Přejít na obsah


Fotka

Pražské kolo - po roce


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 puk68

puk68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 10:06

Pozdravení všemu kačerstvu!
Skoro po roce existence keší je možné se podívat jak probíhaly lovy na dlouhých multinách GC1DXQR Pražské kolo a GC1E0WQ Pražské kolo II.
Pro ilustraci jsem doplnil na webu http://kolo.radonice.org/ nový článek - Perly z logů.
  • 0
Lovím, lovíš, lovíme ..

#2 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 14:27

Chtěl bych ti ještě jednou poděkovat za super zážitek myslím si že i příprava byla dost náročná.Já osobně jsem ujel od baráku 152km což jsem nikdy neujel.Díky díky díky.chystám se že nějak pojedu dvojku ale pro změnu zase na kole.:D
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#3 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 14:52

Taky na tuto kes mame zalusk :) Jezdivame trasu Praha - Usti nad labem, coz vychazi kilometrazi podobne, tak uvidime :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 16:09

lukabike.com napsal/a:
Taky na tuto kes mame zalusk :) Jezdivame trasu Praha - Usti nad labem, coz vychazi kilometrazi podobne, tak uvidime :)


Taky jí mám v záměrech, ale asi bych to lovil šířeji kolem trasy a rozložil si to do dvou výprav :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 14:57

B)B) !!! SHÁNÍM "SPOLUKAČERY" NA TUHLE KEŠKU NA PÁTEK 24.7. NEBO SOBOTU 25.7. !!! B)B) Plánuju vyrazit na tuhle kešku jeden z výše uvedených dnů, ale pouze za pomocí PID a pěšky! Tedy žádné kolo ani auto! Chtěl bych to pojmout buď jako závod - tedy na čas, co nejrychleji a nebo pohodověji, s odlovem třeba nějakých kešek po cestě. Skvělé by bylo, kdyby třeba souběžně vyjela i parta na kole a porovnávali bychom, kdo bude na trati úspěšnější ;) Předběžně jsem spojení MHD prohledal, v pátek toho jezdí více, čili je větší šance v rychlosti - i v sobotu se však dá trasa prostřednictvím MHD stihnout. MĚL BY TEDY NĚKDO ZÁJEM PŘIDAT SE KE MNĚ (TEDY MHD + PĚŠKY) ??? A NEBO JESTLI POJEDETE NĚKDO V PÁTEK NEBO SOBOTU NAPIŠTE A JÁ VÁS TÍMTO VYZÝVÁM NA NELÍTOSTNÝ ZÁVOD :D:D Stejný log jsem zapsal i v listingu kešky.
  • 0

#6 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 16:06

To mě moc pěkně navnadilo, rád bych vyrazil kolmo (nikoliv 90°) asi tak za 14 dnů (musím lehce potrénovat, letos mam nějakých slabých 60km) a pojmout to jako "extremální úlohu" ;o) Kdyby se chtěl někdo přidat, jedině to přivítám!
  • 0
Hczech

#7 messekuba

messekuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 18:22

Tak nejak si planuju kesky Udoli mlynu, Okolo kolem a Okolo Ripu. No myslel jsem si ze to budou trochu vyzvy, obzvlaste okolu Ripu, nicmene jak se zda, tak to jsou pouze mensi bratricci oproti Prazskemu kolecku :). Kazdopadne si pisu do kalendare, ovsem zatim bez konkretniho datumu :D. Radsi. to CACHE EATER: co to je za vyzvu? Mas snad rozbity kolo? :D
  • 0

#8 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 19:13

To messekuba: Kdepak rozbitý - je to ještě horší...
... já to kolo už 11 let nemám :(

Ale tahle keška mě tak navnadila, že ji prostě absolvuju i bez toho bicyklu :D

Mimochodem - už jsem dal dohromady tu jízdní dobu a kilometráž MHD - vypadá to na cca. 300km :o:o a to už je tedy pořádná výzva !!

Takže start je v pátek v 7:00 na výchozích souřadnicích a dobu (a den ;) ) v cíli nebudu prozrazovat B)B)

Vzhledem k čekání na spoj na některých místech stihnu i nějakou tu kešku při cestě a celkový počet km bych s dovolením vydělil časem na cestě. No a uvidíme jestli to na nějaké umístění bude ...


  • 0

#9 puk68

puk68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 9:15

Hm, hm, tak to abych tam utíkal rychle doplnit CWGčka.
  • 0
Lovím, lovíš, lovíme ..

#10 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 7:55

Taky jí mám v plánu, ještě teď na podzim, dokud je hezky. A chtěla bych tomu dát nějaký jubilejní číslo, asi 50? A projedu jí za jeden den, i kdybych měla padnout :D
  • 0

#11 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 8:43

Pro pripadne pesi ucastniky teto superkese: ja ji absolvoval pesky celou, rozlozeno do 4 dnu, celkem 164 km. Trasa vede v mnoha mistech automobilovym provozem znacne zatizenymi komunikacemi, proto doporucuji pouzivat cesty "okolo". To je take duvod, proc mam tech pak kilometru navic oproti hodnote uvedene v listingu. Zacatek a konec "etapy" jsem volil vzdy na mistech dostupnych MHD a na misto konce predchozi etapy jsem se na zacatku dalsi take vracel. Cesty jsou to krasne, kesi kolem je spousty a nejsou to ani moc velke zachazky. Kesku mohu vrele doporucit. Myslim, ze za jeden den to pesky nedate, ale treba jsem malo zdatny chodec ;-) Tesim se, ze nas diskriminovanych pesaku bude uspesne zalogovanych vice, zatim se tam sam dost bojim :) EDIT: doporucuju mit s sebou baterku. 2 etapy jsem koncil v noci (musel jsem dojit k MHD) a turisticke znaceni fakt neni delane na to, aby se podle nej dalo pohodlne chodit ve tme. Zejmena lesy jsou v tomto smeru bludne - jeden bludny koren me stal zachazku asi 5 km, coz muze byt v pripade dohaneni vlaku docela problem. Take od te doby nosim vzadu na batohu cervenou blikacku. Uz mi mozna zachranila zivot.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#12 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 19:25

Taky je máme v merku... Půlku obou mám již objetou přes půl roku, ale chybí druhá půlka a koncovka... Snad je dáme někdy dohromady.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama