Přejít na obsah


Fotka

Volná doména s hostingem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 10:12

Před časem jsem z lehkomyslnosti koupil doménu a zaplatil hosting na rok, abych měl osobní fotogalerii. Jelikož zas tak moc nefotím a nějak moc ani navštěvovaná nebyla, spíše tedy vůbec, chtěl jsem z toho udělat portál s tapetama na počítačovou plochu. Až potom jsem si uvědomil, jak silná konkurence v tomto na internetu je.

Příjde mi zbytečné rok zaplacenou doménu i s hostingem nechat ladem, proto nabízím Vám, zda nemáte zájem, myšlenku, znalosti jak z toho něco udělat. Nebráním se jakýchkoliv projektů, ale rád bych se vyvaroval warezu. Má-li tedy někdo zájem, pište sem.


Jedná se o doménu www.MioParadiso.cz (Můj ráj), tedy poměrně neutrální název.
  • 0

#2 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 10:44

Zkoušel jsi ji střelit na Aukru? Občas tam někdo prodává domény. Osobně jsem taky Před 2roky prodával jednu doménu i s obsahem - mělo to docela velkou návštěvnost, ale nebyl čas se o to starat - bohužel nový majitel na to kašle a uděl z toho jen archiv. :(
  • 0

#3 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 11:04

A o jaký web šlo? Jenže já to nechci prodat ani na tom jakkoli vydělat, ale chtěl bych tu zaplacenou doménu nějak zúžitkovat. ;)
  • 0

#4 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 11:08

Tak vytvoř web o těch zimních keškách ;-) Je to zajímavý nápad..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#5 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 15:01

Nevím, zda se na tento projekt tento název hodí, ale sám bych určitě t en projekt nezačal. Kdyby se zde našel někdo schopný, pak mile rád. :-)
  • 0

#6 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 18:40

Nikdo žádný nápad / projekt? :)
  • 0

#7 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 19:24

eL_KeDaRoSs napsal/a:
Nikdo žádný nápad / projekt? :)

no dávat tam kačery, co mají dlouho cizí GC a TB a seznam ztracených Trackables.....třeba nějakej mudla zjistí co má doma, co to někde našel.....
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 20:18

A ty bys takovou vec pod touto domenou hledal? Ja ti nevim, ale ja si pod nazvem te domeny predstavim jednoznacne bordel. :D
  • 0

#9 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 6:54

Tak to si mě urazil. :|:D ALe mysím, že by se dala využít k čemukoliv.
  • 0

#10 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 7:43

HaLuMa napsal/a:
A ty bys takovou vec pod touto domenou hledal? Ja ti nevim, ale ja si pod nazvem te domeny predstavim jednoznacne bordel. :D

Něco na tom bude ;)
  • 0

#11 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2009 - 6:58

eL_KeDaRoSs napsal/a:
Před časem jsem z lehkomyslnosti koupil doménu a zaplatil hosting na rok, abych měl osobní fotogalerii. Jelikož zas tak moc nefotím a nějak moc ani navštěvovaná nebyla, spíše tedy vůbec, chtěl jsem z toho udělat portál s tapetama na počítačovou plochu. Až potom jsem si uvědomil, jak silná konkurence v tomto na internetu je.


Jsi každopádně šikovný že dokážeš vytvořit/nafotit tolik hezkých obrázků na plochu. A nebo jsi opět trochu z lehkomyslnosti zapomněl na nějaká autorská práva, co ?

Myslím že se bavíme o investici v řádu stokorun, kdo by se chtěl něčím smysluplnýn na webu zabývat, resp. web tvořit, i na to měl mimo jiné čas, by již stejně asi nějaký svůj projekt měl rozjetý na nějakém free hostingu.. nebo doménu svoji.

Třeba o to bude mít zajíme geocacher MIO :-)

Osobně doporučuju nabídnout na aukru, pokud se ti to podaří prodat, za peníze si pak kdykoliv koupíš jakýkoliv hosting jiný...

btw: na fotogalerie s dostatečným množstvím protoru bych doporučil úplně jiné servry, zkus třeba rajče :-)
  • 0

#12 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2009 - 9:32

Autacek: Nevím, proč na mých vláknech musíš neustále atakovat, co napíšu. Tapetami neporušuji autorská prává, jsou uloženy na úplně jiných serverech, než na kterém hostuji doménu. A toto vlákno bylo vytvořeno za účelem zúžitkovat zbytečně běžící doménu, pokud by měl někdo zájem, a ne vydělat na ní dvě stovky na aukru (což sis mohl přečíst o něco výše). Tedy spíše právě pro lidi, co mají něco na freehostingu a nemají peníze na zaplacení placených. A jsou i takový. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama