Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching - Arcao edition


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
481 odpovědí na toto téma

#101 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 12:52

Witko napsal/a:
S Locify ti rád poradím. Jsem majitelem verze která funguje na 100procent a mužů ti jí poslat emailem plus rady co a jak. Mapy fungují offline a tak to nežere data. Mobil přepnu do leteckého módu,což znamená že je sice zapnutý ale nepřihlásí se do sítě,nežere to baterku a jede to jak z praku. Jen to nemá field note ale třeba se toho někdo ujme a doděla to. Navíc když Locify pochopíš tak je to srovnatelná aplikace s ArcaoHGC.


Mohl bych tě o tu tvojí verzi také poprosit ?:) pošleš mi jí na email? Díky moc..
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#102 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 13:02

Witko napsal/a:
Jo pošlu. Daš mi ho sám nebo ho musím někde lovit?:)


zkus sem :) station2381@seznam.cz

opravdu velký dík
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#103 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 13:10

Witko napsal/a:
Bluetracer-smaž všechny stopy HGC z mobilu.někdy se stane že pokud jen přepíšeš starou verzi novou tak to nechodí. Restartuj a pokud můžeš tak to natáhni přes internet v mobilu a musí to fungovat. Pokud ne tak je chyba pouze ve zvoleném typu mobilu a zrovna kurňa nokie nejsou moc kešer(košer)


Bylo to tak. Teď vyzkoušeno a funguje! Dokonalé, úžasné! Díky moc, Arcao.

nokie fakt nejsou moc kešer, proto používám Sony-Ericsson :)
  • 0

#104 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 14:02

Tak já se taky vyjádřím k nejnovější verzi:
Ještě jsem tedy nezkoušel Field note, ale všechny ostatní vychytávky na N5800XM fungují bezvadně!!!

Kam se hrabe Locify... :P

Díky díky díky!!!

Arcao je náš Guru! B)
  • 0

#105 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 14:13

Arco - i ja smekam a dekuji za skvelou upravu HG
  • 0

#106 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 20:34

Bohužel:( Na mé N78 odesílání Field notes nefunguje. Napíše to: špatně nastavené GPRS. Přitom vyhledávání funguje jako vždycky.... Používám standardně připojení "O2 internet" pro veškerý mobilní internet.
  • 0

#107 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 20:43

Mrknu na to.
  • 0
1. Asus EEE 1000H + GeoGet
2. SGS4 + Locus Pro + Geocaching4Locus
----
Vývojář Geocaching4Locus, Handy Geochaching...

#108 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 20:45

mike_btk napsal/a:
Bohužel:( Na mé N78 odesílání Field notes nefunguje. Napíše to: špatně nastavené GPRS. Přitom vyhledávání funguje jako vždycky.... Používám standardně připojení "O2 internet" pro veškerý mobilní internet.

Nevím. Já měl problém s gprs při prvním připojení. Restartoval jsem aplikaci a pak už to všechno fungovalo jako z praku.
  • 0

#109 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 21:32

Ahoj, neplánuješ tam dodělat taky podporu exportu aktuální cache do waymarků? Protože když jí uložíš do JSR-179 waymarků, tak to uvidí i ostatní aplikace v telefonu, tj. například Nokia Maps, a začnou waypoint ukazovat v mapě. (jen pánové z Garminu na to kašlou). PB
  • 0

#110 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 22:08

Witko napsal/a:
To nepůjde kvůli absenci podpisu aplikace,leda že by sis jí na rok zaplatil:):)


Tohle nevim, Location API se ptá jen jednou, tohle je ze stejného balíku, uvidíme. Pokusim se napsat testovací aplikaci, když to pujde dobře a nebude se to ptát při každé akci, tak to implementuju.
  • 0
1. Asus EEE 1000H + GeoGet
2. SGS4 + Locus Pro + Geocaching4Locus
----
Vývojář Geocaching4Locus, Handy Geochaching...

#111 hi.petr

hi.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 22:24

Witko napsal/a:
Nejdřív smaž starý HGC restartuj mobil a pak to teprve nahraj. Nejlépe přímo přes operu mini přímo do telefonu.


Bohužel ani tohle na nokii E51 nepomohlo. I při připojení přes wifi se objeví hláška o nedostupném nebo špatně nastaveném GPRS připojení. Jinak ale díky za oživení vývoje HG. A mám dotaz. Byl by problém přidat tam vyhledávání taky podle adresy, jako to má Locify?
  • 0

#112 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 23:05

Tak oficiálně zveřejněna nová verze. Je tam ještě pár úprav. Například do nastavení přibyly volby ohledně Field notes.

Stahujte tu: http://labs.arcao.co...andygeocaching/

  • 0
1. Asus EEE 1000H + GeoGet
2. SGS4 + Locus Pro + Geocaching4Locus
----
Vývojář Geocaching4Locus, Handy Geochaching...

#113 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 23:07

hi.petr napsal/a:
Bohužel ani tohle na nokii E51 nepomohlo. I při připojení přes wifi se objeví hláška o nedostupném nebo špatně nastaveném GPRS připojení. Jinak ale díky za oživení vývoje HG. A mám dotaz. Byl by problém přidat tam vyhledávání taky podle adresy, jako to má Locify?


Můžeš zkusit tu verzi výše? Má tam na tuhle chybu zapnutý trochu více hlášení. Pak mi napiš co to přesně hlásí (stačí to za err:).
  • 0
1. Asus EEE 1000H + GeoGet
2. SGS4 + Locus Pro + Geocaching4Locus
----
Vývojář Geocaching4Locus, Handy Geochaching...

#114 Opicaci

Opicaci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 5:17

Arcao napsal/a:
Můžeš zkusit tu verzi výše? Má tam na tuhle chybu zapnutý trochu více hlášení. Pak mi napiš co to přesně hlásí (stačí to za err:).


Vyse uvedena verze mi na E51 fungovala jiz bez problemu. Field Notes se korektne ulozily na GC.com. Diky
  • 0

#115 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 8:04

Super, dík za oživení a vyladění HG. Funkční na SE C702. Včetně Field notes. Sice s tímto telefonem nejde moc lovit, integrovaná GPS je dost líná. Ale jako pomocník (pro získání dat v terénu) funguje bezvadně.
  • 0

#116 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 8:14

Tak jsem včera provedl první ostrý test HGCA (?) při kešování. Je to fajn, jenom při chvilkové ztrátě signálu vyběhne chybová hláška, cituji doslovně (jinak bych si nedovolil :)) "Něco se posralo s GPS". Možná by stačilo podobně jako v Trekbuddy dát do rožku barevné kolečko, protože nepřítomnost signálu přece není chyba (modrá-bez GPS, červená-nepřipojeno, oranžová-připojeno ale <3 satelity, zelená-zaměřeno). Taky se ukázalo, že s GPS neumí pracovat Trekbuddy a HGCA současně - aplikace otevřená jako druhá vyhodí chybovou hlášku "Port je již otevřen".
  • 0

#117 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 8:48

Potvrzuji, ze nova verze jiz umi odesilat Fied Notes na GC.COM. Nevim, co jsi zmenil, ale pomohlo to. Diky moc. Z meho pohledu uz je funkcnost dokonala.
  • 0

#118 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 8:59

bluetracer napsal/a:
Tak jsem včera provedl první ostrý test HGCA (?) při kešování. Je to fajn, jenom při chvilkové ztrátě signálu vyběhne chybová hláška, cituji doslovně (jinak bych si nedovolil :)) "Něco se posralo s GPS". Možná by stačilo podobně jako v Trekbuddy dát do rožku barevné kolečko, protože nepřítomnost signálu přece není chyba (modrá-bez GPS, červená-nepřipojeno, oranžová-připojeno ale <3 satelity, zelená-zaměřeno).
Taky se ukázalo, že s GPS neumí pracovat Trekbuddy a HGCA současně - aplikace otevřená jako druhá vyhodí chybovou hlášku "Port je již otevřen".


Pokud telefon umí Location API (Interní GPS), tak to funguje i s externími moduly připojenými přes BT (aspoň u mě). A v tomto případě lze mezi aplikacemi sdílet jedno GPS zařízení.

Osobně jsem to ověřil. Pustil jsem HG a HGAE a oba zobrazovali polohu. Modul připojen přes Bluetooth v režimu Interní GPS. OS Symbian. Chce to vyzkoušet.
  • 0
1. Asus EEE 1000H + GeoGet
2. SGS4 + Locus Pro + Geocaching4Locus
----
Vývojář Geocaching4Locus, Handy Geochaching...

#119 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 9:04

Jak jsem četl, je v plánu podpora importu GPX souborů. Jestli tohle bude, tak HGAe bude naprosto dokonalá aplikace, která bude splňovat všechny požadavky na kvalitní navigaci ke keškám. Tedy alespoň pro mne.
  • 0

#120 snowman16

snowman16

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 9:26

vynikající aplikace, to s tou chybou autorizace je fakt jen že se hádá název, po změne názvu jsem na N95 nainstaloval bez problemu. Dokud je vývoj v takovím tempu tak přidám taky svou drobnou trošku do mlýna na zlepšení :) 1. při navigaci když zvolím mapu tak mi nejde zoomovat na mapě 2. jestli by byla možnost aby se u nových Symbian telefonů dalo pořešit aby se aplikace neukončovala po stistknutí červenýho tlačítka, ale jen se minimalizovala jinak nemám výhrady a dnes odpoledne pujdu prubnout do terénu B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama