Přejít na obsah


Fotka

Logovani za miminka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#101 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 12:54

ZuZu napsal/a:
Jak to potom chcete delat s miminem co se jeste nenarodilo? Psat log za sebe a za nej zvlast? To byl aspon zapis: Keska se mi libila, celou jsem ji prospal u maminky :D

Mas recht, malej nasel den pred narozenim 10 pixel (chodit prej pomuze = kecy :)), ale ty mu nelogujeme - protoze je NEVIDEL... :D

EDIT po fakticke poznamce: protoze ta kes nevidela JEHO... :D (diky pane P. ;))
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#102 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 13:13

Rozarka napsal/a:
...
Nebo ti co píšou, že je jim to fuk - není, protože vyjádřují svůj názor tím, že se k diskuzi připojí.
...

Je. :D Vyjadřují totiž názor na úplně jiné téma... na nesmyslnost této diskuze.
Odpověď, kterou hledáš, tu byla řečena mnohokrát: Jestli budeš logovat za mimino, nebo ne, je čistě tvoje věc a nic se na tom nezmění ani po deseti takovýchhle diskuzích.:) Chceš-li, loguj. Nechceš-li, neloguj, ale nech pro změnu ostatní dělat, jak se to líbí jim.;)
On totiž smysl geocachingu je pro každého trochu jiný a to je na něm právě super.

edit: Taky platí, že jak se do lesa volá, tak se z něj i ozývá. Proto se tu tazateli dostalo odpovědí, jakých se mu dostalo.
  • 0

#103 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 13:27

hplus napsal/a:

ZuZu napsal/a:
Jak to potom chcete delat s miminem co se jeste nenarodilo? Psat log za sebe a za nej zvlast? To byl aspon zapis: Keska se mi libila, celou jsem ji prospal u maminky :D

Mas recht, malej nasel den pred narozenim 10 pixel (chodit prej pomuze = kecy :)), ale ty mu nelogujeme - protoze je NEVIDEL... :D

EDIT po fakticke poznamce: protoze ta kes nevidela JEHO... :D (diky pane P. ;))


Tedy nevím hplus, jak to u vás chodí, ale kdybych táhl já manželku (a to předpokládám, že jsi táhl,) na 10 keší den před porodem, se zlou bych se asi potázal.:(
  • 0

#104 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 13:30

moucha111 napsal/a:

hplus napsal/a:

ZuZu napsal/a:
Jak to potom chcete delat s miminem co se jeste nenarodilo? Psat log za sebe a za nej zvlast? To byl aspon zapis: Keska se mi libila, celou jsem ji prospal u maminky :D

Mas recht, malej nasel den pred narozenim 10 pixel (chodit prej pomuze = kecy :)), ale ty mu nelogujeme - protoze je NEVIDEL... :D

EDIT po fakticke poznamce: protoze ta kes nevidela JEHO... :D (diky pane P. ;))


Tedy nevím hplus, jak to u vás chodí, ale kdybych táhl já manželku (a to předpokládám, že jsi táhl,) na 10 keší den před porodem, se zlou bych se asi potázal.:(

Jak poznáme "den před porodem"? ;)
  • 0

#105 Rozarka

Rozarka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 13:53

alkes napsal/a:

Je. :D Vyjadřují totiž názor na úplně jiné téma... na nesmyslnost této diskuze.
Odpověď, kterou hledáš, tu byla řečena mnohokrát: Jestli budeš logovat za mimino, nebo ne, je čistě tvoje věc a nic se na tom nezmění ani po deseti takovýchhle diskuzích.:) Chceš-li, loguj. Nechceš-li, neloguj, ale nech pro změnu ostatní dělat, jak se to líbí jim.;)
On totiž smysl geocachingu je pro každého trochu jiný a to je na něm právě super.

edit: Taky platí, že jak se do lesa volá, tak se z něj i ozývá. Proto se tu tazateli dostalo odpovědí, jakých se mu dostalo.



Není, protože ten komu tato diskuze připadá nesmyslná ji nečte:D A jestli jsi pozorně četl můj příspěvek, nikomu neberu jestli za děti loguje nebo ne. Je to každého věc. Já vyjádřila pouze svůj názor, že se mi to nelíbí. Tečka :D

A taky se říká, že potrefená husa se vždycky ozve ;)
  • 0

#106 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 13:58

Rozarka napsal/a:
A taky se říká, že potrefená husa se vždycky ozve ;)

Tak tak.:)
Mimochodem, že je téma nesmyslné, člověk bohužel bez přečtení nemá šanci zjistit.
  • 0

#107 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 14:06

moucha111 napsal/a:
Tedy nevím hplus, jak to u vás chodí, ale kdybych táhl já manželku (a to předpokládám, že jsi táhl,) na 10 keší den před porodem, se zlou bych se asi potázal.:(

Dochtori radili chodit, tak jsme chodili... :) Do kopce, z kopce, na zmrzlinu, do kopce, atd. :)

zlicinaci napsal/a:
Jak poznáme "den před porodem"? ;)

To je ten den pred tim dnem na kterej jste pozvany do porodnice - znacka "kdyz nepujde po dobrym, tak pujde v utery" ;) (Sel v utery a ani se moc nepral ;))
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#108 Rozarka

Rozarka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 14:07

alkes napsal/a:

Mimochodem, že je téma nesmyslné, člověk bohužel bez přečtení nemá šanci zjistit.


Ale má možnost se nevyjádřit. Jinak již z titulku můžeš zjistit, že ti dané téma bude připadat hloupé. Film taky nemusíš vidět do konce, abys zjistil, že je to blbost
  • 0

#109 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 14:09

zlicinaci napsal/a:

moucha111 napsal/a:

hplus napsal/a:

Mas recht, malej nasel den pred narozenim 10 pixel (chodit prej pomuze = kecy :)), ale ty mu nelogujeme - protoze je NEVIDEL... :D

EDIT po fakticke poznamce: protoze ta kes nevidela JEHO... :D (diky pane P. ;))


Tedy nevím hplus, jak to u vás chodí, ale kdybych táhl já manželku (a to předpokládám, že jsi táhl,) na 10 keší den před porodem, se zlou bych se asi potázal.:(

Jak poznáme "den před porodem"? ;)


to je jasny, proste posledni mesic delate kazdej den 10 - a jednou to vyjde :D
  • 0

#110 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 14:19

pak kdyz to prijde necekane tak dojde na log tam v mamce, zpatky sam :-)
  • 0

brundi
 


#111 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 14:22

Rozarka napsal/a:
Ale má možnost se nevyjádřit. Jinak již z titulku můžeš zjistit, že ti dané téma bude připadat hloupé. Film taky nemusíš vidět do konce, abys zjistil, že je to blbost

Hehehe. Hele já se s tebou fakt hádat nebudu.:)
  • 0

#112 Rozarka

Rozarka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 14:24

alkes napsal/a:

Hehehe. Hele já se s tebou fakt hádat nebudu.:)


Vzhledem k počtu tvých celkových příspěvků je to zvláštní. Ale asi ti došly argumenty :D
Apropo - my se hádáme ???
  • 0

#113 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 14:26

Dain a Olik napsal/a:

zlicinaci napsal/a:

moucha111 napsal/a:

hplus napsal/a:

Mas recht, malej nasel den pred narozenim 10 pixel (chodit prej pomuze = kecy :)), ale ty mu nelogujeme - protoze je NEVIDEL... :D

EDIT po fakticke poznamce: protoze ta kes nevidela JEHO... :D (diky pane P. ;))


Tedy nevím hplus, jak to u vás chodí, ale kdybych táhl já manželku (a to předpokládám, že jsi táhl,) na 10 keší den před porodem, se zlou bych se asi potázal.:(

Jak poznáme "den před porodem"? ;)


to je jasny, proste posledni mesic delate kazdej den 10 - a jednou to vyjde :D

To je pěkný, 300 kešek za měsíc :-)
  • 0

#114 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 14:44

hplus napsal/a:

..At to zkusi - nasleduje zadost reviewerovi o obnoveni logu a pripadne archivaci kese...


tak strasit umis. to se musi nechat. nejsi nahodou Paroubkuv pribuznej ? :D

bohem nejvyssim kazde kese je prave autor sam, nikoliv jeho schvalovatel. a kdyz se ownerovi jakejkoliv log znelibi, je jeho plnym pravem ho smazat. tak to proste jeB)
  • 0

#115 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 15:04

AgentJ napsal/a:
bohem nejvyssim kazde kese je prave autor sam, nikoliv jeho schvalovatel. a kdyz se ownerovi jakejkoliv log znelibi, je jeho plnym pravem ho smazat. tak to proste jeB)


nastesti neni, ani polovicnim .... to by nam tak jeste schazelo :D
  • 0

#116 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 15:17

AgentJ napsal/a:
tak strasit umis. to se musi nechat. nejsi nahodou Paroubkuv pribuznej ? :D

bohem nejvyssim kazde kese je prave autor sam, nikoliv jeho schvalovatel. a kdyz se ownerovi jakejkoliv log znelibi, je jeho plnym pravem ho smazat. tak to proste jeB)

Na svuj vek mas pomerne omezene vedomosti o pravomocich ownera a reviewera a navic jeste dost zjednodusujici hypotezy. Skoro bych az tipnul, ze Ti bude min nez 100... :D

Jo a nejsem pribuznej nikoho a Ty zase nemas smysl pro humor a nadsazku, agente! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#117 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 15:21

hplus napsal/a:

Jo a nejsem pribuznej nikoho ...


taaak a je to venku. ja to hned rikal, ze na vyrobu miminaka jezdis moc casto pryc na kombajnu :D
  • 0

#118 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 15:30

Dain a Olik napsal/a:
taaak a je to venku. ja to hned rikal, ze na vyrobu miminaka jezdis moc casto pryc na kombajnu :D

Myslim, ze podoba je jasna... ;)

A dovetek pro vsechny ostatni diskutujici - proc by nemohl logovat kese, kdyz muze pit pivo? :D :D :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#119 michal74

michal74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 15:51

Ok. vzhledem k tomu, že mladej H+ už pije pivo, může logovat. Svýmu mladýmu jsem nedovolil zatím ani pivo a ani počítač (hned by tam koukal na nějaký ty obnažený bradavky, vždyť je známe ;) ) P.S.: a pro logování ma mladej razítko, nebo se už i podepisuje? :D abych náhodou nechytil komplex, že ten náš se pouze dovede otočit na břicho...)
  • 0

#120 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 15:53

Na bricho se jeste otocit neumi, ale razitka ma uz dve ruzny... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama