Přejít na obsah


Fotka

Drážďany


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 9:01

Zdravim V sobotu jedu do Drážďan a rád bych požádal vás,drazí kolegové,jaké zkušenosti máte s hledáním v tomto městě a které keše (troufám si v zahraničí pouze na tradiční) a třeba i něco jiného ;),by jste mi doporučili. Díky. Myškin
  • 0

#2 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 9:14

Ahoj, ja mam tedy nepekne zkusenosti z centra Drazdan. Konkretne kolem vystaviste, kde jsem byl s zenou na vystave orchidei. Mel jsem pripraveno 8 krabicek, obesel jsem je vsechny a ve vysledku 1 nalezena! ZADNE HINTY, a nepresne zamerena MIKRA (podle logu i 30m mimo). Strasne rad jsem se vratil zase za hranice k nam:) Ale verim, ze kdyz budes mit vetsi rozptyl a nebude to primo v centru, tak by to mohlo byt lepsi. Pry je pekna serie na severu v primestskem parku (adventskalender)... ale osobne nemuzu poreferovat.
  • 0

#3 mroud.brown

mroud.brown

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 9:30

Z tech nekolika malo, ktere mam v Drazdanech odlovene bych doporucil navstivit Grosser Garten. Libily se mi GC130P7, ktera se tvari jako multi, ale je to v podstate tradicka a GCT9HX. Byl jsem v parku brzy rano a byla to pohoda. Zajimava je taky GC11FAP na miste s peknym vyhledem a da se zvladnout i v prave poledne (pozor je opravdu velmi mala).
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 9:43

V Drážďanech ještě běží GCMEMH a GCMN6N, jsou kousek od centra. Jinak je tam pár stále funkčních virtuálek ale v centru je to s tradičkami dost slabé a jsou takové zvláštní :-( Já tam byl naposledy lovit na kole po okolí a to se mi celkem líbilo.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 9:50

V Drazdanech mame zalogovanych rovnych 70 piksel. Daleko vetsi mnozstvi je DNF. prijedes rano a mas skore 8 DNF na jeden nalez. Vyhni se ownerovi Peter Teichmann, kterej to ma zamereny s prisernou presnosti. Hinty nejsou. Radeji hledej piksly wilimaxe. Ten se o to dobre stara, alespon pred dvema roky to tak bylo. Nejhezci kese v Drazdanech jsou v parku podel potoka Priesnitz. Je to serie Der Adventskalender an der Prießnitz. Je to 24 kesi podel potoka, ale zase je to na pul dne. Je to hodne dlouha prochazka. Pozor mluvim porad o mikro. Nic jineho tam vlastne neni. Klasicka piksla je vyjimka. No a vcil mudruj
  • 0

#6 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 10:56

No a jestli se muzu pridat - prolitni si predem listingy, hinty sice moc nevedou, zato spoiler foto docela casto - a kdyz to zjistis az na miste (a hledas mikro v lese), tak Ti to uz moc nepomuze. Hlavne pevny nervy a nenechat se par DNFkama znechutit! :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#7 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 12:14

Já jsem tušil,že to nebude jednoduché.Sbohem představo o německé preciznosti :D Jsem skromný a nedávám si nějaké náročné úkoly.Chtěl bych minimálně odlovit alespoň jednu. Kde se budu pohybovat?Určitě na vlakovém nádraží a u galerie Zwinger.O dalších místech zatím nevím :)
  • 0

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 12:39

v&f family napsal/a:
...
Radeji hledej piksly wilimaxe. Ten se o to dobre stara, alespon pred dvema roky to tak bylo. Nejhezci kese v Drazdanech jsou v parku podel potoka Priesnitz. Je to serie Der Adventskalender an der Prießnitz. Je to 24 kesi podel potoka, ale zase je to na pul dne. Je to hodne dlouha prochazka. Pozor mluvim porad o mikro. Nic jineho tam vlastne neni. Klasicka piksla je vyjimka.
No a vcil mudruj


Zrovna tuhle sérii jsme lovili a najednou, na tradičce, lísteček se souřadnicemi cca 600 metrů stranou, tam další čísla přitlučená na sloupu. Dál už jsme tu stopu nesledovali :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 13:00

Nic netva vecne. Za nas tam byly akorat vymenene logbooky. Parada Tak se to zaradilo mezi nemecky prumer.
  • 0

#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 14:19

Myškin napsal/a:
Já jsem tušil,že to nebude jednoduché.Sbohem představo o německé preciznosti :D
Jsem skromný a nedávám si nějaké náročné úkoly.Chtěl bych minimálně odlovit alespoň jednu.
Kde se budu pohybovat?Určitě na vlakovém nádraží a u galerie Zwinger.O dalších místech zatím nevím :)


Na Hauptbanhofu je nanokeška a cestou ke Zwingeru je minimálně ta jedna webka a nedaleko byla tradička. A jedna nano-tradička je na mostě přímo před Zwingerem.

A na tom obnoveném kostele je krátká multi.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 14:56

V Drážďanech mám uloveny dvě nedaleko Cvingru a obě jsou docela jednoduchý. GC11FAP GC1FYEG
  • 0

#12 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 16:10

Pekelně schované, vždy tam hledám strašně dlouho a často nenajdu. Nechápu to. Některé tradičky klidně až napopáté.. :-D Jinak mi přijde, že celkově okolo Pirny a v Pirně(skoro Drážďany) jsou hlavně kratičký multinky... Takže se jich určitě nebát, ale buď slovník s sebou nebo přečíst listingy doma.
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#13 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 18:04

Inu,to víte,našinci se z toho velkého města zatočí hlava :D Díky za doporučení.Pokusím se o přelouskání listingu a o důkladnou domácí přípravu.Škoda,že v Drážďanech nedělá kekšy Mel-man.Výživné a chutné. :D
  • 0

#14 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 22:38

Ono se na ten nas "nadstandard" snadno zvyka - a pak se clovek divi, ze to jinde nemaj :) Ale neboj, urcite se Ti tam bude taky neco libit. My si to tam uzili i pres vysokej pomer nalezenych/nenalezenych :)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#15 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 8:16

Myškin napsal/a:
Pokusím se o přelouskání listingu a o důkladnou domácí přípravu. Škoda,že v Drážďanech nedělá kekšy Mel-man.


jako ze bys se slovnikem v ruce nadsene louskal pet stranek A4? ;) :D
  • 0

#16 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 8:49

Dain a Olik napsal/a:

Myškin napsal/a:
Pokusím se o přelouskání listingu a o důkladnou domácí přípravu. Škoda,že v Drážďanech nedělá kekšy Mel-man.


jako ze bys se slovnikem v ruce nadsene louskal pet stranek A4? ;) :D


Možná tak maximálně nápovědu :D Naštěstí některý listing má i anglickou verzi.
Další otázka co mě napadla a mohla by být nepříjemným překvapením je datové připojení.Používám už skoro výhradně Nokii 6110 Navigator s programem GeocacheNavigator.Mám na internet paušál 40Kč týdně.Otázka tedy zní kolik mě to bude stát za hranicemi?Ještě si nesmím zapomenout nechat ověřit zapnutý roaming.
  • 0

#17 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 9:24

Myškin napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

Myškin napsal/a:
Pokusím se o přelouskání listingu a o důkladnou domácí přípravu. Škoda,že v Drážďanech nedělá kekšy Mel-man.


jako ze bys se slovnikem v ruce nadsene louskal pet stranek A4? ;) :D


Možná tak maximálně nápovědu :D Naštěstí některý listing má i anglickou verzi.
Další otázka co mě napadla a mohla by být nepříjemným překvapením je datové připojení.Používám už skoro výhradně Nokii 6110 Navigator s programem GeocacheNavigator.Mám na internet paušál 40Kč týdně.Otázka tedy zní kolik mě to bude stát za hranicemi?Ještě si nesmím zapomenout nechat ověřit zapnutý roaming.


No, z našich zkušeností doporučuji přečíst dopředu nápovědy a pár logů, občas jsou ty tradičky pěkně netradiční.

A fotohinty si prohlédni předem.

PDAčko s listingy a logy je dobrá věc, náš poměr nálezů rozhodně nebyl tak hrozivý, jako u jiných ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama