Přejít na obsah


Fotka

jak dlouho trvalo schvaleni cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 7:59

lidicky jak dlouho vam trvalo schvaleni kese na www.geocaching.com sem to zalozil v patek a porad nic
  • 0

#2 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 8:09

čekej, i rewieveři můžou mít dovolenou :) Mezitím si můžeš zkontrolovat jestli má keš všechny náležitosti.
  • 0

#3 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 8:22

jak kdy i když má poslední netrvala ani den:)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#4 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 9:09

Ja jsem ji poslal ke schvaleni v sobotu vecer a kratce po pulnoci na dnesek se mi ozval ohledne drobnych uprav. Takze to chvilku trvalo...
  • 0

#5 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 9:31

Zhruba jeden pracovní týden. =o)
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 10:28

Zkus si to tady trochu pročíst a podívat se na keškoměrku... Pod ní je "Více informací..." Žádná závazná lhůta neexistuje. Jen doporučená doba, za kterou by se měl schvalovač na keš podívat, tj. 72hodin. Pokud se najde nějaká chyba a schvalovač ti kešulku vrátí na dopracování, můžeš čekat dalších 72hodin atd. atd. až do schválení. Schvalovač je taky člověk a kačer s nárokem na dovolenou atd. takže se to někdy může protáhnout, ale z praxe můžu říct, že se pak o to víc snaží ;)
  • 0

#7 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 10:37

A doplnění toho, co psal Sobík, ohledně Keškoměrky: Jak tu několikrát Geohorse R. zmínil, tak Keškoměrka ukazuje aktuální stav jen tehdy, když ji GHR aktualizuje. Není-li tedy u počítače, pak může být skutečný stav úplně jiný.
  • 0

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 12:15

Sutech napsal/a:
A doplnění toho, co psal Sobík, ohledně Keškoměrky:

Jak tu několikrát Geohorse R. zmínil, tak Keškoměrka ukazuje aktuální stav jen tehdy, když ji GHR aktualizuje. Není-li tedy u počítače, pak může být skutečný stav úplně jiný.


Koukám, že kešoměrka je právě aktualizována, poskočila o 3 dílky do žlutých.

To znamená: trpělivost
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 13:15

Nedávno jsem marně čekal na schválení earthky. Za týden došla nabídka k adopci, pak jsem ji dal ke schválení. Visela mi tu dva měsíce. Několikrát jsem psal rev. a na earth, ale bez odezvy. Dal jsem to znechuceně k archivaci. Týden práce v pr...
  • 0

#10 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 13:42

pgnext napsal/a:
Nedávno jsem marně čekal na schválení earthky. Za týden došla nabídka k adopci, pak jsem ji dal ke schválení. Visela mi tu dva měsíce. Několikrát jsem psal rev. a na earth, ale bez odezvy. Dal jsem to znechuceně k archivaci. Týden práce v pr...


Tak tomuhle moc nerozumím. Měl jsem za to, že při nekomplikovaném průběhu EC schválí revívr (tedy emerickej potažmo australskej georevívr) a teprve poté ji nabídne zpět k adopci, tzn. že už je normálně publikována a netřeba dalšího schvalování.

Já měl naopak problém, že po schválení a zveřejnění mi ji neposlali k adopci, což je blbý, protože nemůžete editovat listing (a prvotní tvorba na stránkách EC není zdaleka tak dokonalá jako na GC.COM). Naštěstí jsem fotky z listingu načítal externě. Nicméně po 14 dnech jsem geoawarovi napsal mail a do 5 minut byl problém vyřešen.
  • 0
Retired slowcacher

#11 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 13:54

pgnext napsal/a:
Nedávno jsem marně čekal na schválení earthky. Za týden došla nabídka k adopci, pak jsem ji dal ke schválení. Visela mi tu dva měsíce. Několikrát jsem psal rev. a na earth, ale bez odezvy. Dal jsem to znechuceně k archivaci. Týden práce v pr...

Takze o dalsi zbytecnou earthku min? B) Ne vazne - jestli cache misto publikovani radsi archivujes, tak ji asi nebyla takova skoda... Asi taky zalezi koho a jakym zpusobem ses ptal.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#12 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 14:01

wmh napsal/a:

pgnext napsal/a:
Nedávno jsem marně čekal na schválení earthky. Za týden došla nabídka k adopci, pak jsem ji dal ke schválení. Visela mi tu dva měsíce. Několikrát jsem psal rev. a na earth, ale bez odezvy. Dal jsem to znechuceně k archivaci. Týden práce v pr...


Tak tomuhle moc nerozumím. Měl jsem za to, že při nekomplikovaném průběhu EC schválí revívr (tedy emerickej potažmo australskej georevívr) a teprve poté ji nabídne zpět k adopci, tzn. že už je normálně publikována a netřeba dalšího schvalování.


asi tak - mne ji dal k adopci uz pred publikaci - s tim, ze tak jak je mi ji nepusti a at to koukam doplnit :) a at pak napisu a poslu gc kod ke kontrole. takze jsem doplnil, napsal email a druhy den vylezla. no problem.

nebyl tam taky jeste nejaky dalsi hacek? v necem, co se jim nelibilo?
  • 0

#13 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 14:01

Jak vidno fronta se aktualizovala a jasně se projevuje co vloni a asi i jiné roky, dovolené reviewerů + expanze nových keší (v létě je holt spoustu času zakládat). Jak dlouho keš chystáte? Hodinu? Já ji od vymyšlení po reailzaci dávám cca dva měsíce. A jestli o den dříve či ozději se nezblázním. Pokud z jakéhokoli důvodu chci keš spustit v určitém termínu, je třeba ji připravit v předstihu tak aby byla hotová, schválená. Reviewer pokud vím pak nemá problém a rád vyhoví. Je to už jen odklepnout aktivaci v domluvenou dobu. ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 14:18

Zegga napsal/a:
Jak dlouho keš chystáte? Hodinu? Já ji od vymyšlení po reailzaci dávám cca dva měsíce.

v zasade 2 mesice minimalne - pokud to nebyla tradicka.
kaceri 2 mesice, mission impossible asi 4, strasidla rok a pul, skritek od prvniho nejasneho napadu na navigaci az po zhotoveni fotek v terenu 3/4 roku, pyramida 3 mesice, a ted nad jednou dumam uz od zacatku jara a furt se mi neco nepozdava. no a do toho prisel ted v lete dalsi napad na jinou nekde jinde. jo, to je pak tezky :D
  • 0

#15 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 14:53

Dain a Olik napsal/a:

wmh napsal/a:

pgnext napsal/a:
Nedávno jsem marně čekal na schválení earthky. Za týden došla nabídka k adopci, pak jsem ji dal ke schválení. Visela mi tu dva měsíce. Několikrát jsem psal rev. a na earth, ale bez odezvy. Dal jsem to znechuceně k archivaci. Týden práce v pr...


Tak tomuhle moc nerozumím. Měl jsem za to, že při nekomplikovaném průběhu EC schválí revívr (tedy emerickej potažmo australskej georevívr) a teprve poté ji nabídne zpět k adopci, tzn. že už je normálně publikována a netřeba dalšího schvalování.


asi tak - mne ji dal k adopci uz pred publikaci - s tim, ze tak jak je mi ji nepusti a at to koukam doplnit :) a at pak napisu a poslu gc kod ke kontrole. takze jsem doplnil, napsal email a druhy den vylezla. no problem.

nebyl tam taky jeste nejaky dalsi hacek? v necem, co se jim nelibilo?


Tak to pak jo. To už neni úplně nekomplikovanej průběh.;)
  • 0
Retired slowcacher

#16 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 15:14

Dain a Olik napsal/a:
v zasade 2 mesice minimalne - pokud to nebyla tradicka.
kaceri 2 mesice, mission impossible asi 4, strasidla rok a pul, skritek od prvniho nejasneho napadu na navigaci az po zhotoveni fotek v terenu 3/4 roku, pyramida 3 mesice, a ted nad jednou dumam uz od zacatku jara a furt se mi neco nepozdava. no a do toho prisel ted v lete dalsi napad na jinou nekde jinde. jo, to je pak tezky :D

Jen ty earthky u piskovist jdou rychlejc, co? :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#17 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 15:52

no jo, cely dva dny ... ale musel sem zase kreslit obrazky :D a dej pokoj s piskovistem, tahle pistecka je velka, ne jako ta v semine. ;) (coz nikdy nepochopim, kdyz v semine par set metru v lese severne je ta spravna poust jako u pist.)
  • 0

#18 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 11:57

V největší krizi to bylo měsíc. Teď je to celkem v pohodě. 3-4 dny max. Akorát se mi zdá, že mají všichni dovolenou a publikuje jen TTR. Ovšem 2:15, 7:00, 13:30... Kdy ten člověk spí???? RESPECT ;)
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#19 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 13:42

Dabel nikdy nespi - a vsichni, co Pepu zname, tak vime, ze Pepa JE dabel!! Ale k tomu respectu se pripojuju... ;) (I kdyz vcera me ven do noci vyhnal Geokonik... :D)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#20 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 14:14

hplus napsal/a:
Dabel nikdy nespi - a vsichni, co Pepu zname, tak vime, ze Pepa JE dabel!! Ale k tomu respectu se pripojuju... ;) (I kdyz vcera me ven do noci vyhnal Geokonik... :D)


Ty se máš, mně už dlouho nikdo nevyhnal. Už se docela těším. Už zase večer nepiju, parkuju na vynikajícím místě čumákem dopředu, mám nachystany baterky, počítač mi běží zbytečně celý večer.... Vždyť to znáš.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama