Přejít na obsah


Fotka

vyroba gc s tematikou vodicich psu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#1 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 21:14

zdravim lidi, dostal jsem takovy napad, chtel bych nechat udelat serii GC s tematikou vodicich psu, mam takovou vizi, ze by to bylo jednak na podporu SVVP (Stredisko Vycviku Vodicich Psu - www.vodicipsi.cz), tedy ze by cast vynosu z prodeje techto coinu sla na ucet teto organizace a druhak pro nas, co mame geopsi milacky a chteli bysme jim dat jejich vlastni coin B-) Predstavoval bych si, ze by to bylo velke jako psi znamka, melo by to ocko, nebo dirku, aby to slo pripnout psovi na obojek. Na jedne strane by byl motiv SVVP, tedy silueta vodiciho psa v postroji (viz prilozeny obrazek), okolo text "tenco coin pomaha, www.vodicipsi.cz" nebo neco podobneho a trakovaci cislo. Na zadni strane by byly informace klasicky jako na coinu (trackable to groundspeak.com) a misto na vygravirovani jmena vaseho pejska, nebo co kdo bude chtit (treba i kontakt kdyby se ztratil a podobne), jako je to na find geocoinech, jako podklad na tehle strane by mohla byt psi stopa... co si o tom myslite? ma tahle vize nejakou sanci, ze mi to nezustane doma v supliku? koupili byste si takovy coin a podporili tak vycvik vodicich psu a zaroven si obstarali coin pro sveho pejska? poprosim kamose, jestli by mi udelal graficky navrh...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#2 zdasyn

zdasyn

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 21:17

Už si jeden objednávám!
  • 0

#3 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 21:19

pockej pockej, jeste ani nevim kolik to bude stat B-))) ale kazdopadne diky za zajem...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#4 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 23:00

Objednal bych po jednom pro oba sve pejsky. Jeden z nich je nahodou zlaty retriever.
  • 0

#5 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 0:40

Tak my se přidáváme k zájmu o koupi, však už jsme Středisku odchovali 9. psa :) Dokonce bych mohl něco dohodnout přímo s ředitelkou Jasenovcovou, pokud by bylo třeba...
  • 0

#6 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 5:14

Sutech napsal/a:
Tak my se přidáváme k zájmu o koupi, však už jsme Středisku odchovali 9. psa :) Dokonce bych mohl něco dohodnout přímo s ředitelkou Jasenovcovou, pokud by bylo třeba...


ja to s nimi nejak domluvim, kdyz budu mit pocit, ze to neni marna investice, chodim na cvicak do Jinonic, obcas jim pomahame pri poradani jejich soutezi a s nejakymi lidmi z SVVP se znam osobne B-)

kazdopadne smekam pred vami,ja bych se nedokazal vzdat "sveho" psa, musi to byt hrozne tezky...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#7 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 8:24

Skoro sousede, Připravuješ psí coin a já se to dozvídám až z fóra, styď se :D Objednávám čtyři ... myslím to vážně! Určitě dobrá myšlenka, i když tu už český psí coin byl, ale tohle se mi líbí, psí známka B)
  • 0

#8 Gwen_CZ

Gwen_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 8:27

Určitě bych taky aspoň jeden brala ;)
  • 0

#9 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 8:34

Je to trochu od tématu, ale zajímalo by mě, jak se dá zrealizovat takováto vize? Kde se to vůbec dělá, co se musí zařídit, kolik to stojí? S myšlenkou vytvořit sérii český GC se setkávám poprvé.
  • 0

#10 Sharteana

Sharteana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 8:34

Dobrej napad ! Muj geopes ma o jeden zajem ;)
  • 0

#11 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 8:50

Nechci bonzovat, ale nekolik ceskych geocoinu ma na svedomi Saman. Myslim, ze kdyz se ho zeptas, tak Ti podrobnosti a podminky sdeli...
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#12 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 9:25

Ohledne te vyroby je mozne kontaktovat prodejce geocoinu, nebo primo nejakeho vyrobce, který je v ČR nebo v zahranici, kazdopadne co si teda myslim, nalepka made in China bude na vsech. Cena je spojena s kurzem dolaru a kdyz koukam na coinsand pins, tak travel turtle neni zase tak draha cca $3.54, takze aby na tom byl nejakej vejvar, musi byt vyroba levnejsi. Podle mne se cena výroby kulatého coinu bude pohybovat kolem $5 možná mín, podle náročnosti designu. Upřímně, já bych šel do partnerství s někým kdo má nápad a začal bych ihned realizovat nějaké série. (BTW v současnosti již USA dodělává můj návrh na puzzle moon geocoin).
  • 0
Dartanan

#13 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 9:28

randir napsal/a:
Skoro sousede,
Připravuješ psí coin a já se to dozvídám až z fóra, styď se :D
Objednávám čtyři ... myslím to vážně!
Určitě dobrá myšlenka, i když tu už český psí coin byl, ale tohle se mi líbí, psí známka B)


stidim B-)))

je to zatim jen pruzkum trhu, kdyztak se Randire optej znamejch, ja skoro nikoho neznam, zajimalo by me kolik by to lidi chtelo, jak velkou serii udelat, aby to pro SVVP melo vubec smysl, i kdyz verim, ze se jim hodi kazda koruna.

Myslis, ze by mohla Erika ty coiny mit a nabizet i v ordinaci?
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#14 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 9:29

Sice neumim odpovedet jak a kde ani poradit - ale o coin bych zajem mel taky!
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#15 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 9:36

Dartanan napsal/a:
Ohledne te vyroby je mozne kontaktovat prodejce geocoinu, nebo primo nejakeho vyrobce, který je v ČR nebo v zahranici, kazdopadne co si teda myslim, nalepka made in China bude na vsech.
Cena je spojena s kurzem dolaru a kdyz koukam na coinsand pins, tak travel turtle neni zase tak draha cca $3.54, takze aby na tom byl nejakej vejvar, musi byt vyroba levnejsi. Podle mne se cena výroby kulatého coinu bude pohybovat kolem $5 možná mín, podle náročnosti designu.

Upřímně, já bych šel do partnerství s někým kdo má nápad a začal bych ihned realizovat nějaké série. (BTW v současnosti již USA dodělává můj návrh na puzzle moon geocoin).


nejak se domluvime, viz soukr zprava...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#16 Lidoop-2694

Lidoop-2694

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 9:37

Cau, super napad, samozrejme jsem taky zajmce. :-) Premyslel jsem o tom uz driv a poptala se u pana Jergy, odpoved: --------------------------------- EDIT: SMAZANO - neaktualni --------------------------------- Jestli to plati stale netusim, ale pokud se citis na to se tomu fakt venovat, tak to zkus. Nabizim pripadne nejakou pomocnou ruku ... Nikola
  • 0
Hop a byl tu Lidoop!
http://www.veselakavarna.cz/

#17 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 9:40

Lidoop napsal/a:
Cau,
super napad, samozrejme jsem taky zajmce. :-)

Premyslel jsem o tom uz driv a poptala se u pana Jergy, odpoved:
xxx

Jestli to plati stale netusim, ale pokud se citis na to se tomu fakt venovat, tak to zkus.
Nabizim pripadne nejakou pomocnou ruku ...
Nikola


diky za informace, urcte jej zkusim kontaktovat az budu mit v ruce nejaky navrh...

mimochodem, coin FRPSP mam prave v "ruce" a on a nemoznost sehnat CZ Dog Geocoin a to ze se setkavam s lidmi z SVVP a slepci me prave inspirovala k tehle akci...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#18 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 9:49

Kdyz bude coin pekny, tak si ho urcite taky rad koupim. Tedy kdyz bude pekny... Co me urcite nebude zajimat je pokud to bude vyrazeno z lacineho hlinikoveho plechu. Tenhle rozdil je obvzlast videt kdyz clovek ma v ruce soucasne nas socialni travel lizard a nemecky travel express, ten je sice taky levny ale nepusobi tak lacine. Tudiz volam po nejakem pekne zpracovanem pejskovi na opravdovem coinu z poradneho materialu co je v ruce prijemne tezky. :)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#19 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 9:56

semik75 napsal/a:
Tudiz volam po nejakem pekne zpracovanem pejskovi na opravdovem coinu z poradneho materialu co je v ruce prijemne tezky. :)


uvazuji o klasicke minci, nikoli o hlinikove placicce, chci aby se to dalo pouzivat i jako psi znamka, treba i misto ampulky s papirkem s kontatem na majitele psa, melo by tam na to byt vyhrazene misto na zadni strane...

chci aby to bylo pekne !!!
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#20 Lidoop-2694

Lidoop-2694

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 10:38

tak jsem dostal zpravu ze jsou nejake zmeny a vyroba geocoinu je ted tady: geocoindesign.cz
  • 0
Hop a byl tu Lidoop!
http://www.veselakavarna.cz/




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama