Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#241 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 15:51

alkes napsal/a:

motty.rt

Jenom mě tak napadá... když ti pošťák přinese omylem cizí obálku, taky to hlásíš pouličním rozhlasem?

IMHO nie moc dobre prirovnanie. Email neni postar, nemyli sa. Bud doruci tam kam patri alebo zareve ze to nejde. Neskusa v schranke u susedov...
  • 0

#242 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 16:03

Což ovšem nebyla pointa, že...
  • 0

#243 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 16:07

motty.rt: proč se to stalo je jednoduche, cca 20 lidem přišel špatný mail, jelikož byla špatně zadaná konstanta. Maily se odesílají postupně a tudíž jsme na to rychle přišli. Pokud ti ještě nedošel, tak by ti měl dojít mail přimo pro tvuj nick.... (jestli ještě nejseš reglej)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#244 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 16:36

Tak jsem si pri svacine precetl zdejsi diskusi a jen se musim usmivat.
Docela me bavi jak par osob tady prudi.
Hlavne sobikovi, jen me napada, kdyz nebude extra registrace na nektere akce(eventy) tak ty by jsi byl prvni ktery bude rvat jak je to spatne organizovane a ze si musel dve-tri hodiny cekat v lanovem centru a podobne.
Misto abyste nejakym zpusobem pomohli prekonat porodni bolesti teto akce jen rvete.
Uvedomte si, ze lidi kteri se to snazi usporadat to delaji ZDARMA pro Vas.
Akce jsou uz davno avizovane a presne casy, mista a pocty vcetne registrace urcite bude vcas.
Nedovedu si predstavit kdyz by se toto pustilo treba v unoru, jaky sachy by byli co se tyka ucastniku s ruznymi zmenami z jejich strany (malo kdo tusi co se bude dit za sest mesicu), dost toho bude i treba mesic predem.

Vetsinou zde pise Jakub a ja sam se moc nezapojuji do ruznych diskusi, ale tady uz jsem musel alespon neco napsat.


Michal
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#245 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 18:34

Díky za tučnou reakci ;) Mám dojem, že všichni GC děláza zdarma a ve svém volném čase... a pustit se do organizace takové akce byla jen a jen vaše volba.
  • 0

#246 Saludo

Saludo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 19:58

Co se křiku na fóru týká,v jiném vlákně někdo křičel, že ME Pinzgau 2010 už má ikonku na ME změněnou a tahle akce ještě ne :D
  • 0

#247 Czech MegaEvent Team

Czech MegaEvent Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2010 - 17:24

SHRNUTÍ NOVINEK A INFORMACÍ O AKCI PRAGEO GAMES MEGAEVENT



1) Na Hlavní stránce webu www.GC1XXXX.eu naleznete teaser k chystané akci.

2) Po přihlášení se k Vašemu účtu se můžete zaregistrovat na jednotlivé akce, objednat si eventový Geocoin apod.

3) Byly publikovány následující sub-eventy:

CWGiada 2010 (GC254M3)
Historical BUS ride (GC26A20)
Něco pro děti (GC25HWC)
Touch the Sky (GC279PK)

4) Byla zveřejněna podoba eventového Geocoinu (pro více informací viz příslušná sekce výše uvedených stránek):

Vložený obrázekVložený obrázekVložený obrázekVložený obrázekVložený obrázek

5) Stále se nám můžete hlásit na našem mailu: [mail]CzechMETeam@gmail.com[/mail], pokud se chcete stát členy realizačního týmu této akce.
  • 0
Vložený obrázek

#248 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 11:28

Ať se zkoušíme přihlásit kamkoli, tak nic nefunguje. Podle netu by tam měla být volná místa, ale vždy mi to oznámí, že kapacita je vyčerpaná. Kde je chyba?
  • 0

#249 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 11:35

Mrkni do nastaveni "editovat ucet" jestli tam mas uvedeny pocet prihlasenych. Jinak ti to nedovoli se nikam hlasit.
  • 0

#250 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 13:27

Bylo to ono, děkuji. Jde ta registrace nějak zkontrolovat? To jsem také nenašla.
  • 0

#251 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 17:59

ty,ty,ty & familly napsal/a:
[b]... prudi.
Hlavne sobikovi...l

U nas na severu už Sobíkovi zlidověli. Když je někdo přechytralej, tak se říká "Nedělej Sobíkovi" :D
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#252 Czech MegaEvent Team

Czech MegaEvent Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 11:59

Z důvodu úrazu pořadatele jednoho z doprovodných eventů hledá Czech MegaEvent Team na jeho místo schopného organizátora se zájmem o vše, co souvisí s automobily.
Případné nabídky piště prosím na náš mail CzechMETeam@gmail.com.


  • 0
Vložený obrázek

#253 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 12:15

Ja bych mel teda dotaz..... Prisel mi email, ohledne coinu a platby predem. Dneska jsem se konecne dostal k tomu, ze jsem to chtel zaplatit, ale nejak to tlacitko paypalu nemuzu najit :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#254 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 12:42

Ahoj, v sekci "editovat účet" na záložce gecoin by se ti tlačítko mělo zobrazit. Případně chvilku počkej, než se načte...Případně mi prosím napišt SZ se screenem obrazovky at vidim, co se ti tam objevuje Jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#255 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 13:34

je mozne si nechat restartovat heslo na strankach megaveventu? protoze jsme to nejak neneasel, kdyz jsem to pred 14 dny zkousel a to co jsem tam mel, jsem zapomnel :(
  • 0

#256 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 20:23

Je to mozne, ale musi to udelat nekdo z ME teamu. Je to umysl. Uvazovali jsme i o automaticke funkci, ale protoze email neni povinna informace, nebylo by to obecne resitelne. Klidne tuto cinnost vezmu na sebe (nebudes prvni a asi ani posledni).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#257 Czech MegaEvent Team

Czech MegaEvent Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 21:53

SHRNUTÍ NOVINEK A INFORMACÍ O AKCI PRAGEO GAMES MEGAEVENT



1. Byly publikován tyto sub-eventy:

Skylanterns (GC27P57)
Devil´s CITO (GC282X0)
a současně na ně spuštěna registrace na stránkách Mega-Eventu.

2. Pro zakoupení eventového Geocoinu byly v Editaci účtu (a současně v příslušné sekci stránek) přidány podmínky platby, a to včetně možnosti ji uhradit pomocí služby PayPal. O zaplacení kupní ceny je kupující následně informován.

3. Pro sub-event Skylanterns (GC27P57) byla v Editaci účtu (a současně v příslušné sekci stránek) přidána možnost objednat si lampion.

4. V rámci sub-eventu Touch the Sky (GC279PK) byly otevřeny nové termíny: 11-13 hod. a 15-17 hod.
  • 0
Vložený obrázek

#258 freecacher

freecacher

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 9:59

Ahojte, bude to sice vypadat, že se ptám jako pako, ale já to vážně nechápu a rád bych věděl jak to je. Chtěl bych se zůčastnit akce "PRAGeo Games Megaevent" a když koukám na listing je tam, že trvá od 25.6. do 27.6. Nejde mi o žádné doprovodné eventy, ale pouze megaevent a má otázka je - od kdy do kdy si mohu na tvrzi Hummer zalogovat účast na megaeventu. Chápu správně ty grafy, že pouze v pátek a sobotu dopoledne? a pokud bych chtěl odpoledne, nebo dokonce v neděli, tak mám smůlu? Mám to přes 350 km a s přestupy ten přesun není totiž vůbec sranda, takže jsem plánoval příjezd v sobotu po poledni a návrat v neděli. Díky za objasnění např. od někoho z pořadatelů, tedy od někoho kdo opravdu ví jak to bude fungovat a ne od někoho, kdo má potřebu honit příspěvky a neví nic. Pokud to chápu správně, tak mohu totiž rovnou zrušit zablokované ubytování. Předem díky.
  • 0

#259 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 12:24

Logovat ME do logbooku pujde jen pri registraci, tedy patek odpoledne, sobota dopoledne. ME je slozen z doprovodnych akci, ktere trvaji od patku vecer do nedele dopoledne (plus-minus, aby me Kvapa nekamenoval :) ). Kdyz se nechces niceho zucastnit, ma smysl tech 2x 350 km jezdit jen kvuli razitku do logbooku?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#260 freecacher

freecacher

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 12:52

gord napsal/a:
Kdyz se nechces niceho zucastnit, ma smysl tech 2x 350 km jezdit jen kvuli razitku do logbooku?


Díky za odpověď,
no popravdě jsme jednu vedlejší akci trochu zvažovali, ale už je to stejně jedno. Jedeme do Prahy i kvůli něčemu jinému a brali jsme to, že to budou dvě mouchy jednou ranou. Nakonec jsme se rozhodli, že už plány měnit nebudeme, ale bude to holt bez megaeventu. Když tak nad tím přemýšlím, tak celkem nedávno jsem se u jedné kešky bavil s rodinkou a tvrdili, že tam jedou také, ale autem. Prý to nebudou s děckama honit, po cestě mají prý vytipovanou nějakou tu zastávku kdesi na zámku atd. a dorazí prý také odpoledne. Ono těch lidí co budou mít smůlu bude asi docela dost, protože já si vůbec nepamatuju, že by se uvádělo něco jiného než datumy a ty časy jsem zaregistroval až nyní. Ten kdo tedy jede z daleka a nevšimne si časů pro registraci které nejsou zrovna uvedeny tak, že by práskly do očí, tam dost možná dopoledne prostě nebude. Díky za odpověď, přeji vám hezké počasí a ať vám vše klapne podle představ.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama