Přejít na obsah


Fotka

vyroba gc s tematikou vodicich psu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 12:10

Pokud půjde o charitativní GC, určitě koupíme a je jedno, jak bude vypadat... Tak už máme TB na auto, kolo, tričko... tak teď už i na psa. To se těším na ty logy :D
  • 0

#22 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 13:27

sobikovi napsal/a:
Pokud půjde o charitativní GC, určitě koupíme a je jedno, jak bude vypadat...

Tak už máme TB na auto, kolo, tričko... tak teď už i na psa. To se těším na ty logy :D


jj, chci aby to byl charity geocoin...

musim zjistit co bude stat vyroba, tracking number a dalsi veci spojene s distribuci, potom bych chtel slyset va nazor kolik by za takovy GC byla rozumna cena, aby se k SVVP dostalo co nejvic penez.

docetl jsem se na webu, ze proto, aby byla vlastni ikona musi jich byt min 250, coz si myslim, ze je asi i rozumne, netusim kolik jich rozumne udelat, aby mi pak nezbyly a nemusel jsem je pouzivat jako kolecka do kosiku v obchode B-)))
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#23 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 13:55

- tech 250 prodas podle mne s prehledem ... ja bych tipoval cca 500, ale to uz mam mozna velky oci :D - nabizet v ordinaci by asi slo, ale to se musim pozeptat majitelky. O vikendu s ni jedem na nejakou psi vystavu do Bratislavy, takze kdyz nezapomenu :o zeptam se a dam vedet ;)
  • 0

#24 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 14:00

randir napsal/a:
- tech 250 prodas podle mne s prehledem ... ja bych tipoval cca 500, ale to uz mam mozna velky oci :D

- nabizet v ordinaci by asi slo, ale to se musim pozeptat majitelky. O vikendu s ni jedem na nejakou psi vystavu do Bratislavy, takze kdyz nezapomenu :o zeptam se a dam vedet ;)


prave, nerad bych dostal sebe, nebo SVVP do potizi kvuli prehnane horlivosti...
kdyz se po tom zaprasi, muze se dalsi sada preci nechat dodelat vzdycky, nebo ne?

To by bylo super, byl bych ti vdecnej.
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 14:03

M a r c e l napsal/a:
jj, chci aby to byl charity geocoin...

docetl jsem se na webu, ze proto, aby byla vlastni ikona musi jich byt min 250, coz si myslim, ze je asi i rozumne, netusim kolik jich rozumne udelat, aby mi pak nezbyly a nemusel jsem je pouzivat jako kolecka do kosiku v obchode B-)))

A proč se nespojíš s autory současného charitativního geocoinu, ti určitě vědí co a jak a rádi poradí...
  • 0

#26 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 14:05

zkusim to az budu mit navrh a souhlas SVVP...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#27 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 14:14

Počítal jsem si z cenové kalkulace náklady na výrobu geocoinů a podle mého názoru to pro 200 geocoinů bude odhadem 800 - 1000USD bez DPH. Jestli máš dost peněz, tak si to můžeš vyzkoušet. Záleží na mnoha okolnostech. Zjednodušeně asi: Vlastní ikona: 150USD jedno trackovací číslo: 1,5USD (minimum je 50 kódů, ale jsou tam nějaké další podmínky) Info najdeš na foru Groundspeaku o geocoinech (Groundspeak Geocoin Policy)
  • 0

#28 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 14:19

Bo.T.L. napsal/a:
Počítal jsem si z cenové kalkulace náklady na výrobu geocoinů a podle mého názoru to pro 200 geocoinů bude odhadem 800 - 1000USD bez DPH. Jestli máš dost peněz, tak si to můžeš vyzkoušet. Záleží na mnoha okolnostech.
Zjednodušeně asi:
Vlastní ikona: 150USD
jedno trackovací číslo: 1,5USD (minimum je 50 kódů, ale jsou tam nějaké další podmínky)

Info najdeš na foru Groundspeaku o geocoinech (Groundspeak Geocoin Policy)


nechci to zkouset, chci to spocitat a udelat, pokud se to vyplati...
a 1000 USD neni zas az tak moc...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#29 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 15:23

jj, 1000 USD se da, zvlaste kdyz se to pak vrati ;)
  • 0

#30 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 15:50

M a r c e l napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:
Počítal jsem si z cenové kalkulace náklady na výrobu geocoinů a podle mého názoru to pro 200 geocoinů bude odhadem 800 - 1000USD bez DPH. Jestli máš dost peněz, tak si to můžeš vyzkoušet. Záleží na mnoha okolnostech.
Zjednodušeně asi:
Vlastní ikona: 150USD
jedno trackovací číslo: 1,5USD (minimum je 50 kódů, ale jsou tam nějaké další podmínky)

Info najdeš na foru Groundspeaku o geocoinech (Groundspeak Geocoin Policy)


nechci to zkouset, chci to spocitat a udelat, pokud se to vyplati...
a 1000 USD neni zas az tak moc...


No ale to se ptáš špatně a měl bys oslovit nějakého výrobce geocoinů se svou představou návrhu geocoinu a on ti udělá cenovou kalkulaci výroby.
Jo 1000USD není tak moc jestli máš volných zhruba 22tisíc korun a myslíš že na tom vyděláš. Počítej s tím, že to není běh na krátkou trať a za měsíc je hotovo.
  • 0

#31 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 16:33

Bo.T.L. napsal/a:
No ale to se ptáš špatně a měl bys oslovit nějakého výrobce geocoinů se svou představou návrhu geocoinu a on ti udělá cenovou kalkulaci výroby.
Jo 1000USD není tak moc jestli máš volných zhruba 22tisíc korun a myslíš že na tom vyděláš. Počítej s tím, že to není běh na krátkou trať a za měsíc je hotovo.


ptal jsem se ve smyslu, kolik byste byli ochotni za GC dat, 200, 250, 300 ?
je mi jasny ze urcujici pro cenu jsou vyrobni naklady.
taky je mi jasny, ze musim jit s zadosti o cenovou kalkulaci s grafickym navrhem, ten snad bude dnes vecer...

vydelat na tom nechci, ma to byt charity coin pro podporu vychovy vodicich psu, kdybych na tom chtel vydelat, nesnazil bych se do toho zamichat SVVP...

mozna se to nezda, ale fakt nemam potrebu se obohacovat na kamaradech, se kterymi spolupracuju a mam je rad...

22k mam, ale stejne si myslim, ze jestli to klapne, bude to financovat SVVP, kdyz mu z toho nakonec pujde nejaky profit, pokud by to pro ne byl problem, klidne do toho tech par tisic dam, staci mi kdyz se mi vrati naklady a dobrej pocit z toho, ze budu mit pekny coin, kterym navic pomuzu dobre veci...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#32 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 19:36

M a r c e l napsal/a:
ptal jsem se ve smyslu, kolik byste byli ochotni za GC dat, 200, 250, 300 ?


Zalezi na tom jak se mi ten coin bude libit. Kdyz se bude libit hodne, tak i tech 300.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#33 chalma

chalma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 19:42

ideální cena je je kolem 250.
  • 0
Víte co je největší šílenost? Dělat věci stejně a očekávat jiný výsledek. :-)

#34 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 20:35

sakra tak dnes navh nebude, kamos nema cas... tak snad po vikendu...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#35 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 7:21

Cena, kterou je člověk ochoten zaplatit záleží opravdu nejvíc na designu coinu. Ale těch 250 - 300 je přijatelných ;)
  • 0

#36 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 7:25

když coin bude pěknej (ale opravdu pěknej), myslim že když bude slíbeno že min. 50,-Kč půjde na SVVP tak jsme ochotni dát 300,-Kč
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#37 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 8:14

ty,ty,ty & familly napsal/a:
když coin bude pěknej (ale opravdu pěknej), myslim že když bude slíbeno že min. 50,-Kč půjde na SVVP tak jsme ochotni dát 300,-Kč


Vidim to stejne..
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#38 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 10:12

M a r c e l napsal/a:
...

co si o tom myslite? ma tahle vize nejakou sanci, ze mi to nezustane doma v supliku? koupili byste si takovy coin a podporili tak vycvik vodicich psu a zaroven si obstarali coin pro sveho pejska?

poprosim kamose, jestli by mi udelal graficky navrh...


Sance tu vzdycky je. Taky jsem chtela neco podobneho pro sveho 4noheho milacka a nakonec jsem mu poridila TB
  • 0

#39 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 10:24

Osobně u charitativních GC ani tak nekoukám na jejich vzhled, jde přece o myšlenku.
  • 0

#40 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 11:58

sobikovi napsal/a:
Osobně u charitativních GC ani tak nekoukám na jejich vzhled, jde přece o myšlenku.


Souhlasím, ale vzhled jich pak může prodat více. Někteří lidé moc na myšlenky nejsou :(

Za mne ale můžu říct, že pokud to bude, tak stejně beru čtyři. Každej čoklík jeden ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama