Přejít na obsah


Fotka

Navigace s waypoint


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Ice_a_ZuSka

Ice_a_ZuSka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2009 - 21:11

Zdravím. Už delší dobu se rozhoduju pro koupi klasické GPSky pro to abych si mohl užít geocaching. 1) Chtěl jsem se proto zeptat, jestli existuje navigagace, kam se zadávají přímo waypointy z geocaching.com 2) Vyplatí se to vůbec kupovat? Protože v telefonu můžu mít jak dejme tomu Hendy geocaching a ještě i TomTom. Nebo existuje něco takovýho i na klasickou navigaci? (momentálně mám SE P1i a modul od Nokie a tam to jede v pohodě obojí) Děkuji za odpovědi
  • 0

#2 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2009 - 22:57

ad1 Pokud to nechceš klepat do GPSky ručně ani používat nějaký soft typu MapSource nebo EasyGPS, tak co vím Colorado a Oregon. ad2 Na takto položenou otázku ti odpovím: na co auto, když jezdí vlak Každé je to trochu o něčem jiném, ale účel, přemístit mě někam splní (většinou)
  • 0

#3 Ice_a_ZuSka

Ice_a_ZuSka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2009 - 9:40

Mo ty garmini co jsi psal vypadají zajímavě. Máte s tím třeba někdo zkušenosti? Dejme tomu s tou Oregon 300? Dá se podle toho i třeba jet autem?
  • 0

#4 sekator

sekator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2009 - 10:42

Ja s Oregonem 300 jezdim v aute uplne normalne.Je tedy fakt,ze jsem jinou navigaci nemel:D
  • 0

#5 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2009 - 10:48

Já chodím i jezdím s Coloradem a vyhovuje mi. Na druhou stranu jsem nikdy žádnou autonavigaci neměl, takže těžko porovnat. Projdi si recenze na navigovat.cz a zdejší vlákna. Zatím jsem pochopil, že tvé kritérium je abys mohl posílat body do GPSky z webu a to mi připadá trochu málo.
  • 0

#6 Ice_a_ZuSka

Ice_a_ZuSka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2009 - 10:53

no moje jako požadavky je aby ta gps uměla waypointy, a pokud možno i navigovat mě po silnici :)
  • 0

#7 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2009 - 11:06

Ice_a_ZuSka napsal/a:
Mo ty garminy co jsi psal vypadají zajímavě. Máte s tím třeba někdo zkušenosti? Dejme tomu s tou Oregon 300? Dá se podle toho i třeba jet autem?


Jelikož Oregon má autonavigaci, tak jde v autě použít zcela bez problémů. Neobsahuje ovšem hlasovou navigaci, na změnu upozorní pouze pípnutím.
  • 0

#8 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1838 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2009 - 11:46

zalezi co od toho ocekavas, me treba plne vyhovuje PDA s BT modulem. na geocaching je pro nej nepreberne mnozstvi programku a na plnohodnotnou autonavigaci treba TomTom nebo IGo. Zas na druhou stranu to neni tak odolne jako outdoorove navigace a je treba vice resit vydrz baterky. Oregon je fajn hracicka, ale za tu nehoraznou cenu bych ho nekoupil :)
  • 0

#9 Ice_a_ZuSka

Ice_a_ZuSka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2009 - 13:17

no ale to není úplně tak špatnej nápad PDA. Má to windows, takže i případně jiné programy než pro kešing. Nemohl by jsi hodil link na nějaký proglámky? docela bych se podíval jak to vypadá na PDA
  • 0

#10 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1838 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2009 - 14:36

Ice_a_ZuSka napsal/a:
no ale to není úplně tak špatnej nápad PDA. Má to windows, takže i případně jiné programy než pro kešing. Nemohl by jsi hodil link na nějaký proglámky? docela bych se podíval jak to vypadá na PDA


u me je to v poradi podle pouzivanosti hlavne OziExplorer (http://www.oziexplor...xplorerce1.html), potom relativne novy ale velmi slibne se vyvijejici GCzII (http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm) a nekdy doplnkove dalsi veci, napr RichesseGPS nebo BeelineGPS. O vsech zminenych najdes spoustu informaci i tady na foru.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama