Přejít na obsah


Fotka

Hleda se chaticka v horach/lesich - doporucite? :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 0:06

Prave s drahou polovickou zavodime, kdo sezene lepsi misto na nejakou kratkou bleskovou dovolenku - neco mezi delsim vikendem a tydennim pobytem. A tak jsem si rekl, ze kdo mi lepe poradi nez siroka komunita kamaradu tady na serveru. B) Ideal zni - samostatne stojici chaticka hluboko v horach/lesich (asi tak 5 minut od civilizace :D) pro mladou sympatickou rodinu (2 + dvoumesicni miminak - nechceme tudiz sousedy, ktere by rusil), tekouci voda podminkou ;), samozrejme idealne se spoustou nenalezenych kesi okolo. Casove jsme snad celkem flexibilni. Nevylucujeme, ze by se k nam na posledni chvili nebo na cast pobytu pridal jeden nebo dva clovek - ale to uz je nas/jejich boj, to uz by se do chaticky snad veslo (budou spat na zemi, no). Pokud byste o necem vedeli (mate prazdnou, znate od sousedu, muzete doporucit z lonska) - sem s tipy! Diky predem... (a at ten zavod vyhraju!) :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#2 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 13:55

Kdyz jsem tam onehda lovil, tak me strasne padla do oka tato : http://www.chatamohelno.eu/index.html ale je pro vas zrejme moc velka.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#3 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 16:27

Diky vsem za prichazejici tipy - nekteri se stydi napsat to verejne, tak mi posilaji maily nebo SZ - klidne posilejte dal, at mame doma na valecne porade co resit... ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#4 petarda22

petarda22

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2009 - 16:52

*** reklama *** admin
  • 0

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2009 - 18:48

di s tim nekam. to tu tak schazelo.
  • 0

#6 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2009 - 23:45

petarda22 napsal/a:

A do huby bys nechtel? ;)

Jinak pokud byste nekdo chteli tip na prijemnou rodinnou eko-farmu s penzionem, kde vam rano k snidani daji vlastni maslo, tvaroh a sejry, ceny mirne, vyhledy paradni, tak napiste SZ nebo PM nebo mail nebo kourovej signal. ;)

(Reklama je zde prisne zakazana) B)

Jo, pod penzionem je bar a noseni piva na pokoj neni problem. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#7 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 6:44

hplus napsal/a:
Jinak pokud byste nekdo chteli tip na prijemnou rodinnou eko-farmu s

Cokoliv s označením "eko" ve mně spolehlivě vzbudí vlnu odporu. Jogurtem počínaje, penziónem konče.
btv o víkendu nám soused donesl tvaroh - od vlastních krav, které můžeme vidět každý den se pást na louce. Doufám, že ho nikdy nenapadne, aby ho pojmenoval eko-tvaroh (nebo dokonce bio-tvaroh) :-(
Sory za blbý off-topic.
  • 0

#8 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 10:53

No, chapu Tvuj uhel pohledu - ja na tyhle nalepky taky moc nedam, ale tahle farma to splnuje spis proto, ze to tak delali vzdycky - a ta "nalepka" jim pomuze vyrobky lip prodat. (Malinko o tom vim, protoze prave o nich jsme se dozvedeli, kdyz jsme o tom eko-farmareni neco prekladali.) Jinak neboj, zadny ekofanatici to nebyli, traktory maj na naftu a elektrika tam je... B) "Farma je registrována ve svazu ekologických zemědělců PRO-BIO Šumperk. Pod ev.č.000052 a rovněž produkty nesou značku Bio. Obě tyto certifikace jsou každoročně obnovovány na základě kontrol Biokont-CZ (kontrola ekologického zemědělství). Návštěvníci mají možnost si tyto žádané výrobky zakoupit přímo na farmě."
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#9 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 13:04

hplus:
díky za tip na farmu a penzion Filoun, vypadá do zajímavě - i keší je v okolí hafo.
/dal bych odkaz, ale nerad bych se někoho dotknul reklamou :) /
  • 0

#10 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 13:10

Leroj napsal/a:

Jj, kdo hleda, najde... B) Ale ja nic nenapsal! ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#11 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 13:39

Filoun muzu z vlastni zkusenosti doporucit, stravil jsem tam jednoho Silvestra. A jejich syr je vybornej :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#12 ramel

ramel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2009 - 13:40

Ještě stále hledáš? Mám volnou chatu na Vysočině. Blízko Trhové Kamenice je sjezdovka Hluboká. Tam se nachází pod sjezdovkou, daleko od civilizace, krůček od lesa a řeky Chrudimky pěkná chatička. Mrkni se na mapu, případně na stránky sjezdovky. Pokud se ti domeček, kde se v lyžařské sezóně prodávají jízdenky, bude líbit, večer ti pošlu fotky. teď jsem v kalupu, odcházím lovit.
  • 0
Rostete, když pokračujete v chůzi, přestože vidíte, jak silný je vítr.

#13 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2009 - 18:27

mam spatny pocit z reklamy ikdyz neprime takze mazu ;)
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#14 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2009 - 22:25

ramel napsal/a:
Ještě stále hledáš?

Diky - ale my uz nakonec misto na (kratkou) dovcu nasli. Ale klidne sem vsichni piste dal, protoze se mi obcas nekdo ozve pres SZ/PM ohledne tipu, co jsem nasbiral - takze neni od veci je tady rovnou zverejnit.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama