Přejít na obsah


Fotka

jak dlouho trvalo schvaleni cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 14:59

radvoj napsal/a:
Kdy ten člověk spí????


copak kdy spi.... ale jak pri tom schvalovani ridi tu tramvaj? :D
  • 0

#22 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 15:28

Dain a Olik napsal/a:

radvoj napsal/a:
Kdy ten člověk spí????


copak kdy spi.... ale jak pri tom schvalovani ridi tu tramvaj? :D

To je snadné řešení... Ve 2 ráno jde na záchod tak něco odklikne, tak cestou do práce a pak při svačině B)
  • 0

#23 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 20:45

Nojo, vypada to, ze vsech tech pet v nasem dosahu jelo naraz na dovolenou. Bojim se, ze do prace se pusti, az pojedu na dovolenou ja... Uz mam sileny abstak.
  • 0

#24 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 16:00

Dain a Olik napsal/a:

wmh napsal/a:

pgnext napsal/a:
Nedávno jsem marně čekal na schválení earthky. Za týden došla nabídka k adopci, pak jsem ji dal ke schválení. Visela mi tu dva měsíce. Několikrát jsem psal rev. a na earth, ale bez odezvy. Dal jsem to znechuceně k archivaci. Týden práce v pr...


Tak tomuhle moc nerozumím. Měl jsem za to, že při nekomplikovaném průběhu EC schválí revívr (tedy emerickej potažmo australskej georevívr) a teprve poté ji nabídne zpět k adopci, tzn. že už je normálně publikována a netřeba dalšího schvalování.


asi tak - mne ji dal k adopci uz pred publikaci - s tim, ze tak jak je mi ji nepusti a at to koukam doplnit :) a at pak napisu a poslu gc kod ke kontrole. takze jsem doplnil, napsal email a druhy den vylezla. no problem.

nebyl tam taky jeste nejaky dalsi hacek? v necem, co se jim nelibilo?


Moje zkusenost je nasledujici. Kdyz mas vse v poradku tak to pusti rovnou po vyplneni formulare. Kdyz je tam velky zadrhel, tak ti napise za takhle by to neslo at to predelas. Kdyz tam mas maly zadrhel, tak tam napise co mas upravit a rovnou ti posle listing k adopci.
jakmile listing upravis podle jeho predstav, tak mu musis napsat MAIL, protoze na standartni postupy jake zname z normalnich kesi nereaguje.
No a potom uz tbehem par dni venku...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama