. Případně se domluvím s geokolegou, který tam vloží něco za mě až jí půjde odlovit. Tak jsem mu odpovedel: Jeste jednou ahoj. Je zvlastni, ze jse ti z toho " bordelu " jak rikas neco libylo a vzal jsi si to. Jinak mi do kesky nic nosit nemusis o to mi neslo. Jen jsem si prosel par kesek co jsi navstivil a zjistil jsem ze podobne jsi se jiz zachoval a taky neco vzal a nedal tak jsem ti chtel jen dat pratelske upozorneni. Jukni na pravidla : http://navigovat.mob...D=3&EXPS=&EXPA= Na teto strance si precti clanek pod nadpisem Co vzít a co nebrat Hezky den A dal uz to neresim. Kazdy jsme proste jiny;)
  • 0

#11 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 8:08

jakamil napsal/a:
Jojo jedna se o mou kes.

Zatim si na nikoho stezovat nechci. Spis me to jen zajimalo jestli se to nekde resi.
.......


On naštěstí skoro nikdo nic nemění a tak ten problém není tak kritický, jak to někdy vypadá.

Já mám prostě doma pytel blbinek posbíraných z kindr, z různých "vše za 39" a propagačních drobností a tak keše, při kontrole stavu, prostě dosypu.

Daleko víc mi vadí, že naprostá většina lidí loguje jen 2-3 slovní logy :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#12 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 8:58

A já zase nechápu co někomu vadí na TFTC, nebo "Díky za keš". Děkuji je prostě děkuji, nic víc a taky nic méně. A děkuji za práci s listingem i za přípravu krabičky. Více píšu pokud mě keš něčím opravdu otrávila, nebo naopak mám s ní spojený nějaký výrazný dojem. A málokteré pocity ve mě kvasí ještě když dojdu domů. Proto často píšu jen stručně. A nechápu proč někdo šťourá mezi řádky. Děkuji je prostě děkuji, tedy kladné sdělení. Nikoli úšklebek... ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#13 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 11:31

Zegga napsal/a:
A já zase nechápu co někomu vadí na TFTC, nebo "Díky za keš".

Děkuji je prostě děkuji, nic víc a taky nic méně. A děkuji za práci s listingem i za přípravu krabičky. Více píšu pokud mě keš něčím opravdu otrávila, nebo naopak mám s ní spojený nějaký výrazný dojem. A málokteré pocity ve mě kvasí ještě když dojdu domů. Proto často píšu jen stručně. A nechápu proč někdo šťourá mezi řádky. Děkuji je prostě děkuji, tedy kladné sdělení. Nikoli úšklebek... ;)


Pokud takhle zaloguješ celou šňůru keší a nepřidáš nikam žádný zážitek, poznámku a podobně, tak mi to vadí ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#14 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 11:41

kolombo napsal/a:

Zegga napsal/a:
A já zase nechápu co někomu vadí na TFTC, nebo "Díky za keš".

Děkuji je prostě děkuji, nic víc a taky nic méně. A děkuji za práci s listingem i za přípravu krabičky. Více píšu pokud mě keš něčím opravdu otrávila, nebo naopak mám s ní spojený nějaký výrazný dojem. A málokteré pocity ve mě kvasí ještě když dojdu domů. Proto často píšu jen stručně. A nechápu proč někdo šťourá mezi řádky. Děkuji je prostě děkuji, tedy kladné sdělení. Nikoli úšklebek... ;)


Pokud takhle zaloguješ celou šňůru keší a nepřidáš nikam žádný zážitek, poznámku a podobně, tak mi to vadí ....


To je ale Tvůj problém, nikoli moje chyba. ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#15 9mmLuger

9mmLuger

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 11:57

Superlog http://www.geocachin...27-0ee507abfb2b ale to je trochu mimo téma
  • 0

#16 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2009 - 8:50

Přesně jak říká Kolombo nemá cenu dávat nic cenného pokud vyloženě nechceš. Logy nectící základní pravidlo vídávám često u mě i v jiných krabkách,log "IN-TB OUT CWG " kterých jsem viděl 10ky mě nakrknou ale nic stím nenadělam lidé jsou jací sou. ;)
  • 0

#17 alansys

alansys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 15:16

Ladvanice napsal/a:
... u mě i v jiných krabkách,log "IN-TB OUT CWG " ...


Moc nechápu, co se ti na logu IN:TB, OUT:CWG zdá tak nepoctivého, mě to přijde tedy naprosto v pořádku.
  • 0

#18 Cubky

Cubky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 15:28

alansys napsal/a:
Moc nechápu, co se ti na logu IN:TB, OUT:CWG zdá tak nepoctivého, mě to přijde tedy naprosto v pořádku.


CWG je predmet na vymenu, TB vsak ne
  • 0

#19 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 15:32

alansys napsal/a:
Moc nechápu, co se ti na logu IN:TB, OUT:CWG zdá tak nepoctivého, mě to přijde tedy naprosto v pořádku.


Co třeba to, že TB je předmět který cestuje (ekvivalent kešky), který bereš a vkládáš bez nároku na protihodnotu, zatímco CWG je běžný předmět výměny, takže se očekává, že za něj vložíš něco v odpovídající hodnotě. TB není protihodnotou, protože jej může dle pravidel kdokoliv vyjmout aniž by za něj cokoliv vložil.

Pokud bude CWG jediným obsahem kešky, tak výměnou TB x CWG a následným vyjmutím TB se hodnota vložených předmětů jaksi snížila že ?
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#20 alansys

alansys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 15:39

Dobře, ale já teda dávám něco i za TB, když ho beru. A co se týče snížení hodnoty, tak bych řekl, že každý kačer je rád, pokud v keši najde CWG nebo TB a že i když TB neni na výměnu, většina kačerů z něj má minimalne stejnou radost jako z CWG, kdyz ho muže poposunout o kousek dál :-)
  • 0
ALONZA tým




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama