Přejít na obsah


Fotka

Garmin Oregon 3.20


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 Agent.

Agent.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2009 - 19:33

zdar :D tak jsem taky upgradoval z 3.10... nevím zda se to tu už psalo dříve u betaverzí 3.1X ale mám další zajimavej poznatek. po nainstalování FW si to pamatovalo almanach satelitů :D jinak naskočilo zase bez problémů... asi jsem ten štastnější kterej sním zatim neměl ani jeden technickej problém.. wiz. připojení k PC atd.:)
  • 0
Mazel: Garmin Oregon 300
Mapset: TOPO Czech 2011 PRO a další
SW: GSAK 8.x.x.x. + Garmin MapSource 6.1x.x.

#22 cyklista55

cyklista55

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2009 - 20:00

Tak jsem taky upgradoval z 3.10 a vypadá to OK. Na víkend to otestuji na kole, pokud bude přát počasí. Snad to bude v pohodě. :)
  • 0

#23 E-Ryc

E-Ryc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2009 - 20:58

Nepotesila ;(( U cele rady vypisu mi tuhla, pomohlo jen vyndat baterii. Po vraceni 3.15 se to spravilo
  • 0

#24 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2009 - 23:08

bohuzel se pocitam take k tem nestastnejsim... nemel jsem sice moc casu na testovani, neb nez sem odjel pryc byla sotva pulhodka, ale behem te jsem nedokazal pripojit oregona ke kompu tak, aby se ukazal jako disk... vzdycky (i kdyz nabidl pripojeni jako disk) se ve finale (po chvilce "otaleni")spustil do normalniho rezimu pouzivani :-(
  • 0

#25 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 6:08

3.20 v pohodě, v dešti trochu horší signál (GPS sice ukazovala přesnost 4-5m, i pozici v mapě Topo 3 Pro, ale reálně 20-25 vedle, což pro mikrošky ve městě je naprd). otestováno jak Wherigo (výborné, včetně ukládání), tak klasické keše, trasa 150km, 5h v kuse. Přitom mapy mám jak ve vnitřní paměti, tak na kartě.
  • 0

#26 Tamila

Tamila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 7:35

Zatím vše OK až na to ustřelování při routování u tras delších jak 250 Km. viz. Garmin Oregon 3.15 Beta. Stále ustřeluje ale dá se to ošidit. Jinak mám mapy jak v paměti tak na 4GB kartě.
  • 0

#27 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 8:07

pozorjed napsal/a:
3.20 v pohodě, v dešti trochu horší signál (GPS sice ukazovala přesnost 4-5m, i pozici v mapě Topo 3 Pro, ale reálně 20-25 vedle, což pro mikrošky ve městě je naprd).


To je divné. Teorie říká je zpoždění signálu v troposféře z důvodu vlivu počasí ovlivňuje přesnost GPS je jen 1 metr.
  • 0

#28 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 8:12

Animuk napsal/a:

pozorjed napsal/a:
3.20 v pohodě, v dešti trochu horší signál (GPS sice ukazovala přesnost 4-5m, i pozici v mapě Topo 3 Pro, ale reálně 20-25m vedle, což pro mikrošky ve městě je naprd).


To je divné. Teorie říká je zpoždění signálu v troposféře z důvodu vlivu počasí ovlivňuje přesnost GPS je jen 1 metr.


:) teorie asi ano, ale 6 keší za sebou, v Havířově, přitom o 4 dny dřív jiný nálezce také z Oregonem (ale jiný fw) potvrdil přesné zaměření. Předchozí keše se stejným fw bez problému - prostě buď místní anomálie nebo zlý skřítek ;)
  • 0

#29 mrazekbike

mrazekbike

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 14:21

Sorry, měl jsem dotaz, ale už se mi to podařilo vyřešit a příspěvek nelze smazat. Tak alespoň takhle.
  • 0

#30 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 14:40

mrazekbike napsal/a:
Dobrý den, stal jsem se novým majitelem Oregonu 550 a četl tady o aktualizaci, ale když udělám vše, jak je popsáno v odkazech, tak po restartu můj Oregon nic neudělá? Můžete mi někdo poradit, co s tím? Je to moje první navigace, tak s tím nemám zkušenosti. Díky.

V jakých odkazech? Nebude to tím, že jsi stáhnul a nacpal do své pětistovky firmware pro Oregon 200-400? Nebo jsi ještě nerestartoval?

Nejnovější FW pro Oregon 500 teď můžeš stáhnout buď pomocí Webupdateru a později budou přibývat beta verze pro Oregon 500 tady

http://garminoregon....om/Versions x50
  • 0

#31 mrazekbike

mrazekbike

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 14:54

jo, jo, je to přesně tak, jak jsi psal. moc jsem se nedíval a snažil se do 550 dostat aktualizace pro 200-400. no, po včerejším večírku mi to moc nemyslí:). ale moc díky za odpověď.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama