Přejít na obsah


Fotka

Univerzální držák do auta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 11:33

Zdravím Měl bych na vlastníky dvoustopých přibližovadel a navigací dotaz či prosbu. Do nedávno nabyté Felicie r.v. 98 bych si chtěl pořídít nějáký ten držák pro HTC POLARIS/TOUCH CRUISE/P 3650. Nechci si kupovat pouze jednoúčelový, jelikož čert nikdy neví, co bude mít do budoucna (vůz, navigaci) atd. Jaké tedy zvolit umístění? Buď klasické s přísavkou a husím krkem na sklo nebo snad jiné, které drží na palubce čí výdeších ventilace? Držák by měl být odolný, nepříliš nebo pokud možno vůbec vybrovat při jízdě po našem tankodromu a měl být schopen individuálního nastavení, tedy pootočení :-) Jo, a je třeba neopomenout, že bude třeba přístroj dobíjet. Nějaká zkušenosti s autonabíječkou HTC CC C100? Zda zvládá při více spuštěných aplikacích dobíjet? Jinak strop této investice stanoven na 1000Kč. Díky za odpovědi
  • 0

Vojcek 1986


#2 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 11:41

Samozrejme netvrdim ze se to nutne stane kazdymu, ale kamarad mel ted "zpestreny" zacatek dovolene - prisel rano k autu, okynko pryc a drzak od navigace pryc - protoze se zrejme ten ****** domnival ze navigace bude jen zastrcena nekde pod sedadlem (nebyla, kamos si ji nosi domu)... Takze PCR, pojistovna, servis, ve vysledku jel na dovcu o 3/4dne pozdejc, potesi.. Jinak poldove mu rekli ze ten den (rano) je na tom sidlisti treti. Ja taky o drzaku premyslim, ale kvuli tomuhle bych radsi neco snadno odmontovatelnyho...
  • 0

#3 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 12:00

Tak jednak mam moznost dat priblizovadlo do auta a pocital jsem s tim, ze bych jej, pokud mozno, sdelaval a daval treba do kastliku nebo kapes. Proste, at neni na ocich...
  • 0

Vojcek 1986


#4 Dommi

Dommi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 17:07

používám tento http://www.navigacegps.cz/celly/FLEX5/, mám také Feliici a dřží úplně v pohodě :-) a dá se do toho strčit všechno - GPS, mobil, PDA..... i když je fakt že mi ho taky jednou ukradli, ale naštěstí do Felicie se dá dostat celkem snadno takže mi nic neponičili :)
  • 0

#5 strejceknimra

strejceknimra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 17:24

Poptej se v různých obchodech s autodoplňky - myslím, že přísavka plus husí krk je optimální řešení. Já jsem takový držák pořídil v Ústí v Tuning Shopu za 150 korun a díky tomu, jak široce se dají nastavit boční čelisti držící příslušné zařízení a jak ohebný je husí krk, v něm na střídačku vozím: - navigaci Garmin Legend (s pouzdrem se sponou na opasek nebo bez) - telefon Nokia 6300 (hodně úzký, ale přece jen tam nekloktá) - telefon Nokia 3310 (rozměrově zhruba nastejno s legendem) - antiradar Valentine One (když vytvaruji husí krk tak, aby držák byl ve vodorovné poloze) Ke všem zařízením bez problému připojím nabíjení. A po jednoúčelových držácích už ani nevzdechnu...
  • 0
Den bez keškování je dnem ztraceným.

#6 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 17:28

Drzaky Celly Flex jsem jiz sledoval, dokonce model s oznacenim 3 a kratkym krkem se mi zdal ohledne tlumeni tak akorat. Kazdopadne diky, pockam si na dalsi doporuceni.
  • 0

Vojcek 1986


#7 sekator

sekator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 19:05

Ja kupoval drzak v krame na telefony asi za 200Kc a jde do nej uplne vsechno.Od mobilu az po velkou navigaci.
  • 0

#8 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 9:03

Ne, nebudu radit, aby sis dal navigaci do košíku - ale na sídlišti Košík u prodejny Billa mají Ťamani krám s doplňky pro domácnost a tyhle držáčky tam stojí 99 Kč. Drží bezvadně. Stejně, jako ty z Datartu za čtyř až pětinásobek... ;)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#9 siTsche

siTsche

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 11:36

Já mám http://www.alza.cz/h...in1-d111616.htm a nemůžu si to vynachválit, bočnice jdou široce roztáhnout a drží perfektně. Krk je dlouhý, dobře nastavitelný, aby ti to nedrncalo, tak to prostě zapřes o palubní desku a je to. Perfektní věcička za pár korun. Doporučuju
  • 0

#10 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 12:03

Jiz mam objednanu vyse zminenou autonabijecku pro HTC a k tomu Celly Flex 1. Krk by mel mit 19 cm delky (Sunnysoft tvrdi 16), cert to vem. I nejake video jsem nasel a slo to vesele ohybat do vsech svetovych stran. Vcetne dopravy a DPH 690 Kc. Behem tydne po doruceni dam vedet, bude zatezovy test :-) Dekuji tem, co odepsali. Nezamykam, treba nekdo jeste prida postrehy.
  • 0

Vojcek 1986


#11 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 13:07

Vojcek 1986 napsal/a:
Tak jednak mam moznost dat priblizovadlo do auta a pocital jsem s tim, ze bych jej, pokud mozno, sdelaval a daval treba do kastliku nebo kapes. Proste, at neni na ocich...


K těm krádežím bych doplnil, že zlodějům stačí, že vidí takové to ,,upatlané kolečko´´ od přísavky držáku na sklo. Takže jistější bude něco, co se dá snadno uchytit jinde než na sklo. Třebas na ty výdechy..
A chci-li něco uchránit před zloději, tak to z auta ODNÁŠÍM!!!! Schovat věc pod sedadlo, nebo do kastlíku(pokud není zamykací) je téměř neúčinné. Znám pár lidí z okolí, kteří nechávají, či nechávali věci v kastlíku, a světe div se. Bylo to hned první místo kam se zloděj podíval.
Takže dle mé zkušenosti vše z auta odnášet. A to ještě přitom odnášení být tak nápadný, aby to všichni viděli, a nejlépe to ještě vykřičet do světa, že si všechno beru s sebou.
  • 0

#12 petarda22

petarda22

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2009 - 16:56

*** reklama *** admin
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama