Přejít na obsah


Fotka

Velikost Wherigo vzdaleností


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 16:57

Zdravím, můžu se zeptat, jak daleko mohou byt jednotlivé části Wherigo cartridge od výchozího bodu? (U mystery o tom vím, ale u WIG ne) Jde mi, jestli se příběh může odehrávat cca 4km vzdušnou čarou od výchozích souřadnic? Díky moc BlueDragonFS
  • 0

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 17:04

BlueDragonFS napsal/a:
Zdravím,
můžu se zeptat, jak daleko mohou byt jednotlivé části Wherigo cartridge od výchozího bodu? (U mystery o tom vím, ale u WIG ne)
Jde mi, jestli se příběh může odehrávat cca 4km vzdušnou čarou od výchozích souřadnic?
Díky moc
BlueDragonFS

To asi není problém, ale než tam dojdu, vybijí se mi v pda baterie a asi to nedohraju :(:).
  • 0

#3 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 17:08

No proč by to nešlo - účasníci nadcházejícího Wherigo závodu to budou mít ještě dál :D a to nemluvím o tom, že největší zóna kulatého tvaru má 10 km v průměru - jsem zvědav, jak si s tím Oregon poradí :D
  • 0

#4 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 17:22

Sutech napsal/a:
No proč by to nešlo....


Já jen jestli není nějaké pravidlo, které to zakazuje.
  • 0

#5 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 17:22

Sutech napsal/a:
..... že největší zóna kulatého tvaru má 10 km v průměru - jsem zvědav, jak si s tím Oregon poradí :D


Můžu se potom zeptat, jak to dopadlo, jestli se ta zóna ukázala, nebo ne. Já abych se nesnažil zbytečně:)
  • 0

#6 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 17:45

Ukázala? Ukáže se určitě, otázka je ale jiná, jestli tak obrovskou zónu utáhne procesor Oregonu... Jinak, jestli ti jde o to, aby byla vidět zóna, která je od tebe třeba 5 km, tak to je pak jiná otázka - to se ovlivňuje v nastavení Distance
  • 0

#7 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 17:48

Sutech napsal/a:
Ukázala? Ukáže se určitě, otázka je ale jiná, jestli tak obrovskou zónu utáhne procesor Oregonu...
Jinak, jestli ti jde o to, aby byla vidět zóna, která je od tebe třeba 5 km, tak to je pak jiná otázka - to se ovlivňuje v nastavení Distance


Děkuju za radu
  • 0

#8 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 18:17

V tom případě doplnění - pokud vzdálenost v Distance nastavíš na "-1", pak bude zóna vidět odkudkoliv na světě ;)
  • 0

#9 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 18:19

Sutech napsal/a:
Ukázala? Ukáže se určitě, otázka je ale jiná, jestli tak obrovskou zónu utáhne procesor Oregonu...
Jinak, jestli ti jde o to, aby byla vidět zóna, která je od tebe třeba 5 km, tak to je pak jiná otázka - to se ovlivňuje v nastavení Distance


Velikost zóny podle mě vůbec nemá dopad na výkon. Vždyť se jen porovnávají čísla. Dopad má počet aktivních zón a počet bodů, které zónu definují. To ovlivňuje počet nutných matematických operací.
  • 0

#10 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 18:25

Ano, také si to myslím, ale protože to nemám ověřené v praxi, oprávněně se toho bojím, ostatně jako u čehokoliv inovátorského ve wherigu :D
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 20:46

Wigo je hra, takže se na ni nějaká pravidla GC nevztahují. Něco jiného je ale, kdy wigo hra má mít na konci uloženou krabičku publikovanou jako keš... pak se na tuto krabičku vztahují všechna pravidla GC. Tj. krabička nesmí být v kolizi s jinou keší.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama