Přejít na obsah


Fotka

Zničený GC


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
94 odpovědí na toto téma

#81 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 21:33

kostroun napsal/a:
Uprav terén a obtížnost publikuj jako novou keš a FTF lovci je zachrání.;)

Obávám se, že tohle je pravdivé. :D
  • 1

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#82 Chaotic

Chaotic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 21:57

Tak nic podobného asi nikoho nenapadlo...
  • 0

#83 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 12:27

Witko napsal/a:
Pokud je to v malé locklock keši tak to třeba plave a čtyři chlapi ten poklop odsunou jako prd! Kdo se hlásí! Vezmeme to nejdřív podberakem a pak vyrobíme kdyžtak nějaký špagatový Udělátor! Moje icq 463163260

Možná by stačilo lanko a neodymový magnet... ten je silný a mohl by nějaké ty kovové předměty uvnitř lock lock zachytit...
  • 0

#84 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 12:39

sobikovi napsal/a:
Možná by stačilo lanko a neodymový magnet... ten je silný a mohl by nějaké ty kovové předměty uvnitř lock lock zachytit...

Nic jiného než železo, nikl, kobalt a jejich slitiny k tomuhle bohužel neukecáš. :(
Nevím z čeho jsou coiny, ale ani jeden z těch, co mám doma nezabral.
  • 0

#85 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 13:55

alkes napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Možná by stačilo lanko a neodymový magnet... ten je silný a mohl by nějaké ty kovové předměty uvnitř lock lock zachytit...

Nic jiného než železo, nikl, kobalt a jejich slitiny k tomuhle bohužel neukecáš. :(
Nevím z čeho jsou coiny, ale ani jeden z těch, co mám doma nezabral.

V krabičce jsou "nějaké drobnosti" a třeba budou ze spřátelených slitin :D No nic, byl to pokus jak na to taky jít...
  • 0

#86 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 14:26

Kurnik šopa, to tu je jedna z nejlepšich mysterek, kere sem gdy viděl...! :D
  • 0

#87 cztom

cztom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 8:26

Už jsem dostal několik žádostí o pomoc s vytažením. Musím vás od toho odradit. Ten horní panel samozřejmě oddělat nejde. Jediný způsob je sbíječka nebo bourací kladivo. Samozřejmě by se dal spustit provázek s magnetem, ale nikdo neví, jak je studna hluboká, a mohou v ní být i další kovové předměty. Posílám foto. http://i28.tinypic.com/21bqe61.jpg http://i29.tinypic.com/24zehxi.jpg
  • 0

#88 cztom

cztom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 8:33

sobikovi napsal/a:
Vložit do své keše a pak označit jako missing... zmizí tobě z profilu, zmizí z tvojí kešky a do logu můžeš napsat proč jsou missing... a třeba se ti jednou majitel ozve.

Jen tak mezi řečí.. jak se dají zničit 2 GC?B)


Zkusil jsem to podle návodu. GC zmizel z profilu, ale v keši zůstal.
  • 0

#89 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 9:32

Nevidim v tom takovy problem, stacilo by sundat jen jeden z krajnich krytu studny a nejakyho toho hubenoura, co by se protahl dovnitr, pripadne ten podberak ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#90 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 10:15

cztom napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Vložit do své keše a pak označit jako missing... zmizí tobě z profilu, zmizí z tvojí kešky a do logu můžeš napsat proč jsou missing... a třeba se ti jednou majitel ozve.

Jen tak mezi řečí.. jak se dají zničit 2 GC?B)


Zkusil jsem to podle návodu. GC zmizel z profilu, ale v keši zůstal.

Já ho v keši nevidím... takže by to mělo být OK.
  • 0

#91 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 10:27

4 cztom: vem to z tý lepší stránky máš jedinou cache na světě do které potřebuješ horolezecké a potápěčské vybavení + nějaký naviják pro zvednutí panelového poklopu a do Listingu můžeš napsat že ten co si udělá FTF má povinost ti zavolat a krabičku ti osobně předat :)
  • 0

#92 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 21:57

cztom napsal/a:
Už jsem dostal několik žádostí o pomoc s vytažením. Musím vás od toho odradit. Ten horní panel samozřejmě oddělat nejde. Jediný způsob je sbíječka nebo bourací kladivo. Samozřejmě by se dal spustit provázek s magnetem, ale nikdo neví, jak je studna hluboká, a mohou v ní být i další kovové předměty. Posílám foto.
http://i28.tinypic.com/21bqe61.jpg
http://i29.tinypic.com/24zehxi.jpg

Teď budu jen tak spekulovat. Podle fotek mi to spíš připadá jako stará fekální jímka (na sběr močůvky). To sice nebude moc hluboké, ale prostředí nic moc. Takhle podivně obezděnou studnu navíc s tímhle průměrem ........ možné také je, že to obezdění s poklopem kryje menší původní studnu a ta krabička leží někde na zemi za zdí. Ty díly poklopu by asi šly od sebe rozpáčit a podívat se, problém by ale mohl nastat při navracení do původního stavu. Navíc mi přijde podivné, že ta "studna" je evidentně na kopci. Co majitelé toho stavení poblíž. Nemohou upřesnit účel studny/jímky event. pomoci? Faktem je, že než shánět nějakou mechanizaci na otevření, je asi účelnější coiny oželet. Nejsou ani první a nebudou ani poslední. Ještě pro změření hloubky by šel použít rybářský prut, který by se prostrčil do díry kde byla kešky, na vlasec závaží, pustit dolů a měřit.
  • 0

#93 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2009 - 12:47

Tak jak to zatím vypadá? Furt tam sou?
  • 0

#94 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2009 - 14:25

Kde se ta "věc" nachází ? Pisněte polohu. Třeba to mam kousek a tu sbíječku nebudu muset tahat přez půl republiky. Potom bych přizval nějakého kačera -policistu - ktarý by na místo dorazil ve služebním aby zabránil nejhoršímu a hurá, dobrodružný odlov je na světě. To se nenajde par nadšenců kteří by do toho šli ? Čert vem GC, jde o to vzrůšo :-)
  • 0
Geocaching je hra.........

#95 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2009 - 16:14

Lidi by se asi nasli, jenze pokud je to porad finalka te mysterky tak tu verejne souradnice nikdo nenapise..
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama